Перейти до змісту

Почему у нас не принято обращаться к психотерапевтам?


Katerina

Рекомендовані повідомлення

твої близкі - дружина, друзі, родичі дуже добре тебе знають і сприймають тебе таким який ти є перед ними, а толковий психотерапевт буде розкладати тебе оп поличкам зі своєї точки тверезого незабитого досвідом спілкування з тобою поглядом. ти сам можеш не звертати на ті дрібниці котрі йому можуть легко впасти в очі. і ще - зверни увагу на виділене, психотерапевт не зацікалвена людина - тобто у нього задач звісно стоїть щоб у тебе все було добре, але він буде на це все дивитись зі своєї позиції

Тобто він повинен бути генієм-віртуозом і з забугорною освітою, бо якщо освіта совковська, то тоді такого не було, а якщо українська, то краще вже взагалі без диплому, ну або дійсно паталогоанатом. Якщо ж диплом є і забугорний, то що такий хороший спеціаліст робить в Україні? І взагалі - за ті гроші, що прийдеться заплатити хорошому психотерапевту, я досить вдало вирішу частину своїх проблем :P

смшіна відповідь - розкажи це авторам СТАЛКЕРА - що у них освіта не забугорна, а наша, а значить вони фуфло. невже ти думаєш що наявність диплома робить людину освіченою і тим більше спеціалістом у чомусь - диплом може лише підтвердити це по закону, є достатньо людей котрий талант у тій чи іншій галузі, а дипломи зовсім з іноших, так що придумай щось цікавіше у виправдання своєї боязні даноої категорії лююдей і тим більше виправдовування недоцільності трати грошей, тай тарифи у них різні скоріше всього.....

щодо хороших спеціалістів у Україні - є таке поняття - Батьківщина, але бачу у тебе воно поєднується з тим де платять більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 95
  • Створено
  • Остання відповідь

анекдот на цю тему :rolleyes: Cтоїть чувак на зупинці, дооооовго стоїть і нервує, що нема автобуса, до нього підходить психолог і каже "Ви хочете про це поговорити?"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анекдот на цю тему :rolleyes: Cтоїть чувак на зупинці, дооооовго стоїть і нервує, що нема автобуса, до нього підходить психолог і каже "Ви хочете про це поговорити?"

А чоловік здаровий стояв? Психотерапевт живий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

анекдот на цю тему :rolleyes: Cтоїть чувак на зупинці, дооооовго стоїть і нервує, що нема автобуса, до нього підходить психолог і каже "Ви хочете про це поговорити?"

А чоловік здаровий стояв? Психотерапевт живий?

От бачиш Di... в тебе перша думка про бійку :rolleyes: якісь чорні думки.......Ти хочеш про це поговорити? :lol:

анекдот 2)

В кабинет к психиатру заползает мужик с чем то в зубах. Психиатр:

- Ой, и кто это к нам пришёл? Кошечка?

Мужик ползёт в угол. Врач умилёно следует за ним:

- Собачка?

Мужик провёл рукой по плинтусу и пополз в другой угол. Врач не отставая:

- А, наверное ёжик! Нет? Черепашка?

Мужик вынимает провод изо рта и говорит:

- Слышь, доктор, отъе@иcь, я тебе Интернет прокладываю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От бачиш Di... в тебе перша думка про бійку якісь чорні думки.......Ти хочеш про це поговорити?

ЧЁ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приятно увидеть такое мнение, кстати по поводу денег... ну это не та специальность,где зарабатывают большие деньги

не нравится нашим людям принимать ответсвенность на себя, проще к бабке пойти чтоб зглаз снять, к примеру

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уточню Костю: не сформована потреба у потенційних користувачів. А сформувати її мають, такі да, ті, хто надає ці послуги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Прочитала я цю дискусію і таке враження, що глухий говорить з німим.

Простіше перекладати відповідальність на менталітет, відсутність грошей, ф*ігову дівчину чи некваліфікованих психотерапевтів.

Складніше і по-дорослому змінити самому щось в своєму житті, усвідомити, що все що відбувається з нами - це наша відповідальність.

