Перейти до змісту

Робота в ІТ-компанії


lamarjana

Рекомендовані повідомлення

Компанія InternetDevels.UA у звязку з розширенням запрошує в свої ряди тих, хто має велике бажання працювати в ІТ-індустрії.

Вакансії:

1) php-програміст

2) css-верстальник

3) skype-діяч по роботі з клієнтами

Для претендентів на посаду 1 необхідною умовою є хоча б навики програмування в домашніх <strike>тапочках</strike> умовах на любій мові програмування.

На посаду №2 - якесь знання цсс-хтмл, базові навики.

Тобто, кандидат мінімально має (в першу чергу) собі доказати, що програмування то є його захоплення.

Таким кандидатам, що пройшли відбір, буде забезпечене інтенсивне навчання.

Колектив молодий і веселий, в дусі часу для сучасних ІТ-компаній. Мутних в колективі нема і не буде.

Всі інше - при розмові.

І ще - розмір зарплати напряму залежить від можливостей виконавця.

З низькими зарплатами довго тримати не будемо - або вверх або прощаємось.

Контакти:

тел: 050-438-50-07

skype: support.internetdevels

e-mail: [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Кого б Ви з Луцьких вже сьогодні взяли і за які гроші? Сам не претендую - я не програмєр, просто цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000

мова про у.е. чи про рідні дерев'яні ? бо якщо про гривеники то ви мабудь жартуєте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголошення даної компанії тут зустрічається не вперше, або ж розвод, або ж грошей не платять...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой да ладн куча знакомих до вас ходило...платите 1000 грн якщо випрацюеш якусь кількість годин...може бути і меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголошення даної компанії тут зустрічається не вперше, або ж розвод, або ж грошей не платять...

не розвод, але люди чомусь не тримаються, думаю, що через ЗП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголошення даної компанії тут зустрічається не вперше, або ж розвод, або ж грошей не платять...

Або ж компанія розвивається і збільшує свій штат, тому що кількість замовлень постійно зростає :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не развод то точно, але 1000 то малавата будет

Як було сказано вище: З низькими зарплатами довго тримати не будемо. Та й про 1000 написав хтось явно не з наших. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оголошення даної компанії тут зустрічається не вперше, або ж розвод, або ж грошей не платять...

Дивна, м"яко кажучи, логіка...

Мої оголошення теж часто зустрічаються і що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це просто анєкдот :jeer: - реальний програмер на зарплаті в 1000 грн. Це ж як прапорщик в армії - "вреда больше чем пользы"

оголошення даної компанії тут зустрічається не вперше

Це тільки радує, ми розвиваємося. З останніх приколів - ми торгову марку зареєстрували, взяли домен http://INTERNETDEVELS.UA :)

Ловлю себе на думці, що цікаво відписувати на провокації ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lamarjana, будь-який мало-мальськи шарящий програмер сидячи дома перед компом в домашніх капцях із кружкою чаю, за місяць заробить більше 1К у.о.

А дуже грамотний помножить цю цифру на 2-3 а то й 5. Грамотний Сисадмін за 1000 грн не працюватиме, а мінімум за 3К.

Озвучте людям ЗП - щоб не порушувати правил розділу і подання оголошень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, поддержу. Судя по тому, что я видел, с компанией все в порядке, но как-то не вяжется вот это

Мутних в колективі нема і не буде.

с вот этим

І ще - розмір зарплати напряму залежить від можливостей виконавця.

Имхо, нормальная должность для начинающих, но зачем тогда рассказывать про "можливості виконавця" і "розмір зарплати"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ИМХО удалить все комментарии, вымоги озвучены, цена работника от его знаний зависит, остальное флуд. А вообще можете апать тему дальше ) я думаю роботодателю от этого только лучше )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які вимоги до кандидатів на вакансію під номером 3?

1) Інтернетчик - фанат, потрібне знання сучасних технологій, - оскільки передбачається робота з досвідченими клієнтами. Специфіку - навчимо.

2) Ангельська мова на нормальному рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

явно не 1000, платять 800 грн.

це якщо подумати що проекти то не 8К вартують, і не гривень звісно :D

ось тому люди напевне і біжать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2) Ангельська мова на нормальному рівні

Специфіці ангельскої мови навчите? :rolleyes:

Ну як же, по любе прийдеться вчити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...