Перейти до змісту

Перли наших політиків


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Лицеміри.... :mdr:

http://kriminal.tv/news/odesskoj-gai-zapretili-ostanavlivat-mashini-gubernatora-mera-i-silovikov.html

Сам мэр признался, что впервые слышит о вип-списке. "Странный документ. Обязательно поинтересуюсь, кто его автор", - сказал он.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

Певно вже варто робити відгалуження від даної теми: топік з назвою типу "Небачене лицемірство властьдєржащіх"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Криворізьке міське управління освіти, за вказівкою ОДА підготувало "вопрос от народа" для президента: "Чому медсестри працюють 3 дні, а не 5 в школах?".

Місяць (!!!) думали, нарешті вирішили. Наказали задати питання в ефірі одному молодому директору школи з Дзержинського району. Ну, він задав.

Результат: сьогодні ТЕРМІНОВО викликали зав цього райво у міське управління освіти (!!!) і вимагали письмових пояснень: "А чому це у вас в районі медсестри працюють по 3 дня, а не 5?".

maidan.org.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіот Чечетов в своєму репертуарі:

"Регіони" вже не приховують, що збираються перемагати завжди

Регіонал Михайло Чечетов заявив, що Партія регіонів буде перемагати завжди.

Про це він сказав на засіданні Верховної Ради, коментуючи звинувачення БЮТ у тому, що регіонали зривають голосування за призначення дострокових місцевих виборів у тих населених пунктах, де вони не впевнені у своїй перемозі.

"Партія регіонів буде перемагати завжди!!! Тому що ми з народом!!!!", - заявив Чечетов.

Мубарак теж так думав. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мубарак теж так думав. :lol:

photo_22903.jpg

Цікаво яка країна була замість Ukraine в оригіналі?....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Любий Боже!

У минулому році Ти забрав мого улюбленого співака, Майкла Джексона,

У цьому, мого улюбленого актора Патріка Суейзі.

Дозволь мені нагадати, що мій улюблений політик - Віктор Янукович.

Заздалегідь вдячний!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Юлія Тимошенко отримує 1 квітня смс-повідомлення з жартом про те, що президент Віктор Янукович подав у відставку.

Про це вона повідомила у п’ятницю в своєму Twitter.

"Зранку – більше 50 смс майже однакового змісту: "Янукович пішов у відставку". І знаю, що 1 квітня, але хід думок цікавий:))", - написала Тимошенко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Депутат Одеської міськради зробив 14 помилок у зверненні до Азарова

Депутат Одеської міськради Григорій Кваснюк припустився 14 помилок у зверненні до Кабінету міністрів.

Про це повідомляє кореспондент ІА "Репортер".

У ході сесії Кваснюк попросив депутатів проголосувати за ухвалення звернення від імені депутатського корпусу Одеської міськради до Кабінету міністрів, у якому він закликає уряд не допускати "витрати коштів місцевих рад на героїзацію нацистських поплічників".

"Я не збираюся звертатися до депутатів Львівської місцевої обласної ради, але я хочу, щоб Кабінет міністрів України зобов'язав їх перестати диктувати нам, якою мовою розмовляти, і як виховувати наших дітей", - заявив Кваснюк.

У свою чергу, депутат фракції Партії регіонів Олексій Косьмін зазначив, що в тексті звернення виявлено 14 стилістичних і граматичних помилок, і запропонував зняти питання з порядку денного.

За проголосувало 88 депутатів. Таким чином, звернення не буде спрямоване до Кабміну.

Кваснюк є також головним редактором друкованого органа Одеської міськради - газети "Одеський вісник".

Агентство зазначає, що на першій сесії Одеської міськради шостого скликання депутат Марина Багрій-Шахматова висловилася проти призначення Кваснюка на посаду головного редактора "Одеського вісника" через відсутність у нього вищої освіти.

Раніше одеський губернатор Едуард Матвійчук зробив декілька орфографічних помилок у книзі почесних гостей однієї з одеських шкіл, пишучи російською.

А мер Одеси Олексій Костусєв вимагав, щоб йому подавали документи тільки російською мовою.

Ще раніше робив помилки у письмі й усній українській мові чинний президент Віктор Янукович.

:jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що ж так все наших да наших... )))

Міністр торгівлі Франції Фредерік Лефевр переплутав назву магазину одягу зі знаменитим твором Вольтера, повідомляє Lenta.ru, посилаючись на The Guardian.

У відповідь на запитання, яка книга справила на нього найбільше враження, міністр відповів, що це "без сумніву" була книга "Задіг і Вольтер". Насправді ж філософська повість Вольтера, яка розповідає про пригоди юнака із Вавилона, називається "Задіг, або Доля" (Zadig ou la Destinée), а "Задіг і Вольтер" (Zadig et Voltaire) - це французька марка одягу.

Міністр, у свою чергу, не розгубився. На своїй сторінці в Twitter він написав: "Я люблю "Задіга", я люблю Вольтера, і я люблю Twitter. Дякую всім за добре проведений час!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Н-да, а ведь сами же за них голосовали... :blink: Уау известно "народ заслуживает

таких политиков, каких" ... заслуживает, короче! :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

О.Лукашенко сказав: «Поставте це запитання Януковичу: чому білоруський президент не присутній на їхніх заходах. Це ви у них запитайте. На жаль, „вошивості“ вистачає у нинішнього керівництва України».

http://news.dt.ua/articles/80178

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То вот що Азарич мав на увазі, коли казав всім брати лопати!

http://obozrevatel.com/abroad/avstriets-vyikopal-klad-napolnennyij-zolotom-i-serebrom.-foto.htm

...бо щось на Дамбасі не сильно хочуть копати - http://money.comments.ua/2011/05/04/251671/donbass-druzhno-zayavil.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли говорить Чєчєтов, то так і згадується фраза з "Иван Васильевич меняет профессию":

"- Что, Вас уже выпустили из сумашедшего дома?"

======

Па-моєму Тігипич заразився в Чєчєтова...

http://podrobnosti.ua/society/2011/01/18/747575.html

Как сказал вице-премьер сегодня в Украине эта проблема реальна: есть виды деятельности, в которых полностью работают трудовые мигранты, в частности, обменные пункты на базарах, торговля овощами и тому подобное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...