Перейти до змісту

Спаринг-клан для гри в CS.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь
Я не поняв. Так [sID 16] це луцький тім. Я думав вони з розетки грають :)

<{POST_SNAPBACK}>

Ти мабуть так подумав, бо один з них живе в Рожищях і мабуть грає чи грав в Розетці. але зараз вони тусуються в Вортексі.

Ідея з тв непогана. Можна ще написати статью в якусь газету.

Чемп можна назвати - "Луцькій чемпіонат по CS 1.6" або "Волинській чемпіонат....." чи ще якось.

Я ще ось подумав чи встигнем зіграти всі матчі за один день?

Краще субота - неділя (5 - 6).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дуже бажаєте то можна зарекламувати афішками навіть по місту - є народ, навіть можна присвятити до чогось!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладненько. Рекламу залиште на наступний тиждень, я тут дещо спробую розузнати.

Щас пошукаєм спонсорів. І нада точно знати кількість учасників.

Так що всі хто тут відмічаєтся мусять бути впевнені що приймуть участь.

Якщо спонсорів не найдем (да навіть якщо найдем то це не помішає) потрібно зкінутись на призовий фонд для переможців. Пропоную 25 грв з команди (вийде не багато, але і не мало)

Далі. За основу пропоную взяти цю версію контри що лежить на ЛМі (різні версії можуть відрізнятись)

За правила візьмем http://wcg.com.ua/rules/cs1.cx

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Команда Аполо (хоча треба подумати у якому складі!!!) і НеО - гарантую!

Спонсор "НеО", залучити Аверс теж можливо або Полісся ТВ, мож ВТ!

А також пейтбольний клуб "Штурмовики", мережа спеціалізованих магазинів "Атлет" ... може ще пару знайдеться - ДИВЛЯЧИСЬ ВІД ОРГАНІЗАЦІЇ І БАЖАННЯ САМИХ УЧАСНИКІВ!!!

Слово за вами!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну дивись сам. Обично клуби тільки надають технічну базу.

Про Тв ніхто і не сумніваєтся що залучити реально (Їм щось в новинах потрібно ж показувати) Думаю Аверсу і ВТ буде достатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

А може трохи тихіше для першого разу?

М и з Хомичем проводили чампи в бувшому фотакомовському клубі.

Але організація як завши бажала кращого.

Спочатку треба кількість команд.

А ще краще щоб тут відмітились і занесли в нео гроші.

Як кажуть уставний фонд. :)

Далу пару чоловік не зайнятих в ігрі повинні порахувати команди і час який піде на гру.

З врахуванням глюків з мишами клавами і самих гравців.

Зобити турнірну таблицю.

А ви зразу про ТВ.

Діти куди ви ломитесь? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ану тихо. Весь кайф понімаєш лі поламати хоче :)

Кароче робим так. Реєстрацію будем проводити в клубі "Neo" до 27го. (тиждень при тому що вже стільки бажаючих є думаю буде достатньо) Тобто всі бажаючі команди приносять по 25грв і Вказують ніки гравців і назву тіму + хто з них капітан і як з ним звязатись)

Бажано булоб пройтись по інших клубах і поставити адмінів до відома. (Повісити оголошення на дверях) Хто може за це взятись ?

з 27 по 30 рішаєм організаційні питання (турнірна таблиця, софт, точний час змагань)

з 31 якщо все добре то договорюємось з ТВ і іншою рекламою для клубу і спонсорів (наклейкі по місту для глядачів)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kmd прав, нужно "реалистичнне" быть

в реале будет в 2 раза хуче чем самые плохие ожидания

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Трансляція через вебкамеру в інтернет! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі праві - але дійсно пропоную провести пробний чемп - ну а там можна і ТВ - бо якось не хочеться ні клуб ні сам чемп на посміховисько ставити - саме головне це організація - бо всі інші питання я думаю ми вирішимо!

У НеО проводився лише 1 чемп по 1.6 - а справа все в тому - шо дуже після нього все почало глючити - миші погоріли - вінда полетіла - а головне дуже важко було організувати самих учасників кожен з яких хотів подивитись бої в клубі - за спинами учасників! хоч і спектатор виведений на телевізійне табло був!

По досвіду хай пропонують старші наші учасники - бо комфорт самого чемпа - ось головне!

Пропоную це обговорити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я про що вгорі писав ?

якщо все добре то договорюємось з ТВ і іншою рекламою для клубу і спонсорів (наклейкі по місту для глядачів)

Якщо наберется команд і буде бажання ітд. Але спочатку організаційні питання вирішуєм.

Нащот того що опозоритись, то тут нічого такого не вийде.

Для тв треба буде всього 2-3 коментаря (Організатори і переможці) + кадрів на 3хв як грають хлопці. Решту говорить голос за кадром. От і все.

Да і вже колись була подібна річ в Гладіаторі (тоді вроді Бат говорив на камеру :) )

Девіз чемпу: "Піднімим кіберспорт волині"

Назва: "Відкритий чемпіонат області"

Да і тут вийде гарна реклама для клубу.

По організації так зробим інакше.

Надіюсь є можливість таскати меблі ? Якщо да то робится це так (в києві бачив) Є окрема ігрова зона в якій знаходятся лише суді і гравці. Решта туди не запускаєтся. (да навіть мотузку повісь і цього вистачить) На екран виводится гра і глядачі її спостерігають з нього а не через плечі гравців(так як до них не дотянутся. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

І полізуть всякі психологи з закидами що руйнується психічне, а як наслідок і фізичне здоров'я нації :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На це в нас є своя відповідь.

