Перейти до змісту

"В жизни так много маленьких радостей..."


Oksana04

Рекомендовані повідомлення

А я вчора, з нагоди Дня автомобіліста, вперше за цей рік сіла за кермо автомобіля. І не просто сіла, а навіть виїхала з гаража, доїхала туди куди хотіла і назад, залишилась цілою і ніхто не постраждав. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

А я ...сіла за кермо автомобіля...

Оля, то слідуючий похід в сауну на машині???!!! УРА! Я буду точно! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я ...сіла за кермо автомобіля...

Оля, то слідуючий похід в сауну на машині???!!! УРА! Я буду точно! :smile-zachot:

так, дівчонки, але перед тим обізатєльно на ровенську, за парою класних баньщиків :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кумедно, скажу я вам, прокинутись отак вранці, побігати трошки по дому, а за мить усвідомити, СТОООП, вихідний! :)

Цікаве відчуття :)

P.S. Роблю першу каву). Ну, а вам, всім - красивого дня!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас ранки починаються зі зграйки гостей, що дуже тішить діток.

Ось одненький гість post-8000-0-47254600-1320830722_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов сніг :)

Можна сказати перший сніг цієї зими... Погода тиха, вітру нема, просто чудово :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Снайту, що відкрив для мене радіо Галичина.

Разом з попереднім постом - купа радості.

Протягом дня практично з кухні не виходжу))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доставились перчатки з ebay :) Тепленькі такі

Якраз вчасно)))

post-8000-0-47414500-1321291881_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якби не ти, Оксан, я б і не знала до завтра, що випав сніг :D ! У мене вихідний, і якось так склалося, що я сьогодні навіть в магазин не виходила. А твоя фотка мене глибоко здивувала. Я навіть вікно відкривала, щоб подивитись - лежить чи не лежить сніг :) .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я практично закінчив ремонт у майстерні, на стінах повний авангард! Як ми їх тіко не фарбували: і пульвером (старий пілісос "ракєта" і насадка на банку - пам'ятаєте, олдфагі? :) ), і кісточками, і тисячу пульок пейнтбольних використали (колись викладу кіно, як ми там постріляли) , і в кінці кінців ваапщє - півлітрові банки з різними фарбами ап стєну - БЗДИИИЩЬ!!!! жесть карочє!

На днях завожу обладнання і нарешті буду повноцінно балувати всіх чашками-кєпками-футболками і прочєй фігньой! :)

ЗІ завтра викладу фотки майстерні

ЗІІ а, забув жеж сказать, шо цей процес створення власного куточка - нівротїбічєскє задоволення - прокидаєшся у 8 ранку , бігом туди - проводка-грунтовка-пиляння-фарбування-сверління-обрізання.... під вечір приходиш додому - спать(да-да, навіть пива тиждень не пив, в танчікі не грав - не було ні часу, ні сили :) зато засинаєш таким задоволеним...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знову почала малювати !!!! ... це після багатьох років "немалювання"

ЗІ: втулила в "радості", а не в "творчість", бо радості від тримання пензлика в руках нємєрєно )))) а ще запах фарби...

kart.jpg

осьо моє праізвідєніє, незакінчене ще троха правда... на фоні стіни, на якій воно/вона має висіти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знову почала малювати !!!! ...

підтримую :) ...це справді радість, теж хотіла б розпочати... :g12:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Суперовий вечір з банькою і потім пів-ночі чаювання з піснями під гітару з близькими друзями))

Мегаприємний голос, старі пісні... вечір-ностальжи за юністю :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В суботу 13-го вирішив прогулятись парком. Було холодно і промозкло, змерз, але все-таки отримав свою порцію позитиву - побачив "перший сніг" та лід на річці.

post-6972-0-40353400-1321355257_thumb.jppost-6972-0-86673200-1321355275_thumb.jppost-6972-0-90944600-1321355287_thumb.jppost-6972-0-38358600-1321355296_thumb.jppost-6972-0-53792100-1321355314_thumb.jppost-6972-0-77174400-1321355329_thumb.jppost-6972-0-43416500-1321355344_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мегаприємний голос :g15:

Люблю себя любимую? ))))

Та ні, то виконавець "влюбив" мене своїми піснями...хоча да, я "подпєвала" :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

BIKTOP1970, просто казкові фото! :sm110:

Дякую! Це лише невеличка частина з "суботньої фотосесії".

Незважаючи на холод погода була чудова, ну і наша природа казкова. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...