Перейти до змісту

У під'їздах не гадити!


bidzyura

Рекомендовані повідомлення

та і безсмислєнно ганятись по картах також не пре,хоча б побігати по знайомих:) районах,такі як Припять,Чорнобиль більш цікавіше,ніж по вигаданих закінутих районах Вегаса,хоча вибачте,більш судити не буду,бо ігру не грав,а наводжу тут факти...так що сорі за оффтоп

Раньше срач в подьездах был мама не горюй.Когда заварили мусоропроводи стало легче,ни тебе крыс,ни тебе запахов оттуда.Но счас появилось куча других проблем от которых даже железные двери не избавят.У меня в подьезде к примеру одно старое ,извините, чмо постоянно курит.Сядет у себя в тамбуре,откроет дверь и курит в подьезд и все это по закону физики идет в вверх на 8 и 9 этаж-а вы дорогие мои дышите папиросным дымом-ни участковый ни главный по подьезду не смогли на него повлиять-он на всех клал с колокольни.Вот взаимонеуважение,падение в моральном и духовном плане-вот где срач и разруха.

Так что каждому надо начинать с себя,потом учить других,а если не выходит-браться за топор :rolleyes: (чуйствую скоро возьму топор и пойду проводить разъяснительные работы о вреде курение)

ПС-кстати зделал гениальное открытие-Я когда с топором хожу,люди меня как то лучше понимают :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

тобто дійсно, діло не в кількості туалетів, а в свідомості...

тобто і свідомості і туалетів не вистачає - особливо у центрі. Туалети при кафе і т.д. це трошки не те... наприклад для мене просто відвідати бар з метою скористуватися тільки їхніми "удобствами" неприйнятно, це теж саме що попроситися до якогось господаря у квартиру і тупцюючись з ноги на ногу жалісно прохати - Пустіть мене, змилуйтесь, помираю...

Повинні бути громадські вбиральні ! Їх кількість у місті повинна відповідати відповідним санітарним нормам.

Р.S. Згадав ! Буквально неділю назад мужичок досить пристойно вдягнений "ходив по маленькому" прямо в центрі Театральної площі в час пік - притулився собі до клумби і будьте здорові :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как говорила моя учительница истории(ее любимая беларуская пословица)"С*ать захочешь-штаны снимешь"Конечно подтекст другой,но когда приспичит выбирать не приходится.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У немцев мочевой пузырь вовремя сигналит мозгу, что пора мол и туалет поискать. А у наших людей сигнал видимо в другую сторону идет или мозг слишком часто недоступен. Вот и происходит спонтанный сброс..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні зранку виходив на заняття, не встиг натиснути кнопку ліфта і відповідно перехопити. Поки з маманею стоїмо чекаємо, вона висловлює здивування "Чого так довго з ліфта не виходить?". Ліфт приїхав до нас уже з калюжею. Домофон і інші признаки "європейськості" присутні. Так само як ригаловка Вопак з школоло по периметру будинка групами по 3-5 чоловік.

Параша-хатка мля в дворі стоїть. Але відвідують її одиниці, а потерпає зазвичай квітковий кіоск і арки, сьогодні розписались і в ліфті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що робилося по всьому старому місту поки консульство було на Д.Галицького! загадили все так - що караул! туалети ж бо всі платні бігом поробили в кафешках! а інших - нема...

волі та радянська потерпає від цього постійно. все бидло нічкою там вигулюється...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У немцев мочевой пузырь вовремя сигналит мозгу, что пора мол и туалет поискать. А у наших людей сигнал видимо в другую сторону идет или мозг слишком часто недоступен. Вот и происходит спонтанный сброс..

Навіть, якщо "сигнал" (як ви виразились) і буде доходити вчасно, то встигнути дійти до туалету в центрі все рівно не вийде по простій причині - їх відсутності. Точніше вони є, але всі зачинені.

Сьогодні зранку виходив на заняття, не встиг натиснути кнопку ліфта і відповідно перехопити. Поки з маманею стоїмо чекаємо, вона висловлює здивування "Чого так довго з ліфта не виходить?". Ліфт приїхав до нас уже з калюжею. Домофон і інші признаки "європейськості" присутні. Так само як ригаловка Вопак з школоло по периметру будинка групами по 3-5 чоловік.

Параша-хатка мля в дворі стоїть. Але відвідують її одиниці, а потерпає зазвичай квітковий кіоск і арки, сьогодні розписались і в ліфті.