Якщо когось влаштовує існувати і виживати, то я обираю відвідувати психотерапевта при складних життєвих ситуаціях і жити повним життям (щасливо, яскраво, впевнено в собі).

P.S. А ті, кому кортить покритикувати, візьміть літературу по захисних механізмах і проаналізуйте свої коментарі, відкриєте багато нового.

Гарного дня)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прочитала я цю дискусію і таке враження, що глухий говорить з німим.

Простіше перекладати відповідальність на менталітет, відсутність грошей, ф*ігову дівчину чи некваліфікованих психотерапевтів.

Складніше і по-дорослому змінити самому щось в своєму житті, усвідомити, що все що відбувається з нами - це наша відповідальність.

Якщо когось влаштовує існувати і виживати, то я обираю відвідувати психотерапевта при складних життєвих ситуаціях і жити повним життям (щасливо, яскраво, впевнено в собі).

P.S. А ті, кому кортить покритикувати, візьміть літературу по захисних механізмах і проаналізуйте свої коментарі, відкриєте багато нового.

Гарного дня)))

интересно посмотреть на цены наших целителей душ...и сможет ли обыватель ходить периодически на сеансы.И лично я не собираюсь ходить по каждой мелочи к мозгоправу.Решил проблему сам-зделал выводи,обрел знания-перешел на следующий левел...тьху..ступень развития.Да и клятва Гиппократа у нас нынче ломаного гроша стоит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене людина з середнім рівнем заробітку може дозволити собі витратити в Луцьку від 50 до 100 грн за годину, а періодичність раз в тиждень. Максимум 400 грн в місяць. В Києві це коштує 250-300 грн година, але і зарплати інші.

Я не писала, що ходити потрібно коли розбила кружку чи запізнилась на роботу. Психологічно здорових на 100% людей дуже мало, і якщо Ви входите в їх число респект Вам і уважуха, а точніше Вашим свідомим, безкорисно люблячим і ідеально виховуючим батькам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на мене людина з середнім рівнем заробітку може дозволити собі витратити в Луцьку від 50 до 100 грн за годину, а періодичність раз в тиждень. Максимум 400 грн в місяць. В Києві це коштує 250-300 грн година, але і зарплати інші.

Я не писала, що ходити потрібно коли розбила кружку чи запізнилась на роботу. Психологічно здорових на 100% людей дуже мало, і якщо Ви входите в їх число респект Вам і уважуха, а точніше Вашим свідомим, безкорисно люблячим і ідеально виховуючим батькам.

400грн.Какая мелочь :angry:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте, але в мене відчуття, що Ви звертаєте увагу лише на цифри!!!!!

Це МАКСИМАЛЬНА ціна і якщо Вас взагалі не цікавить консультація психолога чи психотерапія, то чому Ви пишете в цій темі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно так.Я обращаю внимание на числа.А что?Я хочу знать за что я отдаю такие деньги.Что это не 4 часа в месяц пустых разговоров а действенная терапия.ВОт интересно что делали люди когда не было врачей подобного рода?Все решали сами-в семейном и дружественном кругу или же сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно так.Я обращаю внимание на числа.А что?Я хочу знать за что я отдаю такие деньги.Что это не 4 часа в месяц пустых разговоров а действенная терапия.ВОт интересно что делали люди когда не было врачей подобного рода?Все решали сами-в семейном и дружественном кругу или же сами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка, що кожен має вирішити для себе.

Якби для мене ця тема не була актуальна, то я б тут не писала. З цього роблю висновок, що для Вас це теж актуально, хоча Ви намагаєтеся переконати себе в іншому.

Як можна зробити висновок про щось не спробувавши?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка, що кожен має вирішити для себе.

Якби для мене ця тема не була актуальна, то я б тут не писала. З цього роблю висновок, що для Вас це теж актуально, хоча Ви намагаєтеся переконати себе в іншому.

та да ,я таки нэмножэчко псих...в общем как и все

Кстати психотерапевты тоже еще те психи-так что неизвестно кто кого лечит

Як можна зробити висновок про щось не спробувавши?

Я читал,мне не понравилось :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя думка, що кожен має вирішити для себе.

Якби для мене ця тема не була актуальна, то я б тут не писала. З цього роблю висновок, що для Вас це теж актуально, хоча Ви намагаєтеся переконати себе в іншому.

