Перейти до змісту

Де "пасуться" ДАІшники


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

вони якісь збоченці - без кущів життя не уявляють... :lol:

а хіба їм не заборонили ховатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні спостерігав "вилку" по вул Львівській - стояли перед та за світлофором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони якісь збоченці - без кущів життя не уявляють... :lol:

а хіба їм не заборонили ховатися?

Заборонили, і що? Вони ж план не здадуть, якщо виповзуть "на світ Божий". А так - радарчиком з-під кущика кляц, хтось таки й їм касси лишить...

Шкода, що разом із "гарячою лінією ДАІ" по телефону, не відкрили таку ж інтернет-лінію...Хоча б поштову скриньку...Отако відіслати фоточку, мо там кого троха й натягнули б...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вони якісь збоченці - без кущів життя не уявляють... :lol:

Бачив які в них від пива животяри?! Надо ж час від часу ходити кудись сцяти, а пост кормушку вони залишити аж ніяк не можуть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що помітив на перехресті Огієнка і Грибоєдова 2 ДАІшних Вольксвагена, які тормозили всі машини підряд. Цікаво це звичайний закос бабла чи якась операція?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Підгайцях 2 патруля, на відстані кілометр о_О

І на пр. Відродження напроти Приватбанка Даїшники стоять...

P.S. Їхали з Рівного, то десь в 19:10 нас обігнав мерс S з прапорами замість номеру і за ним джип (ескорт напевно)... Мо якийсь міністр приїхав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Карпенка-Карого в сторону автозаводу стоять там, де зщакінчується розділювальний газон - в кущах прилеглих вуличок(їх там багато) січуть перевищення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З заядлою періодичністю стоять на Відродження, біля головного офісу привата. Ловлять за непропускання пішоходів на переході що біля базарчику і на наступному в бік від Лучеська. Може стояти 2 машини.

В Підгайцях на горбі в бік Дубно, ловлять на фару тих, хто на горбку давить педаль в підлогу. Може бути 2 патрулі (інший внизу на зупинці напроти м-ну автозапчастин стоїть).

К-Карого район заїзду до гуртожитку біля рівненського моста або напроти. Ловлять на фару.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З заядлою періодичністю стоять на Відродження, біля головного офісу привата. Ловлять за непропускання пішоходів на переході що біля базарчику і на наступному в бік від Лучеська. Може стояти 2 машини.

В Підгайцях на горбі в бік Дубно, ловлять на фару тих, хто на горбку давить педаль в підлогу. Може бути 2 патрулі (інший внизу на зупинці напроти м-ну автозапчастин стоїть).

К-Карого район заїзду до гуртожитку біля рівненського моста або напроти. Ловлять на фару.

В підгайцях в неділю помічав наступну картину: Ловить мєнтяра на фару шкоду, яка рухається із Луцька. Ну і лоху понятно шо він не дурак і їде навіть не 79 не 60 а 50!!! Мент за 10 метрів роздупляється що бабкі зі шкоди збити за перевищення не вийде, і йому в останній момент стукає в голову ідея!!! Він їде по лівій смузі та не тримається правого узбіччя, і ХВАТЬ!!! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Вже другий тиждень стоять на дубенському кільці в бік Підгаєць. Таке відчуття, що несуть вахту - в 7.20 їду в Луцьк вже стоять, в 18.00-20.00 їду з Луцька ще стоять, правда машини різні. Зупиняють за все підряд, або просто щоб перевірити документи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тож підрозділ "кобра" та різні інші змії у Луцьку.... Тож і зупиняють всіх підряд... Виконують так сказати план

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні машини "Кобри" біля обл.лікарні стояли в кількості 4 штук. Мабуть, нарада була.

А взагалі, кажуть (дані ОБС ^_^), що у середу приїжджає Янукович. Можливо з цим пов'язана їхня активність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нда .. у відповіть на запитання теми де пасуться, сьогодні можна сказати усюди, як те стадо корів порозбридалось по усьому місту. Де я їх тільки не бачив: і на виїзді на кругу Підгайців, і біля Історичного, і за центральним корпусом ВДУ і на І.Франка ніяк не могли нормально припаркуватись бо сугроби мішали - а косить то надо ... Прям як в якомусь китайському районі лосанджелесу мля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От таке от чути панове автолюбителі! "Тарифи" відразу підскочать, якщо ідея з цієї хворої голови буде втілена в реальність, більшість же не захоче з документом розставатись?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це всього-навсього "а-ля-ля". Дуже сумніваюсь, що подібні зміни в закон хтось буде вносити. А те що йому так хочеться.. Ну перехочеться, що ж тут зробиш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От таке от чути панове автолюбителі! "Тарифи" відразу підскочать, якщо ідея з цієї хворої голови буде втілена в реальність, більшість же не захоче з документом розставатись?!

це що ж виходить, відберуть у мене права, а на слідуючому пості я відповім що у мене прав нема :mdr: ?

то так у мене і автівку відберуть на штрафмайданчик! :(

шось фігня повна виходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так то воно так, але за межі області хоч невиїжжай. Покращення, мать іго. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

voldf Вони тимчасове посвідчення на право керування даватимуть

ги..., то може хай відразу проїздні придумають - дешевше буде!

а якщо серйозно - то це абсурд. нашо мені їх тимчасове, якщо посвідчення водія - це мій власний документ, ще може їм паспорта віддати (хай кредити оформляють на мене :smile-zachot: ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я коли у Польщу літом їздив вони там на кожних 5 кілометрів ставлять муляжи!

Тіпа картонна картінка у вигляді машини в великих розмірах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

З форуму Дорожнього контролю

Предыстория. Делать было нечего, дело было вечером. Ездили по окружной обкатывая машину и собственно наслаждаясь вождением оной.

Увидели ИДПС на личном авто и решили немного понаблюдать за действиями оных. Через несколько минут к ИДПС подъехал голубой тонированный лансер и они о чем-то терли в течение пары минут. Затем оный лансер сдал назад в нашу сторону подъехав вплотную. Собственно дальше предлагаю смотреть видео. Смотреть суть где-то с 1:30

Кстати, пока оный товарищ сыпал угрозами, ИДПС спешно уехали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...