Перейти до змісту

Спаринг-клан для гри в CS.


Kondra

Рекомендовані повідомлення

Куди ж він зникне  :blink:

Ти команду зареєстрував в Нео ?

<{POST_SNAPBACK}>

Ще нє. Вирішили сьогодні піти просто в розвідку. Реєструватись можна до 27- ого якщо я не помиляюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 83
  • Створено
  • Остання відповідь

Дуже приэмно шо не засрали на шклуб НеО бо було за шо - але я намагаюсь змынити весь формат клубу - помыняти мишы на Logitech - вуха поставити якісніші - привести у порядок список ігор - та головне це вічливість адмінів та порядок усамому клубі - буде зроблена спроба клубу закритого типу - над головами ніхто не стоятиме!

Да і головне шо для команд по 1.6 будуть постійні суттєві знижки - але наголошую шо тільки для команд! Якщо у нас по 3 грн. - то так буде по 2 грн. - я рахую це добре!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Єдине шкода в вас місця трішки малувато. Можна було б поставити бар з екранами на яких крутятся демки чи хто як грає в клубі для тих хто чекає своєї черги да і просто тих хто любить ігри.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще виникло такє питання: як будуть розміщуватись команди під час гри щоб не можливо було "пасти" один в одного?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні відбувся такий прикол. Зайшли ми значить в Нео десь годину назад, хотіли зареєструватись. Підходим до адміна, ну сказали шо так то й так то. тут він каже шо ніколи не чув про ніякий чемп. Вийшов... Повернувшись сказав що якісь хлопці кажуть шо директор мав щось мутити. Потів дав тел. номер до нього. Ми були в шоці. Ну і шо думати?

B):mdr::ok:B)B)B)

Може ми просто натрапили не на того адміна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить любі мої - я напевно пропустив той момент чи його взагалі не було!!! але так і вичерпної відповіді від Сілі я не почув щодо числа - може... а може ... Здається він шось говорив про 7 листопада - тому якшо так то прошу уточнити дату - і саме головне повідомити умови - хай Сіля як організатор - напише!!!

Дорогі наші гості каунтерісти - у нас достатньо місця і для бару - і для телевізора (у нас він був!) - усіх наших закутків вам напевно не вдалося побачити!

Прошу реєструватись з 27 числа - непорозуміння получилось тому шо не було обумовлено зі мною реальних умов.

Підходьте до адміна - надіюсь буде все знати B) - реєструйтесь!

2 команди з НеО буде виставлено!

Сіля - напиши як ти бачиш формат змагань!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ану тихо. Весь кайф понімаєш лі поламати хоче   B)

Кароче робим так. Реєстрацію будем проводити в клубі "Neo" до 27го. (тиждень при тому що вже стільки бажаючих є думаю буде достатньо) Тобто всі бажаючі команди приносять по 25грв і Вказують ніки гравців і назву тіму + хто з них капітан і як з ним звязатись)

Бажано булоб пройтись по інших клубах і поставити адмінів до відома. (Повісити оголошення на дверях) Хто може за це взятись ?

з 27 по 30 рішаєм організаційні питання (турнірна таблиця, софт, точний час змагань)

з 31 якщо все добре то договорюємось з ТВ і іншою рекламою для клубу і спонсорів (наклейкі по місту для глядачів)

Видно ти пропустив.

Да і дату я згадував вище, 6го(неділя)

Значить робимо ще по інакшому.

Реєструємся до 3го листопада (так як ТВ і іншої пурги не буде то нам з 3го по шосте на рішення всіх питань вистачить)

Я в принципі мав сьогодні зайти в нео і вже реєструвати наших і поговорити з адмінами чи начальством але вчорашній пост мене трішки шуганув от і не прийшов.

Прийду десь в суботу чи неділю.

2atoller Взнай точно скільки ваших буде ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, виходить як завжди: буде певно лише команда від нашого клубу, бо "модні" хлопці грають лише 1,5, а ще в одній команді не вистачає гравця:ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше, виходить як завжди: буде певно лише команда від нашого клубу, бо "модні" хлопці грають лише 1,5, а ще в одній команді не вистачає гравця:D

<{POST_SNAPBACK}>

"Модні" хлопці - це типу ми? Я вже писав, що ми вже перейшли на 1.6, для тебе повторюю ще раз.