Аналогічно і в нас. Живе одна пані, інтелігентна (принаймні з вигляду), а кілька разів ловили що виводить собаку справляти потребу в ліфт. Говори не говори - нуль.

Там хтось про сокиру згадував, то мабуть і я буду переходити на радикальніші міри.

А щодо відео та ситуації загалом, то тих ультрас-киян я би взагалі попросив мовчати, бо луцькі під'їзди навіть в занедбаному стані просто рай в порівнянні із київськими в багатоповерхівках спальних районів де немає консьєржки. Нехай дивляться спочатку в себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мене от дратує постійне куріння між поверхами та в ліфті, ненавиджу цигарковий дим, особливо, коли з доцьою йдемо гуляти, то так напалять, що продихнути нема як.

І це, замітьте, і в теплу пору року, і в холодну :g16: , бо влом на свіже повітря вийти...((((((

Чому моя дитина має від цього страждати???

А ще виводить з себе витрушування на площадці мішечків від пилососа, ну взагалі ніякого поняття... І сміття кидають і недопалки, а старий віник в куточку поставила, щоб швидше прибирати, то свиснули. І це роблять не Вася, Петя з вулиці, а самі жителі, так що кодовий замок не спасе <_< .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо паління між поверхами, то тут нічого екстраординарного не бачу. Звісно якщо зробити собі попільничку і не смітити.

А от паління в ліфті, то це повний маразм. Погана вентиляція в поєднанні із сигаретним димом у разі аварійної ситуації може призвести до плачевних наслідків. Та й взагалі це ідіотизм, коли стоїть і палить в ліфті, а в самого від того диму аж очі на лоба лізуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що найкращий спосіб навчити котеня "ходити в пісочок" - натовкти його мордочкою в те, що він наробив.

І сокири не треба - добряче натикати ту бидлоту в калюжу носом і бажання ще раз так робити відпаде.

Тільки тут питання чи хтось захоче бруднити собі руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть, що найкращий спосіб навчити котеня "ходити в пісочок" - натовкти його мордочкою в те, що він наробив.

І сокири не треба - добряче натикати ту бидлоту в калюжу носом і бажання ще раз так робити відпаде.

Тільки тут питання чи хтось захоче бруднити собі руки.

Коту можно навязать рефлекс.Человеку-трудновато.Да и есть люди которым пока ногу не прострелишь ,не поймут что так делать низзя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І якщо ця людина розмірами із шафу-купе та одною звивиною в голові, то все рівно доведеться повернутись до сокири.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто ни одно животное не будет гадить в своем жилище, а человек в этом плане пошел вперед

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та просто ни одно животное не будет гадить в своем жилище, а человек в этом плане пошел вперед

хм, дань прогрессу. Царь природы где хочет там и может!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не помиляюсь, то це під'їзд в самому центрі міста, дворик біля "Пано". Вчора бачив там таке табло. Але сумніваю, що це ставили жильці, бо там розміщено купа фірм.

100% це там. Сьогодні там показувало температуру повітря.

Учасники "Квартирника" мають впізнати. На записах ті ж самі двері. 

100% це не двері в кіностудію (ну в смислі в під*їзд і в кіностудію)

1 - тут є якийсь рельєф, а ті двері - сірі і броньовані.

2 - над тими дверима не було і нема до цих пір жодного табло

Будинок ніби справді в центрі в районі Пано, але де саме -важко сказати. Якщо цікаво - влаштуйте рейд. Каковозложеніє наприклад, флеш моб :))))

Дивно, що народ так бурхливо зреагував на коменти недо**аних недорослів з далекого космосу щодо "да там н азапааадєєє всє в галоошах хоодют...".

Стібанутися треба було, а не вкотре розвивати конфлікт "схід-захід". Їм же ж тільки того й треба.

Народ собі стібанувся добряче, а півтисячі ідіотів не то конфлікт між Лівобережжям і Правобережжям влаштували... не то про мораль згадали в кої то вєкі...

* у каво здєся поп корн?*

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо реакції на відео цілком згідна.

А от працююче табло я таки вчора там бачила   :blink: У мене галюцинації?

Та і віконця над дверима схожі. Може це сусідній під"їзд?

post-2742-0-59241000-1290147433_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо реакції на відео цілком згідна.

А от працююче табло я таки вчора там бачила   :blink: У мене галюцинації?

