Перейти до змісту

Перли наших політиків


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Дима Табачник в лесу заблудился,

Шел – и в глубокую яму свалился.

Долго смеялся бандеровский схрон:

Мигом историю вспомнил Димон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 392
  • Створено
  • Остання відповідь

Асамблея "За права жінок похилого віку!" проведе пікетування адміністрації президента на підтримку Людмили Янукович.

Про це йдеться у прес-релізі організації.

Активісти вимагатимуть "звільнення першої леді України з-під домашнього арешту від чоловіка-тирана".

Акція розпочнеться 27 січня 2011 р. о 14.00 на розі вулиць Банкової та Інститутської і триватиме до 16.00.

У ході акції буде здійснено марш по вул. Інститутській, Шовковичній, Лютеранській, Банковій та вручено вимоги Асамблеї про звільнення першої леді президенту.

Українська правда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З президентом Віктором Януковичем під час виступу в Давосі на українському ланчі трапився черговий конфуз.

Янукович не зміг вимовити гасло промо-кампанії України, яка демонструється на світових телеканалах - "Увімкни Україну", - пише Українська правда.

Янукович читав свій виступ з папірця. Він розповідав про збільшення іноземних інвестицій до України після його приходу до влади. "Це свідчення зростання довіри до України", - сказав Янукович.

"Цей слоган - увікни..., увікни..., - вікнить для себе Україну – це слоган промо-кампанії нашої держави до Євро-2012", - сказав Янукович.

"Для того щоб увікнути Україну, достатньо подивитися на неї власними очима, коли почнуть квітнути каштани в Києві. І у містах українських почнуть роздягатися жінки. Побачити цю красу – це чудово", - додав Янукович.

Останню його репліку про жінок ведуча ланчу журналістка Христя Фрилянд сприйняла як неполіткоректну.

"Політична коректність ще не досягнула України, але все одно було чудово почути про красу українських жінок", - сказала Фрилянд.

аудіоролик з фрагментом виступу Януковича (mp3)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Останню його репліку про жінок ведуча ланчу журналістка Христя Фрилянд сприйняла як неполіткоректну.

"Політична коректність ще не досягнула України, але все одно було чудово почути про красу українських жінок", - сказала Фрилянд.

:_20:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Граждан Украины используют исключительно для того, чтобы отнимать у них последние деньги... Люди думали, что избрали Президента Украины, но они выбрали просто соковыжималку, цитрус-пресс ( :ok2: )... который из людей выжимает последние соки и последние их семейные доходы», – сказала Тимошенко.

http://obkom.net.ua/news/2011-02-02/1320.shtml

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чтоб вы, дети войны – бл.ди, быстрее сдохли!" - дословно процитировала харьковским журналистам фразу, адресованную ветеранам работником приемной облгосадминистрации, Нина Ивановна.

Джерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"У сфері медицини, якою я займаюся, бачу великі зрушення. Я пишаюся цією людиною. Він - справжній політик, організатор. Слабкі місця - це те, що він не стежить за своїм здоров'ям. Завжди в ритмі. Так не можна. Щоранку прокидаюся і думаю, де наш президент? А він у роз'їздах. Але він чудово розуміє, що ніколи не буде престижу, зростання економіки, якщо не буде інвестицій ", - додала Тетяна Бахтєєва.

Золотой ты человек, Юрий Венедиктович! Все о народе думаешь! Отдохнуть бы тебе надо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Герман: о Януковиче будут слагать легенды

Историю жизни «мальчика-сироты» Виктора Януковича, который «стал сильным, добрым и справедливым», украинцы будут рассказывать своим правнукам

http://www.focus.ua/politics/169008

я рыдалЪ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Партии регионов объяснили, почему не удалось «улучшить жизнь людей уже сегодня». Об этом сказал нардеп от ПР Александр Стоян.

«Безусловно, обещаний было немало. И все они не выполнены. Их и нельзя было выполнить сразу», - подчеркнул политик. «Некоторые обещания перешли и на этот год. Так что все еще впереди», - заявил он.

По словам нардепа, когда люди спрашивают его: «Как вы могли не выполнить обещания? Вы же обещали улучшение уже сегодня?», он на это отвечает: «Янукович и наша команда не знали, что Украину разворовали еще вчера».

«Поэтому как мы можем выполнить обещания уже сегодня? Как на голом месте это можно сделать?», - спросил народный избранник.

Как сообщалось, ранее Стоян заверил, что в Партии регионов считают, что демократия в Украине процветает, потому что о президенте Викторе Януковиче можно рассказывать анекдоты и за это ничего не будет.