та да ,я таки нэмножэчко псих...в общем как и все

Кстати психотерапевты тоже еще те психи-так что неизвестно кто кого лечит

Як можна зробити висновок про щось не спробувавши?

Я читал,мне не понравилось :rolleyes:

Ви опираєтесь на думку інших. Я більше ціную і довіряю своїй. У кожного своя правда і формується вона нашим досвідом.

Доречі, а як Ви обираєте яку психологічну(психотерапевтичну) л-ру читати? Якщо не секрет, то яка л-ра сформувала Вашу думку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mia, если у вас проблемы с психикой, не нужно проводить корелляций по поводу душевного здоровья всех остальных. Нравится вам посещать психотерапевта - пожалуйста! Только не говорите, что это необходимо другим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звертатись до психотерапевта? не знаю але такої думки в голову ніколи не приходило. Деколи виливаю душу вірним перевіреним друзям... так щоб просто послухали - стає легше. А в деяких варіантах просто беру пляшку коньяку.

Згадайте момент з фільму "Красная жара"

Белуши спрашивает Шварценеггера: "как у вас в России борются со стрессом? У нас в Америке все идут к психиатру. А вы?"

ответ Шварца(русского милиционера) "ВОДКА!" - чётко и в точку.

Це діагноз, радянська епоха ще довго буде нагадувати про себе.... тоді ніхто над цим не задумувався і увагу не приділяв. Кому було діло до того що болить у чоловіка на душі. Радянській людини не відомо що таке нервовий розлад <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mia, если у вас проблемы с психикой, не нужно проводить корелляций по поводу душевного здоровья всех остальных. Нравится вам посещать психотерапевта - пожалуйста! Только не говорите, что это необходимо другим.

Стосовно проблем з психікою - такий діагноз ставить психіатр, а не психотерапевт.

Уважніше читайте повідомлення, я не говорила, що це необхідно іншим, я лише написала в яких випадках цього не потрібно.

Якщо Ви такі критичні в цьому питанні, то немає сенсу писати в цій темі.

Всього доброго і здорової психіки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю что у нас нету психотерапевтов потому что мы более дружные и доверчивые и все свои проблемы готовы выложить на вопрос: "Как дела?"

реальная польза психотерапевта только в том что он дает возможность выговориться, все остальное банальное выкачивание денег, причем немалых...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уважніше читайте повідомлення, я не говорила, що це необхідно іншим, я лише написала в яких випадках цього не потрібно.

Якщо когось влаштовує існувати і виживати, то я обираю відвідувати психотерапевта при складних життєвих ситуаціях і жити повним життям (щасливо, яскраво, впевнено в собі).

Если кто-то чувствует себя идиотом с комплексом Наполеона, я выбираю похуизм по отношению к таким людям и жизнь, какая она есть (веселая, радужная, полная приключений каждый день).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зачем нам психотерапевты?У нас есть БОРДА! Здесь тебя и выслушают,и посоветуют,и помогут,ну могут и послать иногда,так тож тока на пользу. :smile3:

ЗЫ:перефразируя Матроскина:"Тиливизир мне природу заменил."-Интернет нам психиатра заменил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Більшість людей навіть не розуміє різниці між психіатром і психотерапевтом, а це зовсім різні речі. Люди думають, що це одне і те ж саме, і якщо ти підеш на прийом, то ти псих. :D Шкода таких людей. Не обов’язково бути психічно хворим щоб ходити до психотерапевта. Я, наприклад, відвідувала психолога, який допоміг розібратись у собі, подивитись на все з іншої сторони. Це дуже допомогло, я як на світ заново народилась :))))) Всім раджу.

Іншою причиною може бути те, що прийом у хорошого психолога коштує дуже дорого, не у всіх є можливість платити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mia, если у вас проблемы с психикой, не нужно проводить корелляций по поводу душевного здоровья всех остальных. Нравится вам посещать психотерапевта - пожалуйста! Только не говорите, что это необходимо другим.

Ви дуже далекі від істини. Подивіться різницю між психотерапевтом та психіатром. Не для того ходять до психотерапевта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...