А стосовно двох-трьох команд на чемпі, то мабуть воно так і буде. :ura:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там є свої модні хлопці :D

Все плакали що 1,6 не катить :D

А нащот кількості команд то не переживай пограти з задоволенням вистачить. А головне це задоволення. :ura:

Якщо сподобаєтся то до слідуючого чемпу підготуємся серйозніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок чемпа в НеО - не розумію - ще жодної команди окрім трьох з НеО немає зареєстрованої - запроситься одна команда з Берізки - одна приїде з Рожищ - де ще суперники - Вортекс - чи ти Сіля - де ваша команда - давайте якось може знати про себе... Спайдер - може хтось прокинеться і там? Адміни Фотакому - і вас запрошуємо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для всіх з Клану DZ. На чемп приходимо на 9:00 в клуб НЕО. Попрощу не запізнюватися. І ще одне, беріть мишаки і вуха з собою. Там вони дубові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нам вдалося все-таки організувати чемп по CS 1.6.

Коротенько про перебіг подій.

6 листопада на 9.00 я в складі команди RZK прибув в місце дислокації - клуб "НеО". Всередині клубу метушився власник - Андрій aka neostar.

В честь чемпу в клубі замінили старий свіч на D-Link, купили нові миші Logitech S96.

Як і слід було очікувати - всі команди підтягнулися десь близько 10-ої.

Мені сподобалося, що всі були дуже приязно настроєні: не було ворожості, хоча всі прекрасно знали, що попереду напружена боротьба.

Усього зібралося 6 команд: NEO, Kiss FM, Drunky, DZ, AB, RZK.

Жеребкуванням визначили перші пари суперників.

Kiss FM - AB

Drunky - NEO

DZ - RZK

Переможці першого туру записані в переліку першими.

А далі почались ігри майже в усіх можливих комбінаціях:

DZ - NEO, DZ - Drunky, Kiss FM - NEO, RZK - NEO...

В 15.30 ми змушені були покинути чемпіонат на тому моменті, коли якраз проходила боротьба за 3, 2, 1 місця. Результати любязно розкаже silia.

Моїми нетямущими руками було зроблено кілька фоток - вони викладені на вінт в клубі "НеО". Буде можливість - обов'язково запостимо тут. Наразі висловлюю свій респект організаторам - neostar&silia(хочеться побачити тут і їх думки про чемп) і скромно собі за те, що звів їх<_<))))

Приємно було чути з вуст чемпіонів [Kiss FM](вони, доречі, зареєструвалися зранку в день чемпу) слова: "Ми знову сядемо тренуватися в каунтер."

Було б добре, якби міні-чемпіонати проходили постійно - це б було кращою альтернативою для багатьох підлітків, які знаходять щастя в наркоті і градусах.

Переможцям слава, а учасникам - незгасимого бажання досягти п'єдесталу переможців!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене не було, так що сорі що з запізненням розповідаю.

"Лёд тронулся, господа присяжные заседатели, лёд тронулся" лише цими словами великого комбінатора можна виразити що відбувалось на чемпі.

Не зважаючи на дрібні неувязочкі чемп в цілому пройшов не погано і саме головне те що знову народ починає просинатись від спячкі і зацікавлюватись змаганями.

Про ігри можу сказати лиш одне, всім срочно пора тренуватись.

Приємно порадувала команда RZK яка при кожній зустрічі показує все кращий рівень гри (ще не дуже але прогрес постійний замічаєтся).

Над всіма командами разюче виділялась команда Kiss FM якій просто не було рівних на чемпі.

Місця розподілились слідуючим чином:

5-6 RZK і АВ (по 2 програні гри)

4 DZ (1 виграна 2 програних)

3 NEO (3 виграних 2 програних)

2 Drunk (3 виграних 2 програних)

1 Kiss FM (4виграних 1 програна)

ЗІ потім викладу на фтп демкі ігр.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно порадувала команда RZK яка при кожній зустрічі показує все кращий рівень гри (ще не дуже але прогрес постійний замічаєтся).

Приємно від Тебе це чути. Передам малечі - нехай тренується. Я можу їх лише підтримати.

ЗІ потім викладу на фтп демкі ігр.

<{POST_SNAPBACK}>

Думаю, що досить в невеликому проміжку часу ми все-таки представимо на розгляд публіки або альтернативний game.lutsk.ua свій геймерський портал, або будемо активно співпрацювати з компанією "Фотаком"(хоча відповідей на усі запитання, що задавались стосовно цього досі немає).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Народ ... скоро в к.к "Нео" має відбутися чемпіонат по Кс1.6 але... невідомо коли це буде тому що мало(поки що) команд існує у Луцьку (або вони не хочуть реалізуватись)

Тому прошу всіх кого це цікавить написати свої заявки або хоча б думки....

Приходьте всі тому що:

1) на взнос думаю гроші можна назбирати(по ходу має бути не багато)

2) явних лідерів немає...... тому шанси рівні (майже у всіх)

З повагою команда "kiss FM" :)

:):):)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постараємось зібрати команду теж. Минулого чемпу нас не було, бо не знайшли пятого. А в яких приблизно числах буде проводитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...