крайпо.ком.юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Старый добрый и всегда действенный способ "Включи дурачка"

"Синдром Чечетова".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президента Виктора Януковича зачислили в ряды курсантов Херсонского государственного морского института.

Как пишет "Комсомольская правда в Украине", Януковичу даже передали курсантский билет.

"Правда, появляться на лекциях президенту Украины не обязательно - все-таки он стал почетным курсантом", - говорится в публикации.

Также издание отмечает, что у Януковича "уже есть тельняшка и голубой берет, подаренные полгода назад львовскими десантниками, а также личный знак командира полка".

"Интересно, что с 2002 года Янукович является почетным гражданином Донецкой области, а в 2004-м ему присвоили звание "Почетный татарин Украины", - говорится в публикации.

http://censor.net.ua/ru/news/view/156032/prezident_yanukovich_stal_kursantom_morehodki_na_pary_smojet_hodit_v_podarennoyi_vo_lvove_telnyashke

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВФЯ починає нагадувати Л.І.Брежнева, який колекціонував збирав медалі та ордени. А ВФЯ збирає звання "почесних членів". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Николай Азаров словацкому журналисту SME Миреку Тоду:

- Я в достаточной степени владею украинским языком. На нем я веду заседания правительства, официальные встречи. Когда я хочу, чтобы меня лучше понимали, когда мне надо абсолютно свободно общаться и не искать слова, я говорю по-русски. Я экономлю время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы то слышим как он "щебече" ,а вот словацкий журналист не отличит русский язык и украинский Азарова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Николай Азаров:

- Я в достаточной степени владею украинским языком.

На приеме у психиатра:

- Доктор, мне иногда кажется, вроде я понимаю, ЧТО говорит Азаров!

- М-да... это опаснейший симптом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Николай Азаров: - Я в достаточной степени владею украинским языком.

Гадаю з таким рівнем володінням "языком", йому ніколи не світить залишитись без роботи. В крайньому випадку завжди можна буде якесь камеді-шоу на ТБ "замутити". Типу "Свєжі навіні еканомікі" або "жить стало лучше, жить стало веселее".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Польські депутати посміялися з українських "кнопкодавів"

Депутат польського Сейму в разі неособистого голосування втрачає мандат і більше не може бути обраний у парламенту.

Про це заявив сенатор польського Сейму Лукаш Адгарович.

Перед цим журналісти спостерігали, як парламентська делегація Польщі з гостьової ложі Верховної Ради тішилася з процесу голосування українськими депутатами, знімаючи цей процес на телефони та фотоапарати.

Як відомо, у Верховній Раді існує практика, коли один депутат голосує за кількох своїх колег, які не присутні на засіданні парламенту.

Адгарович заявив, що у Польщі подібних речей не відбувається після єдиного скандалу, що трапився 10 років тому.

"У нас це вважається шахрайством. І у нас такий закон, що за подібний злочин була б прокуратура, суд, кримінальний вирок і він би (такий депутат) пішов би з парламенту і на все життя втратив би можливість балотуватися", - зазначив він.

"У нас взагалі жодна людина, яка має за собою кримінальний вирок, не може потрапити до парламенту", - заявив польський депутат.

УП

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знову ж - хоча подія і важлива, але на окрему тему на борді поки не тягне.

Як Ви вже чули - У Донецьку батьки дітей, які вчаться в україномовній школі N111, заявляють про готовність самоспалення у разі закриття цього навчального закладу.

І от, пояснюючи закриття школи,

керівники району сказали батькам, що школу планують перепрофілювати під готель, або ВНЗ, або резервний дитячий садок. Водночас, за словами батьків, жителі району знають, що днями губернатор області Анатолій Близнюк заявив на прес-конференції, що у регіоні цього року планується закриття трьох вишів, тому відкриття нового вишу "не узгоджується з політикою обласної влади". Відкриття резервного дитячого садку також недоцільне, оскільки у районі вже є раніше закрита школа N109, і є будівля колишнього дитячого садку, де поки розміщується швидка допомога, вважають батьки.

PROFIT!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин ХОПТЯН спростовує інформацію про примушування підприємців до матеріальної допомоги у реалізації програм влади.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив на прес-конференції.

Губернатор запевнив, що усі бізнесмени надають свою допомогу добровільно. «Ніхто їх не заставляє. А якщо є якийсь немудрий керівник райадміністрації, який примушує, то щойно до мене дійдуть такі факти, ми з таким немудрим керівником поведемо розмову і пояснимо, як потрібно вирішувати такі питання», - сказав В.ХОПТЯН.

Він висловив переконання, що заяви представників різних політичних партій про те, що програми влади підприємці фінансують під тиском, є свідченням заздрості опонентів.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...