Перейти до змісту

Проектування та виготовлення корпусних меблів


Romcheg

Рекомендовані повідомлення

порахуйте стіл 4 ноги 80 глубина и 190 довжина...з стільниці

відписав в приват

НІмА ніЧЬо...ЖДУ :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

порахуйте стіл 4 ноги 80 глубина и 190 довжина...з стільниці

відписав в приват

НІмА ніЧЬо...ЖДУ :closedeyes:

Відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Хочу подякувати і за тему і за роботу!

Сьогодні нам встановили кабінетні меблі. Дуже якіска та оперативна робота.

Це рідкісний варіант коли бажання клієнта та можливості виробника співпадають!!!

Роман - майстер виского класу. Завтра ж порадимо своїм друзям.

Та і всі, хто звернеться до нього, думаю, отримає масу задоволення від отриманого результату.

Дуже дякуємо за меблі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0011: Як кажуть ... дякую за дякую :rolleyes: Ось зробив мобілкою декілька світлин ваших меблів, сорі за якість, нажаль не мав з собою людського фотіка, то думаю... краще так, ніж ніяк :)

post-8387-0-13308800-1291838730_thumb.jp

post-8387-0-51807000-1291838749_thumb.jp

post-8387-0-46413400-1291838759_thumb.jp

post-8387-0-59347700-1291838769_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тепер і я можу подякувати, підтверджуючи слова попередників. Оперативно отримали комп"ютерний стіл і тумбу під акваріум. 

Сподобалось, як чітко підібрав колір, до вже купленої фабричної стінки, розумів і вгадував побажання клієнта, рекомендуючи свої варіанти. Переконливо! Техніку поховали по виїзних нішах - зручно, однозначно!

Акваріум ще не грузили, якщо не впаде, окремо подякуємо :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну припустимо, з кришкою стола зрозуміло,вона з плити але з якої(ламінована, чи рядова? фарбувати будете?) а ноги на яких вона лежить, які вони і які в них розміри (маю наувазі висоту), хочаб приблизьно... Я так розумію, що вони мають бути з дерева? Дайте пліз розміри, щоб можна було прикінути вартість. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До вашої уваги пропоную типову розробку двохспального ліжка, пофарбувати зможемо в будь-який колір :rolleyes:

матеріал масив сосна :) Можемо розглянути пропозиції з інших пород деревини :) На малюнку вказана ціна без матраца.

post-8387-0-78894500-1291997526_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Цікавить ціна на шафу-купе 130х220 см глибиною 60 см.

Поділена на дві половинки, з одного боку просто полиці, а з другого - під одяг.

Одна дверка ДСП і друга з дзеркала без рисунку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить ціна на шафу-купе 130х220 см глибиною 60 см.

Поділена на дві половинки, з одного боку просто полиці, а з другого - під одяг.

Одна дверка ДСП і друга з дзеркала без рисунку.

Відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Хочу уточнити... Я так зрозумів?, що довжина парти 100, глибина 70,а висота 80? І по конструкції є питання... В цій парті є шуфляди чи тумба? Чи це просто, як шкільна? (це буде впливати на ціну)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про між іншим.

Свого часу працював на одному з луцьких меблевих підприємств і періодично там відбувались перевірки держстандартом відповідності меблів, які виготовлялись, стандартам і, в т.ч., наявності на підприємстві конструкторської документації. Власне якраз і розробкою документації я й займався (5 років досвіду, більше 40 комплектів документів як на корпусні, так і на м'які меблі). Тому, Romcheg, як "жарєний пєтух" клюне - прошу дуже, звертайтесь - "намалюю" що тре' і як тре' ;).
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про між іншим.

Свого часу працював на одному з луцьких меблевих підприємств і періодично там відбувались перевірки держстандартом відповідності меблів, які виготовлялись, стандартам і, в т.ч., наявності на підприємстві конструкторської документації. Власне якраз і розробкою документації я й займався (5 років досвіду, більше 40 комплектів документів як на корпусні, так і на м'які меблі). Тому, Romcheg, як "жарєний пєтух" клюне - прошу дуже, звертайтесь - "намалюю" що тре' і як тре' ;).

Завчасно дякую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 3 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Ось з"явилася можливість робити і такі штукі =) Вартість питання 1200грн. L=2000mm

post-8387-0-96377300-1301381616_thumb.jp

post-8387-0-95466000-1301381629_thumb.jp

post-8387-0-90110800-1301381642_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система яка стоїть? Індеко (вибачайте за трансліт)? І для чого потрібно було робити боковини в нішу? Як Ви збирали всю конструкцію? На метафікси?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Система Komandor(lazurit_alum)

Бокові стінки...побажання клієнта :g15:

Шафа зібрана на кутиках :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...