Перейти до змісту

Почему у нас не принято обращаться к психотерапевтам?


Katerina

Рекомендовані повідомлення

mia, если у вас проблемы с психикой, не нужно проводить корелляций по поводу душевного здоровья всех остальных. Нравится вам посещать психотерапевта - пожалуйста! Только не говорите, что это необходимо другим.

Ви дуже далекі від істини. Подивіться різницю між психотерапевтом та психіатром. Не для того ходять до психотерапевта.

та, думаю, не тому, що плутають ***певта і ***тра. зараз же всі розумні. і як кажуть "боятися треба не ненормальних, а нормальних"... бо таких зараз лишилося не так багато.

а взагалі... для тієї більшості - це "буржуйством" може здатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

Да про що мова - народ у нас і до простих терапевтів звертатись не хоче. Це ж треба в поліклініку йти, в чергах стояти-сидіти, а нащо? Ми ж самі собі лікарі. Якщо щось болить - то ми до родичів-знайомих звернемся, на крайняк в аптеку підем, і там у фармацевта спитаємо як грип лікувати, і хай нам продасть щось таке від чого дитина отак-от кашляє. А ще борда в підмогу є . Напишемо-порадимось-проконсультуємось.

Один мій знайомий ангіну в 5-річної дитини сам лікував чаєм і смоктунцями, хоча це є вірусним захворюванням і без антибіотиків тут не обійтись. А тут про психіку -та всі все знають, нащо лікарі "і вас тожє вилєчат".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото темка з’явилася)))))

В моєму розумінні психотерапевт/психолог - це людина, яка допомагає іншим розібратися в собі та по інщому глянути на речі.

Звісно, спеціалістів важо знайти (не зацікавлених в грошах) і бажаючих допомогти.

Психотерапевт, який висловлює вголос свою суб’єктивну думку на рахунок ситуації - не спеціаліст, він має наштовхнути людину на роздуми, імхо.

Доречі, тут є багато шанувальників "Доктора Хауса". Можна звернути увагу ЯК психотерапевт спілкується з ним. Такий лікар, який так критично бачить все навкруг почав усвідомлювати справжні мотиви своїх дій. Хоча це тільки фільм, але раціональне зерно у ньому є :).

Краще хай підуть до лікаря/батюшки/друзів усі потенційні вбивці/самогубці та люди, які дійсно заплуталсь, аніж робити щось страшне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще хай підуть до лікаря/батюшки/друзів усі потенційні вбивці/самогубці та люди, які дійсно заплуталсь, аніж робити щось страшне.

лікар, батюшка - заробітчани, в основному (досвід). Друзі? Ну-ну. Де ви їх останній раз бачили? Всі при своїх інтересах, і ше скажіть шо це не так. Нє, канєшно, розігрувати оперу всі вміють, тут не спорю.

Короче, нічо не остається, як піти і зробити "щось страшне". Сумно, але правда (ц)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мое мнение,

когда мне морально тяжело, я могу пообщаться и с мамой и с подругой, в поддержке которых я не сомневаюсь.

Но вот когда я была на грани, обратилась к психиатру, лечилась таким способом: сильнодействующие препараты, смена окружения и обстановки, хотя бы временно, и беседы с доктором. Лечение успешно помогло. Но иногда кажеться что нужно опять к нему обращаться, когда начинает "ехать крыша"....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильнодействующие препараты

Вылечил душу,покалечил тело

Я бы так не говорила, покалечил тело, наоборот........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

смшіна відповідь - розкажи це авторам СТАЛКЕРА - що у них освіта не забугорна, а наша, а значить вони фуфло. невже ти думаєш що наявність диплома робить людину освіченою і тим більше спеціалістом у чомусь - диплом може лише підтвердити це по закону, є достатньо людей котрий талант у тій чи іншій галузі, а дипломи зовсім з іноших, так що придумай щось цікавіше у виправдання своєї боязні даноої категорії лююдей і тим більше виправдовування недоцільності трати грошей, тай тарифи у них різні скоріше всього.....

щодо хороших спеціалістів у Україні - є таке поняття - Батьківщина, але бачу у тебе воно поєднується з тим де платять більше.

Сталкер - це дійсно аргумент! Не забудь назвати Клічків і Донбас Арену ... ну і ще щось придумай. Може просто скасувати освіту, нє ну а нафіга вона? В нас же стільки талантів... бабок, вєдунів та друїдів(сам то де навчався?)

Психотерапевтів я не боюсь аж ніразу. Боюсь тільки стоматолога (сподіваюсь ти не він?).

Щиро радий за Вас і поняття Батьківщини. Воно доречі є одним з тих елементів, що рабство в нас не скасоване. Ми ж не можемо жити без сусіда Петра і без вуркотіння горлици в вишневому садочку і пофіг що діти в дірявих штянях. Сикотно щось міняти - так і скажи, а не придумуєш собі відмазки.

З.І. Пардонтє за офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, тут є багато шанувальників "Доктора Хауса". Можна звернути увагу ЯК психотерапевт спілкується з ним. Такий лікар, який так критично бачить все навкруг почав усвідомлювати справжні мотиви своїх дій.

А потом , уходя, хлопнул дверью и обозвал психолога шулером , ага.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильнодействующие препараты

Вылечил душу,покалечил тело

Я бы так не говорила, покалечил тело, наоборот........

