Перейти до змісту

Готовы ли вы ПЛАТИТЬ за игру


Oushen

Готовы ли вы платить за игоровой сервер?  

131 користувач проголосував

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

А Я СКАЖУ НАСТУПНЕ - НЕ ЗНАЮ ЖОДНОГО ШАНОВАНОГО ПРОВА - У ЯКОГО КС СЕРВАК БУВ БИ ПЛАТНИМ!!

ПЕРШ ЗА ВСЕ ЦЕ ПОСЛУГА ПРОВА - І ВОНА ПОВИННА БУТИ БЕЗПЛАТНОЮ!

(ЗА УМОВИ ШАНОВАНОГО І КРУТОГО ПРОВА - А Я ДУМАЮ ЩО ДАТАГРУП І Є ТАКИМ!)

ТАК ШО ПИТАННЯ ДУМАЮ БЕЗГЛУЗДЕ - ІБО РЕПУТАЦІЯ ПРОВА ПЕРШ ЗА ВСЕ!

Я НАВІТЬ ПІДКЛЮЧАВСЯ ЗА УМОВИ ДОСТУПУ ДО СЕРВАКА!

Вы блондин?) шютка.

Без финансовых средств невозможное развитие сервера. Вот народ хочет и халф и код и варкрафт, а средств нет, еще и государственный провайдер при всевозможных выплатах государством и прочих пильг пресует. А народ ХОЧЕТ сервера, так почему бы не помочь "ШАНОВАНОМУ ПРОВА" в развитии.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 80
  • Створено
  • Остання відповідь

Ти підміняєш поняття трохі

Відкрию таємницю, в провайдера нема і даю тобі 99% що і не зявиться лице наняте на роботу і відповідальне за ігри (тобто лише іграми і біш нічим не займающеєся). Макс це нагрузять якогось адміна в якого і інших турбот хватає.

Будете ви окремо платить за цю функцію чи не будете воно від того мало що зміниться, а наєзди на зразок шота не так як і раніше будуть отримувать відповідь (Не подобається ? Ліс там --> )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а разве щас есть "лице наняте на роботу і відповідальне за ігри" по кс или ВКмод , Старкрафт, НФС, запустили сервера и все. Ну ладно платными делать не хотят, новые запускать тоже не хотят, та НЕУЖЕЛИ ТРУДНО заменить мертвые сервера на те что просят люди? о_О

Ах да, кажись догадываюсь почему НЕТ, мертвые игровые сервера не создают нагрузку. За ними не надо следить. Тогда усё понятно. Кажись тогда эти темки можно закрывать, чтобы избежать флуда:

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6850

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6649

http://board.lutsk.ua/forums/index.php?showtopic=6880

Силя буть добр, закрой, твои всетаки разделы :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НЕУЖЕЛИ ТРУДНО заменить мертвые сервера на те что просят люди? о_О

Эти вопросы поднимаються на других топах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а разве щас есть "лице наняте на роботу і відповідальне за ігри" по кс или ВКмод , Старкрафт, НФС, запустили сервера и все. Ну ладно платными делать не хотят, новые запускать тоже не хотят, та НЕУЖЕЛИ ТРУДНО заменить мертвые сервера на те что просят люди? о_О

Все це, окромя ВКмод, і ще куча фішок які ща або відключені або просто напросто не пашуть запускав не фотаком а я з atoller ом, фотаком надав лише машинку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє дождьотєсь :)

Я маю лише адмінку в контрі ща, так що вопроси не по адрєсу.

А вощето нас всіх жде світле майбутнє :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А Я СКАЖУ НАСТУПНЕ - НЕ ЗНАЮ ЖОДНОГО ШАНОВАНОГО ПРОВА - У ЯКОГО КС СЕРВАК БУВ БИ ПЛАТНИМ!!