Молодь в нас зараз зовсім не зайнята нічим, і краще хай вони гуртуются і час від часу ходять один з одним позмагатись в комп. ігри аніж будуть сидіти по подвалам і бухати чи колотись. Тимбільше що кіберспорт офіційно визнаний на території україни повноціним видом спорту аля футбол або шахи. Я думаю в спорт комітеті сидять розумні люди які не далиб йому такого статусу якби він був шкідливий.

По друге є досить багато досліджень які стверджують що ігри позитивно впливають на здоровя. В деяких лікарнях на заході поставили зал з компютерними іграми і в дітей від цього пришвидшився період одужання, адже діти могли відволіктись і підняти собі настрій, також є дослідження які доводять що через ігри в людини пришвидчуєтся реакція, покращуєтся швидкість зорового сприйняття. Дітям котрі грають в шутери в порівняні з тими хто зовсім не грає в ігри майже не снятся кошмари, адже вони можуть контролювати свій сон, тобто не є спостерігачами а зновуж таки ніби грають і можуть повернути сон в бажану для них сторону

ВО. Да і взагалі мене в цьому питанні ще нікому загрузити не вдалось. Якщо нада всім текст накатаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А я про що вгорі писав ?
якщо все добре то договорюємось з ТВ і іншою рекламою для клубу і спонсорів (наклейкі по місту для глядачів)

Якщо наберется команд і буде бажання ітд. Але спочатку організаційні питання вирішуєм.

Нащот того що опозоритись, то тут нічого такого не вийде.

Для тв треба буде всього 2-3 коментаря (Організатори і переможці) + кадрів на 3хв як грають хлопці. Решту говорить голос за кадром. От і все.

Да і вже колись була подібна річ в Гладіаторі (тоді вроді Бат говорив на камеру :) )

Девіз чемпу: "Піднімим кіберспорт волині"

Назва: "Відкритий чемпіонат області"

Да і тут вийде гарна реклама для клубу.

По організації так зробим інакше.

Надіюсь є можливість таскати меблі ? Якщо да то робится це так (в києві бачив) Є окрема ігрова зона в якій знаходятся лише суді і гравці. Решта туди не запускаєтся. (да навіть мотузку повісь і цього вистачить) На екран виводится гра і глядачі її спостерігають з нього а не через плечі гравців(так як до них не дотянутся. )

Угу ми його сплавили щоб він говорив.

Бо тільки він з усієї команди ще міг більш менш нормально говорити :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре дійсно говорити - якось Марату з ізітусей дали роль організатора - нічого не получилось !! Дати тобі цю роль Сілія - не впевнений! Я як власник також не гарантую - шо можу лише сказати шо можливо з твоїм досвідом і мені за допомогою деяких підручних засобів буде спроба відновити кіберспорт на Волині! Я за не з комерційної точки зору а більше з відновленням і залученням масовості до ще нетліючої думки - бо бачив сам як гарні проосто команди як новачків так і профі закидали 1.6 - бо не було достойного місця проведення - а також і самих організаторів!

І я не відмовляюсь від ідей вище сказаних - та розглядати найгірший варіант також треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ви всі мене перекручуєте. Я не Сілія, Я Сіля. А то понімає тут кожен хоче по своєму назвати.

Нащот розподілу ролей так ми вроді не в театрі (хоча колись доводилось виступати)

Нащот мого досвіду так тут питання взагалі можна не ставити, його просто нема :) Зато є роки спостережень.

Питаня значить знімаєм. Проведем як обично (знають тільки ті що грають)

А там побачим що з цього вийде і що будем робити далі.

Я тут вже раза три бачив що ви жалієтесь на технічну базу для гри в 1,6. Це які машини не держуть цю гру ? Сам грав на 500му пеньку і нічого страшного не замітив. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо Сіля - то може ти і англійську добряче знаєш - чи може теж спостерігав - досвід це і є твоє спостереження! так само як і твої нотатки по іграм - шо не означає шо ти всі їх переграв! і вже точно не означає шо знаєш який саме треба драйвер чи настройки для тої чи іншої гри!! не буду сперечатись але я теж шось бачив і знаю шо будь-як провести - означає йти в нікуди!

Розподіл ролей - НЕ РОЗУМІЮ - ПРОВАЙДЕР ЗАБЕЗПЕЧУЄ - КЛУБ РЕАЛІЗУЄ - РОЛІ РОЗПОДІЛЕНІ!!! не вважаєш!

Так і тут - хтось організовує - хтось реалізує!

В бізенсі є і ті і ті - це парадокс чи можливо я не розумію - чи можливо Ви самі по собі ВПЕВНЕНА В СОБІ ОСОБА - сперечатись можна і з тобою!

А на рахунок 500 то це не проблема! Можеш і на ньому бавитись!

ПРОВЕДЕШ ЯК ЗАВЖДИ - І ОТРИМАЄШ ЯК ЗАВЖДИ - НІЯК!

Твій скепсис мені не зрозумілий бо мусять бути стандарти - і мусимо прагнути кращого - йти вперед а не грати у 1.5 - тому шо з 10/10 !

Не ображайся - цілком поважаю твою роботу і думки хоч і не знаю тебе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нащот ролей то я пожартував. Думав ви так за ТВ переживаєте що перед камерою вже ролі роздавати хочете.

Спостереження і досвід це трошки різні речі у мому розуміні. (Якщо ти часто дивишся порнуху то це зовсім не означає що ти супер коханець)

Нащот провести як небуть то я такого не казав. Я докладу всі зусиля і зроблю все від мене залежне щоб все було на високому рівні. Під як обично я мав на увазі без галасу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшли сьогодні в Нео. Можна сказати що клуб not bad. Класний інтер"єр, нормальні компи (окрім мишей). Вортекс відпочіває. Коротше кажучи нам сподобалось.

Нарешті ми перейшли на 1.6.

Але шось форум притих, то чемп буде чи як? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...