Любой препарат,каким бы натуральным он бы не был,наносит вред организму like it or lump it.Тем более что такие препараты(для лечения психических растройств)влияют на функции мозга-не хотел бы что б на мой мозг влияли химией-нэма дурних.А мозг как говорится,всему голова :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ви ше згадайте каральну психіатрію і лоботомію. Тема то про психологів! А чому в нас люди не поважають їх послуги? ІМХО, поки не той життєвий рівень в багатьох, шоб заморочуватись такими тонкощами. Декому на їжу е вистачає, який психолог :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сильнодействующие препараты

Вылечил душу,покалечил тело

Я бы так не говорила, покалечил тело, наоборот........

Любой препарат,каким бы натуральным он бы не был,наносит вред организму like it or lump it.Тем более что такие препараты(для лечения психических растройств)влияют на функции мозга-не хотел бы что б на мой мозг влияли химией-нэма дурних.А мозг как говорится,всему голова :closedeyes:

А если только в тот момент помогли только эти самые психотропные???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема нічого гіршого, ніж спілкуватись з психологом чи психотерапевтом, коли паскудно на душі, а воно тобі ото киває з виразом обличчя Ольки Герасим'юк, ( остається тільки сказати ІДИ ПОПЛАЧ)лізе тобі в мозок намагаючись там щось знайти( марно )і говорить умними книжними фразами. Кожен може бути сам для себе психологом якщо добре розібратись в собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

лізе тобі в мозок намагаючись там щось знайти( марно )

ну да, шо там шукати...якщо там ніфіга:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лично мое мнение,

когда мне морально тяжело, я могу пообщаться и с мамой и с подругой, в поддержке которых я не сомневаюсь.

Но вот когда я была на грани, обратилась к психиатру, лечилась таким способом: сильнодействующие препараты, смена окружения и обстановки, хотя бы временно, и беседы с доктором.

Лікар (у захваті). Ми ковалі нашого щастя, Івасику!

Лечение успешно помогло. Но иногда кажеться что нужно опять к нему обращаться, когда начинает "ехать крыша"....

Івасик. У-у. (Б’є головою о стіну.)

Лікар (у захваті). Настане день, і усі хвороби буде знищено.

Івасик. Му-у.

Лікар. Гарний хлопчик. Зараз лікар випише рецептик і будем ням-ням дімедрольчик. Хочеш ням-ням дімедрольчик?

:smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо... Лесь рулить))))

А щодо наявності мізків- ну тут вже в кого як, не треба розписуватись за всіх.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ооо... Лесь рулить))))

А щодо наявності мізків- ну тут вже в кого як, не треба розписуватись за всіх.

А Вы не пропадайте со своими беседами, и все будет комильфо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Вы не пропадайте со своими беседами, и все будет комильфо.

А..." Тіпа умний..." Та ніхто не пропадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Итак, ясности в вопросах психолог\психотерапевт\психиатр попрежнему никакой. Попробую объяснить с точки зрения образования : психотерапевт это человек, который имеет базовое образование медицинское или психологическое, и закончил обучение по одному из направлений психотерапии. В гештальте, где я училась, это 600 часов работы в группах, 180 ч. специализация, 150 ч. пропедевтика, 60 ч. личной терапии (чтобы разобраться с собой и не навешивать на людей своих проблем, пусть даже и бессознательно, 100ч. работы под супервизией, 3-4 интенсива. В целом это 4-5 лет после получения базового высшего образования.

Для чего - я тоже не сторонник вариантов, мне наступили на ногу- надо идти к специалисту. Для того, чтобы понимать, например, что бронхиальная астма, гипертония и проч. это болезни, которые порождает наша психика ( читай душа). Для того, чтобы осознавать, что если в семье не ладится, то виноват не носитель симптома, а семейная система и меняться нужно всем. Для того, чтобы принимать тот факт, что если начальник тебя ест поедом, то что-то такое ты для этого тоже делаешь, вот Васю не ест, и тогда важна разница в том, как по-разному вы принимаете окружающих людей. Для того, чтобы видеть , что нет такой категории населения, как злая свекровь, потому что она не решала : вот вырастет мой сын и я буду такая, а как большинство мам, делала все что было в её силах, чтобы дети были счастливыми.

Простите, за возможную эмоциональность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перлз - классика гештальта, во многом на сегодня бывает не актуален, ну есть и другие люди. Ж. Робин, к примеру.

А в айчары... вы уж сам, уважаемый , коли так охота :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В Дніпропетровську пропонують альтернативу психотерапевтам: :)

У Дніпропетровську з'явилася нова послуга – партнер по пляшці. Агенція пропонує будь-кому випити в гарній компанії. Можна замовити товариша по чарці з вищою освітою, знавця анекдотів або з хорошим голосом. Замовне пияцтво коштуватиме 150-т гривень, за вечір також пригощає замовник.

Керівник агентства зізнається: послуга має шалений попит. Більшість клієнтів - жінки. Найчастіше допомогу замовляють не заздалегідь, а як невідкладну. За терміновість грошей не беруть. Лише 150 гривень за зустріч. Утім, є обмеження – жодного інтиму та запою. <http://tsn.ua/ukrayina/>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...