Та і віконця над дверима схожі. Може це сусідній під"їзд?

post-2742-0-59241000-1290147433_thumb.jp

ХМ. :blink:

Була біля того під*їзду в районі 30-го числа місяця жовтня - не бачила. Ще й на кіностудію ходила.

Тому так впевнено заявила, що ніц там немає.

А табло випадково не студії БАРБОС?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А табло випадково не студії БАРБОС?:)

Ага, "барбосовские" шуточки. Скорее всего это табло, что висело над аптекой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можливо і не барбос, тут теж такі роблять http://oreol.com.ua/textline.html

Все вищесказане підтверджує що найкраще жити у власному будинку, так сказать под кришей дома своєво. :0003:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фааааак...

та не гадили ніколи в тому домі!!!! броньовані двері там стоять давно.

під*їзд чистенький, гарнюній

ІМХО, якщо то барбосівський відеобаннер - то це може бути і барбосівський прикол :)) Вони можуть. Точно :)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ага, "барбосовские" шуточки. Скорее всего это табло, что висело над аптекой

оно и есть. вчера проходил там мимо

шутка удалась, однозначно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так шо там на табло так і продовжуе стрічка йти не сця і не сра?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГОЛОСИЛИ ВІЙНУ СВИНСТВУ

Оригінальний спосіб боротьби з тими, хто ходить «по нужді» у під'їзд, вигадали двоє молодих лучан

Над одним із під'їздів будинку на проспекті Волі, 3, що біля дитячої поліклініки у центрі Луцька, встановлено електронне табло. Зазвичай на ньому висвічується дата, година і температура повітря. А нещодавно на табло з'явився біжучий рядок такого змісту: «Шановні громадяни, особливо - молодь! Мешканці будинків просять та молять вас не пісяти та не какати у під'їздах. Європейському місту - європейську культуру! Дякуємо за розуміння»

Коли ще не було відомо авторів цього біжучого рядка, напис все-одно вказував на людей творчих, з почуттям гумору. Що і підтвердилося під час безпосереднього знайомства із Павлом Лісівненком (на фото зліва), оператором програми «Факти»на каналі ІСТV, та Ігорем Тимощуком (на фото справа), інженером відеомонтажу. Свій заклик поводитися по-людськи, а не по-свинськи хлопці запустили для трансляції на табло у будинку, де розташована кіностудія «Волинь». Про причини його появи розповідають по черзі.

- Будинок розташований у центрі міста, а з громадськими туалетами у Луцьку, як відомо, скрутно, - обурюється Ігор Тимощук. - Що таке прохідний двір, думаю, не треба пояснювати. Крім того, у дворі стоїть альтанка -чудове місце для відпочинку і розпивання спиртних напоїв. Зрозуміло, що його облюбували випивохи різного віку. Випити є де, а в туалет сходити - ніде. Природні потреби справляють під дверима. Якщо двері ненароком відчинені, то і в під'їзді.

- Якось ввечері я йшов зі зйомок і вступив якраз у смердючу калюжу, - продовжує розповідь Павло Лісівненко. - Цей епізод став останньою краплею. Я і раніше думав запустити для профілактики щось подібне, але то вже був кінець терпінню. Чому написав саме у такій формі? Здавалося, вона відповідає культурному рівню людей «під градусом». Я сподівався, що текст написано дохідливо, відповідно до рівня їхньої культури, точніше безкультур'я. Але дуже швидко переконався, що був неправий. Безпардонних п'яниць він майже не зупиняє, а тільки смішить.

З цієї причини біжучий рядок проіснував лише кілька днів. Потім стався невеликий епізод, що змусив Павла відмовитися від затії. Ввечері біля під'їзду він зустрів чотирьох дівчат, які стояли під під'їздом, читали біжучий рядок і вмирали зі сміху. Павло мав необережність запитати, чи вони згідні з написаним? Дівчата у відповідь почали хамити. Одна зі злості гримнула ногою у зачинені двері. Подружки залилися диким реготом.

- Той сміх мене найбільше вразив, - додає Павло. - Я тоді ясно зрозумів, що не варто займатися вихованням у такій формі, як це ми зробили. Людей це не виховує, а тільки смішить.

