Перейти до змісту

Посоветуйте хороший холидильник!


Рекомендовані повідомлення

может антифрост?

p.s. у меня ЛГ, на наклеечке на дверях пишет что "3 года гарантии на копресор, испаритель, конденсатор"

куплен весной, пока проблем нет,

только немного шумный комперсор, ИМХО,

я ждал более тихой работы

Я теж купив ЛГ в грудні 2007 , так він уже другий раз поїхав у сервісний центр на ремонт . ЛГ повне Г...

з пост-радянських увагу можна звертати тільки на Snaige. Практично вічні холодильники.

А взагалі -- тільки Bosch або Liebher :D

Не тільки Snaige але й "Атлант"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 51
  • Створено
  • Остання відповідь

*офтоп від модератора*

-- Куме, а де то ваша теща поділась?

-- Та вона в Мінську!

-- Мда, хороший холодильник...

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я обрав собі Gorenje. А взагалі дуже хороша річ це камера з нульовою температурою. Але не так часто вона присутня в тому, що домінує на нашому ринку. Об'їздивши всі відомі мені магазини побутової техніки в нашому місті, зробив для себе висновок, що після закриття мого улюбленого Максі Дому на Київському майдані - Технолюкс найкращий торговий посередник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв gorenje, працює 2-3роки відмінно! Купував в магазині побут. тех.(назви не пом'ятаю) напроти північного ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Модель не знаю яку вибрати, але марку пораджу NORD. Холодильник працює відмінно вже 3 роки, зауважень небуло. :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За 1,5 року роботи в магазині побутової техніки, не бачив жодного поломаного Gorenje.

А були і Боші, і Арістони, і Норди, про Самсунги взагалі мовчу.

ЗІ. В мене Електролюкс, тоже класний холодильник, хоча і вони ламались.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 року потому...

Для статистики:

куплений в вересні 2007-го Снайге пропрацював рівно 3,5 роки. Потік фреон, в запінену область. Ремонт - від 800 до 1500 грн.

Знову стало питання який холодильник купити.

Дописувачі даної теми, поділіться інформацією як працюють ваші холодильники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для статистики:

куплений в вересні 2007-го Снайге пропрацював рівно 3,5 роки. Потік фреон, в запінену область. Ремонт - від 800 до 1500 грн.

Знову стало питання який холодильник купити.

Дописувачі даної теми, поділіться інформацією як працюють ваші холодильники.

Атлант 2,05 висотою (морозильна камера на чотири ящика) за пьять років не заглядував нікуди...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Атлант 2,05 висотою (морозильна камера на чотири ящика) за пьять років не заглядував нікуди...)

Аналогічно маю Атланта на 2 компресори, правда ли ше близько року, все подобається, один мінус - в морозильній камері ящики зроблені із дроту з великими ячейками, і наприклад пельмені, вареники, чи щось схоже, провалюється крізь ящик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

один мінус - в морозильній камері ящики зроблені із дроту з великими ячейками

якраз на такого сьогодні дивився, продавець казав, що в нових моделях вже ящики пластикові, а в цих ще дротяні. Впринципі це не проблема.

Радує можливість роботи кожного відділення окремо + більша ремонтопридатність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже хороший холодильник  YAMAHA RC34DS2/W ТУТ

Але його в Луцьку не купиш.Хіба під замовлення в Ельдорадо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В розділі "Народна експертиза" обговорюємо холодильник Hotpoint-Ariston: http://aldo-holod.com.ua/ekspert_all.php?idst=5

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

может антифрост?

p.s. у меня ЛГ, на наклеечке на дверях пишет что "3 года гарантии на копресор, испаритель, конденсатор"

куплен весной, пока проблем нет,

только немного шумный комперсор, ИМХО,

я ждал более тихой работы

Я теж купив ЛГ в грудні 2007 , так він уже другий раз поїхав у сервісний центр на ремонт . ЛГ повне Г...

Два роки тому придбали LG no frost - працює суперово :smile-zachot: , тихенько, що майже й не чути, електрики їсть небагато, овочі і фрукти дуже добре зберігаються /не всихають і не перемерзають/, є режим вікенд, щоб менше споживав електрики, коли немає господарів вдома і продуктів мінімум в холодильнику, щодо підсушування незакритих продуктів - правда, але я наприклад нічого і так не тримаю в абсолютно відкритому вигляді, щоб холодильник не натягувався запахом продуктів, всеодно все або в кульочку або в лоточку, тож проблеми в цьому не бачу, розморожувати взагалі не потрібно, лише раз на рік виключати на годинку. :101010: Дуже задоволена даною моделлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорюємо холодильник LG в розділі "Народна експертиза": http://aldo-holod.co...emont.php?id=10

Зараз прийде модератор і буде бо-бо за офтоп і сторонні посилання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Обговорюємо холодильник LG в розділі "Народна експертиза": http://aldo-holod.co...emont.php?id=10

Зараз прийде модератор і буде бо-бо за офтоп і сторонні посилання.

Зрозуміло - дякуємо, що попередили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Порадьте холодильник в районі 3000 - 3500 грн. , або хоча б підкажіть де краще придбати (інет магазини наприклад але щоб дешевше з доставкою було)...

Є варіант Whirpool VBE 3111W (3112), BEKO CSA 34010, але чи варто звертати увагу на ці фірми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Whirlpool VBE 3111W (3112)

Виробник Whirlpool вищевказаної моделі ніколи не випускав.

"Обнова" на Рівненьській вулиці. Ціни хороші.

Whirpool, Liebherr.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хмм... Видать таки немцы рулят...

У родственников Bosch работает отлично 12 лет, и все нормально, да еще и при каких нагрузках он работает!

Расскажите, что за нагрузки такие?? Ударные, вибрационные....Улыбнуло, однако.

10 лет пользуюсь беларусским (брал новый), все супер, только ручка и "козырек" немного пожелтели.

Если брать "Снайге" надо внимательно смотреть, какой компрессор в нем, бывает в непонятной сборке ставят "левые".

Бош конечно рулит, НО дороговат, имхо.

С "ноу фростом" есть нюанс, все нужно упаковывать в тару или пакетики, чтобы не обветривались.

Немало важно адаптированность к нашим сетям, напряжение скачет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Хмм... Видать таки немцы рулят...

У родственников Bosch работает отлично 12 лет, и все нормально, да еще и при каких нагрузках он работает!

Немало важно адаптированность к нашим сетям, напряжение скачет.

Про захист холодильників від перепадів напруги тут: http://aldo-holod.co...orad.php?idst=3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...