Перейти до змісту

Увага на борді завелися рівненські баригі


jetpack2

Рекомендовані повідомлення

Увага на борді завелися рівненські баригі

Остерігайтесь їх

і не майте зними справ

ось вони:

kavin

kozakd

bosyak

rivne14

komandor

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну и? Каждый делает бизнес как может и хочет? Шонетак? Много продавал нотиков в Ровно, много ремонтировал их других городов... в чем трабл? Если ты согласен на их цену, то кто тебе доктор? Мне надо продать - я продаю. Тебе купить - покупаешь. Рынок, епта.

або купляє хлам і лом і клєпає його бо просто ноут це не телефон з ними так не можна бо потім глючити будуть,

И я так делаю, если человека не устраивает цена ремонта. Беру, скажем, нотик за 1500, ремонтирую его (вкладываю запчасти, свой труд) и продаю за 2500-3000. Даю честный манибэк, гарантию на работу и предупреждаю покупателя шо ноут паялся или еще чего. Где криминал? Вот если внычку, то канечно, да, не комильфо. А если честно обо всем рассказать, то в чем трабл? На каждый товар есть свой покупатель.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи б/в завжди ризикуєш. Тим більше, якщо знаєш, що людина заробляє перепродажем, а не продає свою річ. Вони знають як його оживити на день-два. А далі кому пощастить. Тому краще купувати у першого власника. У цьому разі найменший ризик натрапити на майстерно приховані проблеми ноута (телефона чи авто).

Але якщо мова йде про товар, в якому ти "слабо плаваєш", краще купуй новий (є досить бюджетні моделі ноутів). Гарантовано щонайменше 6 місяців зможеш офіційно звернутися зі скаргою на проблеми у роботі.

Звичайно, я несхвалюю "кидалово", але не треба давати себе "кидати".

P.S. Співчуваю, але це відносно недорога "наука".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Без жодних натяків на когось з борди скажу, що гарантія на словах (з досвіду купівлі недешивих НОВИХ речей одягу та особливо взуття) мало (а нерідко нічого) не означає.

Нещодавно купувалося взуття. Лише на моє наполегливе прохання виписали чек-гарантію на аж 30 днів. Десь на 25 день взуття почало розлазитися. Прийшов у магазин, так мол і так , купував, рветься. Мені, "щось ми не памятаємо..."

Дістав з кишені чек і гарантійку. Пригадали, поміняли.

Тому або купузш нове, вимагаєш ПРАВИЛЬНО оформлену гарантійку, і живеш спокійніше або купуєш дешевше б/в і цілком усвідомлюєш, що "або пан, або пропав".

P.S. Прошу не ображатися на мене, я не злорадствую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний підприємець завше без проблем випише бомажну гарантійку, та і Луцьк не таке велике місто, шоб жервтвувати репутацією )

З.І. Доречі, Джетпак, а давай факти реального кидалова цих пациків. Бо шо так ото в воду пукати? кинули тебе? Так опиши шо да як і коли. А то я тут про кожного пятого можу сказать шо барига і ніфіга не хароший пацак і взагалю Кю. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам розкрию ацкий секрет - відправку в Луцьк мона робити не маршруткою, а Новою поштою. В них є послуга - наложений платьож. Отримав товар, в офісі відкрив, переконався шо всьо тіп-топ і тоді оплатив. Виходить чутка дороже ніж на маршрутку, але і безпечніше. Останнім часом тіко так і купую/продаю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тест відео (а в нотіках воно часто мре) - банальний Фурмарк. Якщо витримає хвилин 10 в краштесті, то вже не зедхне ) На інше теж є свої бенчмарки. В шию тебе ніхто там не гонить. Пів годинки мона і потратити, а в випадку чого - відправити товар назад за кошт продавця )

То просто маленька, але пересторога перед нечесними продавцями. Звісно ж системника не будеш сунути, шоб мамку протестити, але я зазвичай, або купую на аукціонах в продавців з високим рейтингом, або якщо нове, то прошу виписати гарантійку і без неї просто повертаю товар. От і все.

Банально, просто, але вже яка не яка страховка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отлично. пока не будет отзывов от обманутых покупателей или реальных фактов их обмана, держи свои мысли при себе. а после фраз в разделе продажи вроде "идите чтобы вас никто не видел" получишь ридонли очень надолго. это ясно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми бачимо татар під стінами, але нам по цимбалам. Почнемо щось думати як на стіни полізуть....