Так чи інакше, але Павло Лісівненко та Ігор Тимощук звернули увагу на гостру проблему, про яку треба не просто писати, а кричати на весь голос. Якщо у селах зручності надворі залишаються століттями і ніяка влада не змогла зробити їх більш цивілізованими, то у містах природну нужду все частіше справляють у під'їздах. Ким треба бути, щоб робити капості у чужому будинку, не вкладається у голову. Але у безкультурної, тим більше, п'яної людини своя логіка. Доводилося читати, що у під'їздах багатоповерхівок українських можновладців на підлогах постелені навіть килими. Але у 99,9 відсотка будинків пересічних українців по коридорах краще проходити із заплющеними очима. Бо вони роками не білені, тижнями не заметені, ще й до того всього загаджені нечистотами.

/www.volyn.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мож воно і в анекдоти було б краще - най модератори вирішують))

«Уважаемые жильцы и гости.

Просьба не сорить в лифте.

12.01.2007

Администрация»

Чуть ниже – фломастером:

«Простите, прочитал объявление уже после того как отлил. 12.01.2007 15-30. Петя»

«Петя, ты мудак. Более того – ты мудак в пятом поколении. А поскольку ты тупой, объясню проще – и папа твой был мудак, и дедушка, и прадедушка, и так далее по генеалогическому древу.»

«Что вы, что вы? Был бы мой папа мудак – он бы тоже жил в этом подъезде. С удовольствием отлил опять в вашем лифте. И бросил фантик от конфеты - это вам за папу. И пачку сигарет тоже – это за дедушку. Петя.»

«Господа, к кому приходит этот сцыкун?»

«К вашей дочке, разумеется. Какая еще дура станет общаться с этим олигофреном?»

«Кто это написал? Подпишись, раз такой смелый.»

«гыгыг. Ваша жена это написала. Умная женщина, склонная к спокойному анализу ситуации. В отличие от остальных членов семьи.»

«Я же найду тебя, мразь. Найду и убью.Дал же бог соседей, а..»

«Господа, полно вам ссориться. Я ко всем вашим дочкам хожу и повсюду принимают с радостью. С уважением, Петя.

ПС: Уважаемая администрация, почему в лифте нет туалетной бумаги? Что за пренебрежение к гостям подъезда? Неужели жильцам так трудно скинуться на туалетную бумагу?»

«Скажите, Петр, а это не вы выкрутили лампочку в лифте, выломав защитную сетку? Ваш почерк ведь. Успокойте меня, подтвердите, что, кроме вас, к нам ни один мудак не заходит.»

«О чем вы говорите, а? Вы у себя в уборной лампочки тырите? Вот и я нет. К тому же, если я выкручу лампочку, как вы сможете прочесь и уяснить для себя, что рэп – это круто, что Лена – шалава, что Спартак – Чемпион? Для кого я это пишу на стенах? Так что нечего мне приписывать лишнего. Это просто в обычаях жителей этого подъезда – тырить у самих себя. Вы думаете когда у кого-то из вашего подъезда перегорает лампочка, он за лампочкой бежит в соседний подъезд, а не в лифт или на чужую лестничную площадку? Глупость какая! А, впрочем, чему я удивляюсь-то? Контингент в подъезде вполне себе соответствующий любой глупости. Петр.

ПС: Администрация, вы не могли бы подклеить к объявлению еще один лист бумаги? Негде же писать! Чем вы там занимаетесь в конце концов?»

На новом листе

«Господа! А ведь этот мерзкий заморыш в чем-то прав. В подъезде, по видимости, завелись крысы. Предупреждаю сразу: изловлю – сделаю инвалидом. Чтоб без обид потом было.»

«+1»

«+1»

«+1»

«+1»

«Я же говорил! Какой-то гадюшник.. Все готовы друг друга убить за лампочку. Тьфу.. Отлил в лифте без удовольствия уже. Петя.»

«Петя, передайте своей маме, что те сексуальные услуги, что она предоставляет на вокзале, не стоят даже тех мизерных денег, что она за них просит. Папе передайте тоже самое. Или, если не уверены кто из этих мужчин, живущих у вас дома, ваш папа – передайте это им всем сразу. Администрация.»

«А вот за такое можно и ответить по всей строгости понятий. Петя.»

«А ты стрелу забей, сцыкло. Администрация»

«Ага. Так я вам и дался на слаб.....»

«Господа, Петр не смог дописать последнее сообщение, поскольку был пойман на месте преступления, нещадно бит и в данный момент , по решению суда занимается ремонтом нашего подъезда. Всю эту переписку оставляем в назидание остальным Петеподобным.

Ура, господа!

Администрация.

ПС. Какая сволочь опять стырила лампочку?»

(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...