Перейти до змісту

Яким термометром ви вимірюєте температуру


Гість

Рекомендовані повідомлення

Виникла невеличка проблемка. Мав вдома декілька ртутних термометрів. Кожен з них по різному показував температуру. Коли в домі з"явилось маля, вирішив купити електронний термометр. Для того щоб швидше виміряти температуру тіла дитині, щоб результат був найбільш точний і щоб випадково не було витіку ртуті. Ну самі знаєте, діти є діти. Купив собі осьтакий термометр. Він повністю мене влаштовує, окрім того що показує завжди на 0,5-0,6 градусів нижчу температуру як ртутні. Тобто якщо у мене нормальна температура 36,6, то він покаже 36,0 або 36,1; Цікаво хто з форумчан знайшов собі нормальний термометр для дитини або для себе, чи користуєтесь ви електронними термометрами і як вони себе ведуть?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він повністю мене влаштовує, окрім того що показує завжди на 0,5-0,6 градусів нижчу температуру як ртутні.

Також купила електронний коли з"явились дітки, правда - інший. Але така ж біда: міряє швидко, та, нажаль, неправильно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

викинь з хати ртутні термометри... те, що ти обережний це одне, але краще перестрахуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас також є ртутний термометр, то нам в лікарні казали, що міряти температуру треба не до першого звукового сигналу, а почекати хвилини 3-4, бо після сигналу ще далі температура піднімається. А сигнал подається тоді, коли протягом певної кількості секунд температура не піднялась на 0,1 градуса. Я зазвичай чекаю 3-4 сигнали. Звіряли з ртутним - різниці в показах практично немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У нас також є ртутний термометр, то нам в лікарні казали, що міряти температуру треба не до першого звукового сигналу, а почекати хвилини 3-4, бо після сигналу ще далі температура піднімається. А сигнал подається тоді, коли протягом певної кількості секунд температура не піднялась на 0,1 градуса. Я зазвичай чекаю 3-4 сигнали. Звіряли з ртутним - різниці в показах практично немає.

Дякую, не знав цієї фішки. Спробував, дійсно, після сигналу моя температура була 35,7. Я зачекав і вона пішла далі, чекав хвилин 10, дійшло до 36,5 і автовимкнулось. Звукових сигналів більше не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маємо і ртутний, і електронний. Дитині міряємо переважно останнім. Як прозвучить звуковий сигнал, виключаємо, а потім знов вмикаємо, не виймаючи, і знову чекаємо звуковий сигнал. Так більш-менш точний показник виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... чекав хвилин 10, дійшло до 36,5 і автовимкнулось. Звукових сигналів більше не було.

Як можна міряти температуру більше 10ти ХВИЛИН??? :blink: Мої діти витримують трохи більше 10ти СЕКУНД!!! :ohmy:

+ в моєму термометрі немає піпікалки. :D

А ні в кого немає, щоб ШВИДКО і ТОЧНО? :huh: Подадьте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю, що швидко та точно вимірюють температуру інфрачервоні термометри, в нас в продажі їх не зустрічала, можна спробувати знайти через інет (вони дорогі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

знаю, що швидко та точно вимірюють температуру інфрачервоні термометри, в нас в продажі їх не зустрічала, можна спробувати знайти через інет (вони дорогі)

Подивила в неті. Ціна 500грн - ДУУУУЖЕ ДОРОГО і пишуть, що він також не точний. То який смисл його за такі шалені гроші купувати? Треба знайти якусь золоту середину...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все буває з похибками, ви хочете космічну точність? якщо виміряти похибку, яку дають всі ці види термометрів, то тоді купуйте ртутний. Дешево і сердито

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все буває з похибками, ви хочете космічну точність? якщо виміряти похибку, яку дають всі ці види термометрів, то тоді купуйте ртутний. Дешево і сердито

Я ж не сперечаюсь з тим, що ВСЕ буває з похибками. Ртутний вдома є давно. Просто якщо в когось є точніший, швидший і не такий дорогущий - було б непогано знати який саме. Діткам 8міс та 2р8міс і коли температура 37+... не збивається, то вищу вже треба збивати. Того якраз для цієї позначки (38) хочеться мати ШВИДКИЙ точний термометр.

З наступного повідомлення :blush:

ЗЫ той електронний, що маю я, фірми Мікролайф

В мене теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так, скажу як було у мене. Коли малий народився, в пологовому сказали купити електронного, ми купили 2 - один під руку, другий у вигляді пустушки. Ртутний вдома теж був, ми ним практично не користувалися. Електронними задоволена, єдиний нюанс - батарейка, коли сідає, пропадає сигнал, починаються збої. Тим електронним, що під руку, користуємося досі, ртутного вже немає, бо побила))) до смерті перелякалася і заріклася їх купувати. На рахунок інфрачервоного, так, дорого, але чула від тітки (вона живе в Росії), що дуже класна річ, вимірює миттєво, що часом, погодьтеся, важливо, особливо з немовлятами

ЗЫ той електронний, що маю я, фірми Мікролайф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та сама історія. Перший електронний був десь за 20 грн., давав похибку в 5 градусів, а при температурі то важливо, (збивати не збивати) мами в курсі. Викинула. 

Цікавилась в мед.техніці, сказали, що такі термометри варто лише для дітей до року. 

При народженні третього вирішила якісним мікролайфом обзавестись. Купили за 93 грн. з підсвіткою, гарантією. Вичитала в інструкції, що після сигналу почекати 90 секунд. Та коли хворіємо, переміряю обома, не довіряю, бо мала знову випадок, що показав на 5 градусів меншу. Помітила, що саме при високій температурі іде суттєве коливання в показниках між ртутним і електронним, ну і на дорослих.

Перевіряла на собі, у мене 7 поділок різниці  :blink:

Тому довіряю поки лише ртутному.

Ось, цікавий огляд термометрів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Asmix

Макс, ну признайся нарешті, що ти тими батарейками торгуєш - і буде тобі щастя, клієнти постійні з"являться)))))))))))))))))))))) :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(збивати не збивати) мами в курсі.  

Но-но, тати теж вкурсі))) Похибка точно була в 5 градусів? Коли у вас 36,6 а він показував 41,6? Дякую за цікаву ссилочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а як щодо вимірювання?? ректально?? під рукою? під язиком?

хто як міряв ?

в нас є 2. 1-й ртутний (вважається самий точний) 2-й електронний. Міряв і тим і тим - показують однаково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене електронний дістав вже конкретно - якщо треба виміряти точно, доводиться тримати його хвилин 7 :sq_ye: Замовила собі з Dealextrim-а інфрачервоний. Дуже задоволена. Міряє швидко і точно \тільки треба враховувати що температура лоба як правило трохи нижча, ніж під рукою\. В ньому є ще можливість міряти у вусі - покази співпадають з ртутним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мы тоже, как появился малыш купили электронный термометр. Ртутным не удобно малышу мерять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...