Перейти до змісту

Проектування та виготовлення корпусних меблів


Romcheg

Рекомендовані повідомлення

Це 2 частини одного столу. Цікавить приюлизна вартість столу і всіх додаткових меблів на столі. Ширина кімнати 2.5м

post-684-0-96146700-1328740839_thumb.jpgpost-684-0-96611800-1328740833_thumb.jpg

З якого матеріалу фасади ? Чи то все має бути з плити?

З плити, кришка столу може бути щось краще і грубше. Запропонуйте, можете в приват, можете сюди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 167
  • Створено
  • Остання відповідь

Це 2 частини одного столу. Цікавить приюлизна вартість столу і всіх додаткових меблів на столі. Ширина кімнати 2.5м

post-684-0-96146700-1328740839_thumb.jpgpost-684-0-96611800-1328740833_thumb.jpg

З якого матеріалу фасади ? Чи то все має бути з плити?

З плити, кришка столу може бути щось краще і грубше. Запропонуйте, можете в приват, можете сюди

Відписав в ЛС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

таке зможете зробити? з фасадами МДФ і скільки буде коштувати

dvuhyarusnaya-krovat-kapitoshka-dk-12-kompass-c-lestnitsey_23642161_1_F.jpg

Так, зробимо, дайте якісь розміри того всього ))) Матраци рахувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

висоти 180 см хватить, орієнтовна вартість

http://domoshop.kiev...k_12_02_enl.jpg

відписав в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 5 тижнів потому...
  • 2 місяця потому...

Доброго дня. Надо шкафчик, сориентируйте по цене:

Высота ~ 105 см. Ширена ~ 60 см. Глубина ~ 25см.

Посередине перемычка и задняя стенка из ДСП. Дверь шкафчика с максимальным остеклением. Крепление дверки не на петлях, а на мебельных шурупах под шестигранник (шкафчик демонстрационный, открывать будет крайне редко, к тому же надо добиться максимальной герметичности в борьбе с пылью). Ответ дайте в личку. Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Доброго дня. Скільки буде коштувати зараз приблизно отаке ліжко двоспальне

До вашої уваги пропоную типову розробку двохспального ліжка, пофарбувати зможемо в будь-який колір :rolleyes:

матеріал масив сосна smile.gif Можемо розглянути пропозиції з інших пород деревини smile.gif На малюнку вказана ціна без матраца.

Можливо, є ще варіанти дизайну і матеріалів - у межах 2-3 тис.грн? Цікавить розміром 2 м (довжина) * 1,5 (1,6) ширина, без того бильця, що біля ніг, зі скругленими кутами (аби ноги не бити), на ламелях, достатньо високе, щоб було місце під ним для шухляд і розібраного стола))

Наперед дякую за відповідь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна 1 метра погонного шафи-купе?

Так не буває.Є досить багато факторів,що впивають на ціну.

ЗЮ. ДСП,система-купе,виробник,наповнення дверей-купе,фурнітура: пантограф і т.д. .

Це все індивідуально (ИМХО)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка ціна 1 метра погонного шафи-купе?

Так не буває.Є досить багато факторів,що впивають на ціну.

ЗЮ. ДСП,система-купе,виробник,наповнення дверей-купе,фурнітура: пантограф і т.д. .

Це все індивідуально (ИМХО)

Поддержу - есть огромная разница в цене на систему дверей и наполнение, к примеру, скажу, на шкафу с двумя дверьми порядка 15 тысяч гривен. Как тут вычислить по погонному метру? Не говоря уже о внутренней фурнитуре, материалах на корпус ( дсп, шпонированное дсп, фанера, щит, массив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому поставив таке питання? - Напишу. Діло в тому що наразі прицінююсь до шафи. Коли вперше я подзвонив у якусь фірму проконсультуватись по шафі, продавець позапитував мене деякі деталі, а потім сказав що в середньому з найбільш купляємих шаф, ціна за 1 метр погонний шафи буде вартувати стільки-то. Тому і поставив ось так питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому поставив таке питання? - Напишу. Діло в тому що наразі прицінююсь до шафи. Коли вперше я подзвонив у якусь фірму проконсультуватись по шафі, продавець позапитував мене деякі деталі, а потім сказав що в середньому з найбільш купляємих шаф, ціна за 1 метр погонний шафи буде вартувати стільки-то. Тому і поставив ось так питання.

Тому,що фірма займається виготовленням стандарту,вони можуть сказати ціну метражу.А тут,нестандартні розміри,+ ваші побажання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

zigorko, при всё моём уважении, замечу - мы находимся в теме, где услуги предлагает Romcheg. Думаю, будет правильным, если отвечать будет он. А, мы так - вставили 5 копеек и пошли дальше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дискусією мій пост

не помітили, а я питаю "по ділу")) Romcheg, прогляньте, будь ласка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За дискусією мій пост

http://board.lutsk.u...__p__1052641262

не помітили, а я питаю "по ділу")) Romcheg, прогляньте, будь ласка

Так, я дивився ваш пост. Я так зрозумів, що мова йде про це ліжко? http://board.lutsk.ua/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_rel_module=post&attach_id=70067

Чесно кажучи не хотілося би змінювати його конструкцію. Доповнювати його шуфлядами, воно вже координально не так буде виглядати))) А стосовно бильця, що в ногах, то воно взалі не заважає ...матрац виступає над царгою 15 см.

Якщо є приблизьне фото, закіньте мені в лс, розглянемо...а ще краще зізвонитися .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...