Перейти до змісту

Готовы ли вы ПЛАТИТЬ за игру


Oushen

Готовы ли вы платить за игоровой сервер?  

131 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Флаг в руки, а не плату за сервер! Там неможливо грати! Напастой никаються, кємпєра! Сиди втикай 10 минут покі 2 геймера найдуть один одного! За такє ще й гроші платити??? Несмішіть.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну эт у каждого определенная стратегия игры, иногда весьма оправдана и ефективна. :) Кто как умеет так и играет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нубізм а не стратегія :D

Это вполне реальная обдуманная стратегия. К примеру: у тя пистолет и 1хп а у противника калаш или м-16, ну впринципе я троха по карте побегая, но когда я слышу что он рядом, я предпочту закемперить и дождаться. В КС тоже думать иногда надо :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кємпєрство це не підчікування противника коли він поряд, а це коли сидить нуб на точці за ящиками (досить часто навіть на базі) і жде до останьої секунди хоча давно мона бомбу поставить було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флаг в руки, а не плату за сервер! Там неможливо грати! Напастой никаються, кємпєра! Сиди втикай 10 минут покі 2 геймера найдуть один одного! За такє ще й гроші платити??? Несмішіть.....

Я Нубізм(чи нубство, хз як сказати...) не підтримую, але не хочеш чекати - створи ботів і після кожної своєї смерті пишив консолі "bot_kill"(або пиши "bot_kick" так навіть краще! тільки після цього пиши "quit" бо ну нах з ними грати...) :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Да пойми ти!

Коли вибігаєш першим або другім і в кращому випадку валиш одного, двох тебе вбивають! Дальше сидиш 3 хвилини і втикаєш в монітор як кємпєр сидить на базі і жде спєцов! Йому блін влом купити пуфіка, бо він на наступну ігру купить калаша! А толку? Знов буде втикати на базі!

Ми ж не на бабло граєм, а просто щоб порубатись! Так що пачики на моциках, давайте не бум кємперитись, більше бігайте.... Show Must Go On!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Створення платних сєрваків взагалі небагодарне( на мою думку) діло.

Проще заробляти на рекламі і на других вещах, шо на нормальних серваках давно робиться. Чогось народ краще буде терпіти вагон реклами, яка вискакує непонятно звідки, чім паритись деб-то заплатити тих 5 грн, і чи не забувся він це зробити і т.д. і т.п.

Треба робити систему, яка максимально спрощена, тоді її буде хавати піпл.

Вот я сижу і чекаю ЛМ і не йду до Укртелекома з його безлімітним, бо в нього нема фтп, гейм-сервера, форума і т.д. Мені впадло шукати всякі там фтп з фільмами, якшо воно є під боком.

Провайдер спрямований в першу чергу на домашніх юзерів, а не на корпорейт повинен це враховувати.

А якщо адмінам не платать за підтримку в порядку цього всього додаткового щастя, то це неподобство :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара усьо безплатна! манал я платить шота вдобавок кроме инета!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну то грай на диких серваках .. с чітерами и всякіми уродами :P

10 грн зажал ?

і як там пише Фагот на рахунок заробітку ...

ВСІ нормальні сервакі платні :)

не хош не грай ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені здається голосування говорить саме за себе :friday:

НЕ приучені в нас люди до сервісу. Той самий європеєць заплатить за сервак для того, щоб коли виникнуть проблеми, можна було сказати "Чувак, я плачу бабки, рєшай шось". А в нас ніхто про технічну підтримку( наприклад софта) і не згадує, бо в усіх стоїть неліцензійне, або безкоштовне. І так в усьому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я для себе вирішив ....

офф софт 100% !!!

люба оф ігра набагато круче піратки :friday: + віздє є онлайн ігра ... т.е. по інету...

ігри ліцензіонні стоять від 60 до 120 грн :)

я вон счас ахочусь за фіфой новой ліцензіонной :)

поки тікі буржуі продають ... довго ждати доставку ...

але в нас обично дороже стоїть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

поставив + там де 10 грн...норм ціна...якшо звичайно якість буде норм...Полюбому на ентузіазмі довго не протримається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Жалко вам или не жалко - нужно платить за сервер чтоб была комфортная игра и нада перейти на Стим - и много задач с головы админов упадут. Ибо если Вас забанят - то смена IP не поможет! И динамические наши играки будут опасатся юзать "запретные програмки"!

Я ЗА ЛИЦЕНЗИЮ И ЗА ПЛАТНЫЕ СЕРВАКИ :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ну платить за игровой сервер... хехе это слишком. Мне и внешних серверов хватает. Мало того что платишь за оригинальную версию игрухи так ещё и плати за сервак? Нет ребята так не пойдёт. И с чего вы вдруг решили что создадут дополнительные сервера игр? А? Было написано ранее ясно что кроме давно "запилянной" Контры ничего не будет.... Читайте внимательнее http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6850 - здесь. Не буду платить даже из-за принципа!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Я рахую лишнім платити за те, шо граєш! Це ж абсурд! І беспредєл теж!

Хех... З такими замашками то можна і форум зробити платним - 10 коп. за пост :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...
:angry2: Чесно кажучи,мені не сильно бодобаеться,що сервак буде платний!Зараз у кс і так не багато народу,,, а потім буде ще менше!тому краще робити серваки безплатними! :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Флаг в руки, а не плату за сервер! Там неможливо грати! Напастой никаються, кємпєра! Сиди втикай 10 минут покі 2 геймера найдуть один одного! За такє ще й гроші платити??? Несмішіть.....

Правду кажеш це інколи бісить коли тебе вбили і 2 ігрока сидять і чекоють один одного! :angry2: +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
Флаг в руки, а не плату за сервер! Там неможливо грати! Напастой никаються, кємпєра! Сиди втикай 10 минут покі 2 геймера найдуть один одного! За такє ще й гроші платити??? Несмішіть.....

Правду кажеш це інколи бісить коли тебе вбили і 2 ігрока сидять і чекоють один одного! :) +1

За те щоб я сидів, дивився, і гроші платив? Я тільки це буду робити на Євро 2012!. Навіщо платити? Тоді користувачів на сервері стане менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...
  • 2 тижня потому...

gallery_7_30_2223.gif

Тоже мені нашов майстрів :D

2kolyvan прошу як людину берись за розум і перед тим як щось писать чи створювать нову тему подумай головою як краще виразити свою думку або чи взагалі вона когось цікавитиме, ато я вже задовбався твої пости терти :90:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...