Перейти до змісту

З днем кодера!


oSs

Рекомендовані повідомлення

...Так успішного програміста відрізняє: досконале знання операційних систем, професійний рівень роботи з апаратною частиною...

ага :) - нагадало:

Если бы при приеме на работу к водителям относились так же, как к программистам:

Вакансия: водитель.

Требования: профессиональные навыки управлении легковыми и грузовыми автомобилями, троллейбусами, трамваями, поездами метрополитена и фуникулера, экскаваторами и бульдозерами, спецмашинами на гусеничном ходу, боевыми машинами пехоты и современными легкими/средними танками, находящимися на вооружении стран СНГ и НАТО. Навыки раллийского и экстремального вождения - обязательны, опыт управления болидами F1 - приветствуется. Знания и опыт ремонта поршневых и роторных двигателей, автоматических и ручных трансмиссий, систем зажигания, бортовых компьютеров, антиблокировочных систем, навигационных систем (GPS) и автомобильных аудиосистем ведущих производителей - обязательны. Опыт проведения кузовных и окрасочных работ приветствуется. Претенденты должны иметь сертификаты Mercedes, BMW, General Motors, а также справки об участии в крупных международных ралли не более чем двухлетней давности. Зарплата 1500-2500 руб., определяется по результатам собеседования.

Сьогодні день програміста, але вони не будуть бити морди перехожим і купатися у фонтані!

Хто сказав???

Приєднуюсь до усіх побажань.

Щоб з таким:

#define TRUE FALSE /*happy debugging motherfucker!*/

кодом НІКОЛИ не стикнулись!

:friday: :friday: :friday:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колеги по суміжному цеху - прийміть вітання! Легкого, стрункого, та віртуозного коду вам, гарних замовлень, ну і море пива звичайно! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пока "индийские программисты" ™ не научились толком пить пиво и вставлять забойные комменты в хитрозакрученный код, для нас работы на сто лет хватит :smile3: с праздником, коллеги!! :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 DrinkType = Vodka

20 Drink DrinkType

30 Goto 10

30 GOTO 20

10 Beer = 20

20 Vodka = 100

30 Budun = 0

40 DrinkType = Vodka

50 Drink DrinkType

60 Budun = Budun + Drinktype

70 If Budun > 700 then

80 GOTO 110

90 Else

100 GOTO 50

110 MakeBad()

Субпрограмми вже описувати не буду) + в синтаксисі бейсіка стандартного не дуже розбираюсь.

Goto 30

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Субпрограмми вже описувати не буду) + в синтаксисі бейсіка стандартного не дуже розбираюсь.

Точніше "зовсім не розбираюсь"

ееех, а були ж часи ))) ДВК-2М, БК-0010Ш, потім вже зовсім круто - MS-DOS 3.30 + GW-BASIC 3.22

А ще згадалось освоєння ассемблера 8088 - кнопка "Reset" продубльована педалькою під столом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех ви, програмєри.... Використання оператора безумовного переходу - ознака дурного тону в програмуванні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ех ви, програмєри.... Використання оператора безумовного переходу - ознака дурного тону в програмуванні.

Я про це знаю, просто GOTO навіяло. Сам юзаю виклик субпрограм)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вітаю всіх колег по цій нелегкій справі (сорі що з запізненням) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще згадалось освоєння ассемблера 8088 - кнопка "Reset" продубльована педалькою під столом

А педалькою навіщо дублювать blink.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще згадалось освоєння ассемблера 8088 - кнопка "Reset" продубльована педалькою під столом

А педалькою навіщо дублювать blink.gif

"Завісав" частенько )) Кнопочка ресет була малесенька (тонесеньким предметом натискалась, палець не влазив).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...