ПЕРШ ЗА ВСЕ ЦЕ ПОСЛУГА ПРОВА - І ВОНА ПОВИННА БУТИ БЕЗПЛАТНОЮ!

(ЗА УМОВИ ШАНОВАНОГО І КРУТОГО ПРОВА - А Я ДУМАЮ ЩО ДАТАГРУП І Є ТАКИМ!)

ТАК ШО ПИТАННЯ ДУМАЮ БЕЗГЛУЗДЕ - ІБО РЕПУТАЦІЯ ПРОВА ПЕРШ ЗА ВСЕ!

Я НАВІТЬ ПІДКЛЮЧАВСЯ ЗА УМОВИ ДОСТУПУ ДО СЕРВАКА!

Датагрупу начхать на ігрові серври,так само як і телекому.

Не той рівень.

Фотаком, Візор це так.

І то ігрові сервеа в таких провайдерв тільки для внутрішнього користування.

Тогда :lol: , держи +. Ну раз ты запускал, мож тогда перезапуск сделаешь?)

Всі гами запущені.

Крім глючного сорса в який так і ніхто не грав.

Nfs

Unreal

Star Craft

CS1

CS2

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крім глючного сорса

І в чому глюк ? :lol:

Ніхто не кричить повертать ітд просто для інфи цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

В нього ніхто не хотів вграти. В тому то і глюк :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лакі нет ти також вважаєш маленьким провом)

а в них достойна кількість серваків - і їм чомусь не пох

просто коли адмінам пох на розвиток - то інше діло)

знаю шо датаком ніколи не поставить пріоритет паритись про ігрові сервара в провінції - але і не проти напевно був би якби мав додаткові послуги)

все залежить від вас - ви ближче до нас а не пров

як ви до нас поставитесь так і місто саме буде розвиватись

ви колядуєте і люди колядують - все у ваших руках

і від вас заленжить дасте ви людям спілкуватись - чи ні))

до вас ніяких притензій - так написав - філософія життєвий маразм

ібо покликання ваше таке - ЗЄДНУВАТИ ЛЮДЕЙ ЇХ ЖИТТЯ - ДАВАТИ РАДІСТЬ У СПІЛКУВАННІ)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лакі нет ти також вважаєш маленьким провом)

а в них достойна кількість серваків - і їм чомусь не пох

просто коли адмінам пох на розвиток - то інше діло)

знаю шо датаком ніколи не поставить пріоритет паритись про ігрові сервара в провінції - але і не проти напевно був би якби мав додаткові послуги)

все залежить від вас - ви ближче до нас а не пров

як ви до нас поставитесь так і місто саме буде розвиватись

ви колядуєте і люди колядують - все у ваших руках

і від вас заленжить дасте ви людям спілкуватись - чи ні))

до вас ніяких притензій - так написав - філософія життєвий маразм

ібо покликання ваше таке - ЗЄДНУВАТИ ЛЮДЕЙ ЇХ ЖИТТЯ - ДАВАТИ РАДІСТЬ У СПІЛКУВАННІ)

:) Ото дав!!! Останій абзац я ващє довго намагався зрозуміти і так і не поняв тої філософії! Дочого воно??? Причому тут це до теми нашого обговорення???? тема " Готовы ли вы ПЛАТИТЬ за игру".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ібо покликання ваше таке - ЗЄДНУВАТИ ЛЮДЕЙ ЇХ ЖИТТЯ - ДАВАТИ РАДІСТЬ У СПІЛКУВАННІ)

Я говорю про цю фразу.

Якщо в же говорити, то не покликання а робота, а може всі адміни художники, письменники публічисти, або великі кінокритики! А Зєднувати Людей і Їх життя - робота в ЗАГСі! :)

І ще раз повторюсь тема: " Готовы ли вы ПЛАТИТЬ за игру". ато мисля уже так розлетілась шо, аж страшно стає!