Параноя jetpack2 викликана конкуренцією ? До цього часу я про той форум і не чув, а тут аналіз їх діяльерсті, звинувачення. Можливо бачить схему по якій сам працює чи стикався, і попереджає оЛохів. Чому б не прислухатись ? Комерція цвіте - контроль куйовий на рівні так сяк.

Статуси "продавець" потрібно: провірений, сумнівний...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так на кого скарга? Кого кинули?

Що не можна із Польщі привезти 2-3-5 ідентичних нотіків ? І продавати їх по всім форумам ?

Чи може авто хтось не так продає. Купив биту тачку - вклав в неї бабло, зробив і перепродав дорожче. Шо не ясно.

jetpack2, останнє китайське. Мало того, що клонуєшся. так ще й безпідставні (поки що) звинувачення. І я додам до доданого Shkoder-ом ще пару днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто хлопакам не заважає купувати тут і продавати в Рівному чи навпаки, а на всякий товар є свій покупець не хочите б\у купуйте нове в магазинах чи у підприємців з відповідною гарантією. Останні теж купують на гуртових фірмах які теж товар не виробляють, це на сьогоднішій день назимається бізнес.

При не порядності тих хто продає можуть бути як приватні підприємці, магазини так і користувачі на Board.lutsk.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це дискримінація, чи що?! Якщо я з Волинської області, тимчасово проживаю у Рівному, то чому б мені не торгувати там і там? Привезти товар в Луцьк не проблема (1 година їзди) чи відправити наложеним платежем, і в посилку покласти ксерокс паспорта з розпискою про манібек і тестування(хоча в Новій пошті й так вказуються серія, номер паспорту, за якими знайти і пришити їй кримінальну справу за "мошенычество" не проблема) Але якщо лох попавсь на свою неуважність, та й ще приписує всім людям свої земні і неземні проблеми, то це безрозсудливо!!! Я рахую, що за безпідставні звинувачення і наклеп теж треба карати, бо борд від таких несерйозних людей перетворюється на базар без законів і правил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чего вы ожидали от кота с арбузом на голове?

Це лайм... :g05:

Дико извиняюсь-наверное в лайме комфортней

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дико извиняюсь-наверное в лайме комфортней

Просто так текілу комфортніше пити.

P.S. Потихеньку з'їжджаємо у флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это ты верно заметил. авторы следующих сообщений в аналогичном стиле будут понемногу замолкать на трое суток и больше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що "примечательно": є бариги, такі-то, такі-то і все, і з кінцями. Пости закінчилися. Ті, хто сюди заходять іноді і лише в ділових цілях будуть тепер мати на увазі (бо якийсь вимикач в голові вже спрацює), а людині до одного місця. Може вони у нього в дитинстві цукерку вкрали, чи труси на тихій годині намочили і він вирішив грязно відомстити давнім подлим врагам.

2 jetpack2

скандали, інтриги, розслідування - факти, фото, суми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вам розкрию ацкий секрет - відправку в Луцьк мона робити не маршруткою, а Новою поштою. В них є послуга - наложений платьож. Отримав товар, в офісі відкрив, переконався шо всьо тіп-топ і тоді оплатив. Виходить чутка дороже ніж на маршрутку, але і безпечніше. Останнім часом тіко так і купую/продаю

нова пошта іноді плутають міста.... :sq_ye: і шукай тоді свій ноут....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нова пошта іноді плутають міста.... :sq_ye: і шукай тоді свій ноут....

первый вопрос, у тебя лично такое было? и можешь назвать номер декларации, где "попутали город"?

второй вопрос, ты из тех, кто ноуты отправляет с описанием "ноутбук", но со страховкой на 100 гривен для экономии? если да, то кто ж виноват кроме тебя, что "путают" - чай не в Германии живем, да и зарплаты у грузчиков соответствуют профессии. а вообще, у НП строгое полиси по срокам доставки. неделя максимум. если не доставили, можешь смело требовать сатисфакции в пределах суммы страховки. "послеплата" aka "обратная доставка" вообще всегда страхуется на полную сумму, то есть ее пропажа невозможна в принципе.

у меня случалось, что посылка опаздывала на сутки от графика. но чтобы пропала - ни разу. с Автолюксом в годы его становления было мороки намного больше. а сейчас тоже все четко, особенно если не жлобиться и страховать на правильную сумму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...