Перейти до змісту

Проектування та виготовлення корпусних меблів


Romcheg

Рекомендовані повідомлення

хочу шафу-купе з дверима зі скла.коли ви зможете прийти з каталогами чи фото,щоб зробити заміри і намалювати проект?як буде вільне вікно в часі зателефонуйте за моб. 0989532424,щоб домовитись про зустріч, я постійно вдома. дякую.

Спробую допомогти )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Доброго вечора! Перш за все хочу привітати Вас із Новим Роком та наступаючими святами! Нехай цей рік принесе Вам побільше нових клієнтів та великих замовлень!!

Як і говорила, хочу подякувати уже тепер за шафу ( на фото 1) та з нетерпінням чекаю на прихожу:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вкажіть будь ласка яка ціна виготовлення шафи з фото №1?

Відписав в приват

Доброго вечора! Перш за все хочу привітати Вас із Новим Роком та наступаючими святами! Нехай цей рік принесе Вам побільше нових клієнтів та великих замовлень!!

Як і говорила, хочу подякувати уже тепер за шафу ( на фото 1) та з нетерпінням чекаю на прихожу :)

:0011: дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Romcheg, а можна побачити якийсь варіант простого компютерного стола (для дитини) та ціну?

стіл можна без рухомої полички для клавіатури, просто пару шухляд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Romcheg, а можна побачити якийсь варіант простого компютерного стола (для дитини) та ціну?

стіл можна без рухомої полички для клавіатури, просто пару шухляд.

Щось таке?

Може бути, як лівий, так і правий ... Ціна прибл. 750 грн.

post-8387-0-82426100-1326393389_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть приблизну ціну шафи купе з антресолью висота=280, глубина=60, ширина=140

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підкажіть приблизну ціну шафи купе з антресолью висота=280, глубина=60, ширина=140

все залежить від матеріалів...))) а якщо, на всідку, то 4000-4500 грн))) Такі речі потрібно рахувати по факту існуючого проекту та конкретних матеріалів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора! Хочу дуже подякувати уже за прихожу! Скоро у моїй квартирі будуть меблі "made by Roman" :) Будемо співпрацювати далі :) Успіху Вам!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Требуется столешница на кухню длина 100-110см и ширина70-80 см.Если есть что-то прошу отписать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Требуется столешница на кухню длина 100-110см и ширина70-80 см.Если есть что-то прошу отписать.

Зараз в мене таких розмірів немає, потрібно купувати половину листа (150см) щоб вирізати потрібний вам розмір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Требуется столешница на кухню длина 100-110см и ширина70-80 см.Если есть что-то прошу отписать.

Зараз в мене таких розмірів немає, потрібно купувати половину листа (150см) щоб вирізати потрібний вам розмір.

Понял,спасибо.Я в курсе на счет половины листа,думал у Вас есть нужного мне размера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ліжко габарити 1660 х 2100 (ясень) під матрац 1600 х 2000 (розміри матраців можуть бути різні)

post-8387-0-93031600-1328709230_thumb.jp

post-8387-0-05491000-1328709249_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікава ламель :) ,якщо це можна назвати ламеллю...

А з ламелью шановний, зовсім інша ціна ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це 2 частини одного столу. Цікавить приюлизна вартість столу і всіх додаткових меблів на столі. Ширина кімнати 2.5м

post-684-0-96146700-1328740839_thumb.jpgpost-684-0-96611800-1328740833_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це 2 частини одного столу. Цікавить приюлизна вартість столу і всіх додаткових меблів на столі. Ширина кімнати 2.5м

post-684-0-96146700-1328740839_thumb.jpgpost-684-0-96611800-1328740833_thumb.jpg

З якого матеріалу фасади ? Чи то все має бути з плити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитання до автора теми:

Скільки буде коштувати офісна шафа таких розмірів:

Висота - 2м

ширина 1,2м

глубина - 0,4м

передня стінка сладається з двхох дверей(одні для одягу, за другими полички для книжок, папок)

Розміри не точні. можуть бути інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запитання до автора теми:

Скільки буде коштувати офісна шафа таких розмірів:

Висота - 2м

ширина 1,2м

глубина - 0,4м

передня стінка сладається з двхох дверей(одні для одягу, за другими полички для книжок, папок)

Розміри не точні. можуть бути інші.

видписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...