Перейти до змісту

Спаринг-клан для гри в CS.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

Ми з друзями створили свій клан [Prodigy]. Граємо в клубі Vortex (хто не знає, то там де Аверс). Вже провели декілька матчів. Хочемо зіграти з непогами гравцями з інших клубів. Також пишіть інфу про якісь Луцькі чемпи. Тут на форумі прочитав про чемп в Рожищях.Сool! Respect організаторам, та хотілося б мати щось подібне в Луцьку. Хто зацікавлений пишіть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

В луцьку на серваку фотакома вже було 2 чемпи.

Перший організувало МП "Шлях"

Другий Клан DZ.

Після цього вирішили що будемо проводити чемпи в дружніх клубах (Розетці респект :mdr: )

Пізніше думаєтся організувати третій чемп на серваку ЛМа, але покищо не факт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу сказати, що чемпи можна проводити щотижня на базі нашого клубу "roZETk@" в Рожищі і клубу "Neo"(вул. Лесі Українки, 11, м. Луцьк).

Активних гравців запрошуємо підтримати нашу ініціативу створити ігровий ресурс з постійним саппортом по іграшках, створенням нових ігрових серверів і т.д. Об'єднуймось однодумці! silia, думаю, не проти зі своєю командою.

Веб-дизайн сайту теж можемо переробити самостійно і наповнення є чималеньке. Потрібна лише активна підтримка інших користувачів ЛМ'у та керівництва "Фотакому". Всім респект і побажання росту! :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да я вже пробував замінити вигляд game.lutsk.ua :mdr: але перший блін вийшов комом і ніхто за нього не взявся.

Хто не бачив прошу на демо версію http://game.lutsk.ua/silia/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Silia - На рахунок Вортекса - то це Ацтек-клуб з його машинами - пора зрозумыти шо пынг у 1.6 - дуже подгулявший - тому прийди у "НеО" і зрозумієш шо таке справжня гра у Контру з достойними суперниками!!!

Хай міняють компи або не позоряться!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виклик принято :) . За здалегідь кажіть час і ми постараємось зібрати команду.

:mdr:gallery_7_4_1129456635.gifgallery_7_4_1129456573.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виклик принято :) . За здалегідь кажіть час і ми постараємось зібрати команду.

:mdr:gallery_7_4_1129456635.gifgallery_7_4_1129456573.gif

<{POST_SNAPBACK}>

ОК. Зі своїми поговорю теж і сьогодні ввечері напишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре - договорились давайте кажіть час та дату - все наступне за "НеО"!

ОК?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Silia

Основна проблема полягає в тому, що ми постійно граємо в 1.5. Саме я не проти зіграти з вами в CS 1.6, але один наш гравець категорично проти - дуже впертий. Тому я пропоную так - один матч провести в Вортексі (1.5), другій в Нео (1.6). Все як в футболі, здається чесно. Якщо згідні, то з"ясуємо дату (думаю на вихідних), а якщо ні, то запропонуйте ваші умови. Головне, що ми зіграти дуже хочемо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені все одно де грати чи в 1.5 чи 1.6. Тільки якщо буде грати в 1.5 то потрібно буде провести декілька раундів для того, щоб привикнути! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1,5 вже поховали давно і ніхто його не памятає.(Навіщо ви в нього тренуєтесь. У команди просто не буде майбутнього якщо не переходити швидко на нові версії)

1,6 наші грають і то з оглядки лише бо потрібно (їм кандішн подавай або сорс)

Нище за 1,6 точно ніхто грати не захоче(давно це було і вже не правда).

а на рахунок сутечок так я кажись вже маю план.

Пропоную 6го листопада організувати турнір на базі клубу "NEO"

Пять команд вже вроді є.

DZ, borg обіцяв нам виклик як ми їхали в рожище, он [Prodigy] за цей період потренуєтся в 1,6. "NEO" повинен виставити команду. + Будем надіятись приїде хочаб одна команда представників клубу "roZETk@"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Якщо є місце я граю за [DZ]

Якщо нема попробую зібрати

[baby]

Але вони вже старі і будуть грати для престижу.

Гловне знати час бійки.

Ще буде грати команда Континіум якщо робота не затримає :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно роздумуэш Сілія - просто як і говорив у Вортексі 1.6 має напевно не малий фпс - тому і граєте у 1.5 - ліваковий цей кантер - всі так говорять тому пропоную прислухатись!!! з 10 пострілів 10 у голову - хіба так бува???(лише у 1.5) - тому так бісить(не лише мене)!!!

А ті хто вже бажає побігати - то ласкаво просимо в НеО - все буде закрито і комфортно!!! надіюсь!

Континіуму - привіт з НеО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, це початок того, про що говорили.

Якщо вдасться перший чемп, то не за горами будуть і наступні. Чекатимемо на відповідь на рахунок ігрових серверів і порталу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо є місце я граю за [DZ]

Якщо нема попробую зібрати

[baby]

Але вони вже старі і будуть грати для престижу.

Гловне знати час бійки.

Ще буде грати команда Континіум якщо робота не затримає :))

Ще подумаєм.

DZ може прийти у складі 2х команд (можем і більше але хочем зібрати оптимальні склади.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To Silia

Ідея з чемпом класна. :) До речі, запропоную прийняти участь ще одному клану з Вортексу, нашим друзям - [sID 16]. :) З ними мабуть будем і тренуватися в 1.6. Ну що ж, тоді чекаєм 6го.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так хвиля котится і ширится.

Взнав що старікі піднімають свої кості і теж муштруются на чемп. Тобто ще 1 тім має бути (Правда в контру його учасники грали ой як давно)

2 КМД ласкаво просимо до лав DZ.

Також На чемпі має бути ще одна команда (альтернативне відхилення від DZ) [AB]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех........

Кода я був моладой вот эт стелянки были а щА???

не помню кода мышу в руках держал

З,Ы постараюсь собрать команду АПОЛО и БУчерсов в одну

З,Ы мы ишо не совсем разучились мачить нообасов

З,Ы 1.6 -- не жоттттт

З,Ы 1.3 Фаревер!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одним словом пропоную наступне- кого зацыкавило - хай поставлять відмітку або хай регаються тутички: - будемо орієнтовно знати скіко місць - оберем дату закупим пива - і в бій!

В "НеО" 1.6 _-- _

"Apollo" стареньке думаю притягну, може ше одну команду із "старіків" ну і з клубу 2 команди виставлю!

Ітого: 4 команди з мого боку є!

Шо пропонуєте?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від DZ 2 тіма.

Зпочатку потрібна дата щоб всі знали чи получится (6го думаю буде оптимально, по перше неділя по друге є час потренуватись)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...