Причому всі теми, якось зійшлись в одне русло "наєзд на адмінів". Я говорю про теми

п2п для локальної мережі

Халфа

СOd & NFS

І ця тема! Одне і теж! Може взагалі давайте у всі теми позалізаємо і напишемо як адміни погані???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процетуємо класиків

"Адмін - всємогущ

Захоче дасть доступ до парнухі захоче закриє"

:)gallery_7_30_10814.gif:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ібо покликання ваше таке - ЗЄДНУВАТИ ЛЮДЕЙ ЇХ ЖИТТЯ - ДАВАТИ РАДІСТЬ У СПІЛКУВАННІ)

Я говорю про цю фразу.

Якщо в же говорити, то не покликання а робота, а може всі адміни художники, письменники публічисти, або великі кінокритики! А Зєднувати Людей і Їх життя - робота в ЗАГСі! :)

І ще раз повторюсь тема: " Готовы ли вы ПЛАТИТЬ за игру". ато мисля уже так розлетілась шо, аж страшно стає!

Причому всі теми, якось зійшлись в одне русло "наєзд на адмінів". Я говорю про теми

п2п для локальної мережі

Халфа

СOd & NFS

І ця тема! Одне і теж! Може взагалі давайте у всі теми позалізаємо і напишемо як адміни погані???

Ну не надо уж так строго... люди обвиняют начальство... а админы ... это представители начальства..

ничё думаю скоро дадут кому то пару банов и будет всё ок...

а за лиценз сервак халвы или касы я только ЗА!) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я і зараз не особо граю на луцькому сервері,а якщо його зробити платним то не буду грати взагалі і не тільки тому що грошей жалко

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не собираюсь платить так как я уже плачю за ДМ ..если будет платным мне легче перейти на другой серв...

п.с. ставте свою машыну и длайте хоть 10 серверов платними или бесплатными ваше дело.

та всьо понятно і так....

тупа ідея :)

да я согласен

бач як люди це все сприйняли :unsure: ХАЛЯВА завжди впереді :)

а какая тут халява ето входит в абон плату за ДМ. или нет? такшто тут все норм халявы нет.+ траф внутриний или как там городской есть платным. не вижу тут халявы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какая тут халява ето входит в абон плату за ДМ. или нет

:friday::lol:

Да кажись как игровой серв так и фтп и этот форум создан благодаря альтруизму некоторых людей, или ты думаешь что модераторы или админы этого форума тоже получают зарплату, и если тебя "вдруг" забаннят ты придешь на фотаком и "поставишь пластинку": "я тут абонплату плачу... а меня, а меня... тут забааааааааанили cry.gif"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а какая тут халява ето входит в абон плату за ДМ. или нет

:blush::angry:

Да кажись как игровой серв так и фтп и этот форум создан благодаря альтруизму некоторых людей, или ты думаешь что модераторы или админы этого форума тоже получают зарплату,

какая мне проблема кому сколько платят или не платят, ето меня неинтересует, мне интересниее кому я плачю и за что... если я плачю я заказываю музыку или нет... говорят халява какая халява та тут хотят бабло рубить на каждом шагу внутрений платный, внешный тоже, щас игровые серва хотите зделать платними потом ищо что? мож мне платит за тошо я комп включаю.. или воздухом дышу?

p.s. мне тарифы нравятса и потому я сечяс пользуюсь услугой мне ето подходит на даный момент а выслушывать типа ,,НЕНРАВИТСА ИДИ В ДРУГОЕ МЕСТО или что там ищо,, я не собираюсь и отвечять тоже.

и если тебя "вдруг" забаннят ты придешь на фотаком и "поставишь пластинку": "я тут абонплату плачу... а меня, а меня... тут забааааааааанили cry.gif"

а почему меня в друг должны забанить? интересно каждый судит по себе? нетакли! забанят значит есть за что! и если я виноват или ктото другой я думаю он не куда не побежыт потомучто знает што зделал не правильное и получил по заслугам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...