Перейти до змісту

ДОПОМОЖІТЬ !!!


Sp_RoNdo

Рекомендовані повідомлення

Народ допоможіть будь-ласка !!!!!!!!!!!!!!!! :D

Мені треба таку операціонку як Linux. Скажіть хтось де взяти, а краще всього шоб шей закінули мені по сетці, ато в мене трафік на цей місяць уже закінчився ... ;) (но до закінчення місяця - вже недовго ;) )

Но прохання : Допоможіть з Лінуксом, дуже треба !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це я вже качав - це не установка !!! Це ваше непонятно що - якийсь оптимізатор Лінукса под Хп чи щось таке......... Но ніякого Сітапа ітд.

Дай ссилку я подивлюсь чи це саме те що я вже скачав !!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глупые вопросы:

А можно ли ставить Линукс, не снося Винду?

Они могут уживаться на одном винте, разбитом в НТФС?

Делает ли Офис для Линукса файлы, пригодные для чтения в Виндовском Офисе?

Фотошоп на Линукс стаёт?

P.S. Просьба не пинать ногами :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.можна поставити і на один вінт, аби місце було

2.НТФС не пакатить - треба місце не зайняте іншими розділами

3.Можеш спробувати і не встановлючи лінукс - постав OpenOffice і пробуй

4.хз, але дуже сумніваюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Глупые вопросы:

А можно ли ставить Линукс, не снося Винду?

Они могут уживаться на одном винте, разбитом в НТФС?

Делает ли Офис для Линукса файлы, пригодные для чтения в Виндовском Офисе?

Фотошоп на Линукс стаёт?

P.S. Просьба не пинать ногами :)

OpenOffice повністю підтримує формати M$ Office.

Можна спробувати працювати на Linux прибавши Live CD чи Live DVD, не чіпаючи Windows, і лише прийнявши рішення встановлювати його на "вінт".

До речі вийшов новий Knopix? Який підтримує запис в NTFS розділи.

Тому можна завантажуватись з DVD, пробувати працювати і зберігати документи на Windows розділі :

Вышел новой релиз LiveCD/LiveDVD Linux дистрибутива Knoppix 5.1.1, построенного на базе пакетов Debian Etch/testing и Linux ядра 2.6.19.1.

Важным новшеством, стал переход от использования unionfs к более стабильной и производительной aufs.

Также можно отметить включение в поставку KDE 3.5.5, OpenOffice 2.1, пакета ntfs-3g с полной поддержкой записи в NTFS разделы.

Добавлена интеграция 3D desktop beryl+emerald в KDE (ручками можно запустить и с Gnome). Для запуска в boot опциях укажите knoppix desktop=beryl.

Джерело : http://lafox.net/shop/content.php?ware_id=3881

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% Є клон Фотожопа піл Лінукс.

Десь у мене в дистрибутивах проскакував. Якщо треба можу знайти назву. Дистрибутива вже немає точно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись під Убунту ставив емулятор віндовз-програм. Так вот там є така опція як інсталяція нового софта, і я вибрав фотошоп, вказав шлях до його стандартної істаляхи і поставив, фотожоп запустився намано - глюкав троха но пахав. Емулятор ваще прикольний і реєстр робить віндосовський і перезагрузку імітує, але я от назви не памятаю((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вирішив скачати Лінукс з :http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/TYPE/Operation%20Systems/linux/SUSE_10/

Але нероздупляю що качати ??? Це що для Лінукса треба стікі місця ??? Аж 2.4 гіга для Сітапа ? А сам він що займе десь 20 гіг ??? Підкажіть !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останній Дебіан розповсюджується на двух ДВД :)

Так що дистрибутив розміром в 2 гіга не такий вже великий. Під час інсталяції ти вже сам вибереш, шо тобі нада. Саме ядро здається можна на діскету інсталювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По пунктам:

качаєш ти ісо-образ, пишеш на болванку, загружаєшся і далі в залежності від того який дистрибутив - якщо лів - працюєш, якщо інстал - встановлюєш, настроюєш, обновляєш і працюєш.

емулятор називаєть wine - wine is not emulator.

ntfs-3g буде нормально працювати і не запорювати нтфс розділи якщо машину будеш коректно засити. а не резетом чи вимкненням з мережі.

/*знайти б цю річ під фрю, я в пакетах не знайшов, під порти місце зінчилос на розділі :) */

як на мене, Сюса для новачка буде трохи краще. працював трохи за 9.2 - сподобалось. але стоїть зараз FreeBSD 6.2.

на дискетку ядро встановлювати щоб з неї грузится в аварійних ситуаціях.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...