Перейти до змісту

Акція спалення корану в США 11вересня 2010р


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

нам надо самоутвердиться на фоне кого-то.но не идти своим путем.надо от кого-то зависить.толи от России,толи от Европы.(что-то я отвлекся,бухой сорри)

наше самоствердження ... ще й на фоні Європи... :D

Народ,вы слышали когда-нибудь,что муфтий грозился сжечь Библию?я переписываюсь с армейскими друзьями до сих пор,нету возможности встретиться.но ни один из них никогда слова не сказал против нашей веры.они меня с Пасхой поздравляют,с Рождеством,с днем ангела.А тут какой-то выпердень в рясе(или не в рясе,но выпердень)затрагивает за самое живое.

бо хто поважає себе і свій народ...хто цим всим гордиться, той і до інших ставитись так само буде. думаю, шо так. але не повино бути почуття зверхності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

але не повино бути почуття зверхності.

да в рот .......я тех кто выше "ростом",но мне и не по-себе когда передо мной ползают.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Як ми любимо обговорювати щось далеке.

Між тим українськи дипломати отримали листи з погрозами за те, що Україна дозволила викрасти з своєї території палестинця.

І звертаються вони до нас ,,свині та діти собаки,,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а этим ребятам не угодиш,

и повод им особо не нужен, найдут к чем придраться

прям как в анекдоте:

Всплывают две подводние лодки Русская и Американская.

Ну по традиции капитаны должны вылезти на палубу и поздороваться. Американцы предупреждают своего кепа:

- Не говори им ничего такого, а то они народ такой как что "1-ый отсек торпедная атака"

Американец выходит и кричит русскому:

- Hello Russian!

А русский кричит:

- Что!? Хреново покрашен!? Первый отсек тарпедная отака!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ми любимо обговорювати щось далеке.

Між тим українськи дипломати отримали листи з погрозами за те, що Україна дозволила викрасти з своєї території палестинця.

І звертаються вони до нас ,,свині та діти собаки,,

На этот случай у нас свой ответ

Запорозькі козаки турецькому султану!

Ти — шайтан турецький, проклятого чорта брат і товариш і самого люципера секретар. Який ти в чорта лицар? Чорт викидає, а твоє військо пожирає. Не будеш ти годен синів християнських під собою мати, твого війська ми не боїмося, землею і водою будем битися з тобою. Вавілонський ти кухар, македонський колесник, єрусалимський броварник, александрійський козолуп. Великого і Малого Єгипту свинар, вірменська свиня, татарський сагайдак, кам'янецький кат, подолянський злодіюка, самого гаспида внук і всього світу і підсвіту блазень, а нашого Бога дурень, свиняча морда, кобиляча срака, різницька собака, нехрещений лоб, хай би взяв тебе чорт! Отак тобі козаки відказали, плюгавче! Невгоден єси матері вірних християн! Числа не знаєм, бо календаря не маєм, місяць на небі, год у книзі, а день такий у нас, як у вас, поцілуй за те ось куди нас!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це буде велика помилка що до корану,з Вангою шняга якась а не її передбачення

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ми любимо обговорювати щось далеке.

Між тим українськи дипломати отримали листи з погрозами за те, що Україна дозволила викрасти з своєї території палестинця.

І звертаються вони до нас ,,свині та діти собаки,,

можна лінк, чи хоч згадки про це в інтернет-виданнях?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зовсім скоро для Ванги буде екзамен:

Якщо за її словами: 2016 році Європа буде майже безлюдна внаслідок ядерної атаки - тоді я почну звертати увагу на її пророцтва.

Щодо "пастухів" америкоських - вони із жиру бісяться, в них інших проблем бракує - стібають мусульман.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не здиуюся, якщо пастор через певний час висуне свою кандитатуру на губернатора штату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як ми любимо обговорювати щось далеке.

Між тим українськи дипломати отримали листи з погрозами за те, що Україна дозволила викрасти з своєї території палестинця.

І звертаються вони до нас ,,свині та діти собаки,,

можна лінк, чи хоч згадки про це в інтернет-виданнях?

Міліція вже з'ясувала, що палестинця, який зник з потягу, у неї немає

«Моссад» викрав палестинця і відправив в Ізраїль з Гостомеля?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не здиуюся, якщо пастор через певний час висуне свою кандитатуру на губернатора штату.

ото буде "цікавинка":

в одному штаті будують мечеті, а в іншому - губернатор палить коран :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да.............. З приводу, спалення Коранів, ну щось я такої вибухової реакції не чекав, менше б мас-медія піарили, і ніхто б увагу не звернув. А тепер війська НАТО, після нападу обурених муслульман, так будуть "оборонятись", що навіть страшно уявити кількість жертов.

І ще. Так дивно, що спалення 2 Книг, викликало більший ажітоаж ніж повідомлення про вбивство християнських місіонерів у мусульманській країні, а такі повідомлення, повірте мені, зявляються дуже часто, але у стрічках новин провідних каналів їх чомусь не висвітлюють, бо занадто це вже буденна практика для мусульманських країн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вбивство християнських місіонерів у мусульманській країні

така новина не формат :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мою думку, будь-яке знищення/паплюження символів релігії та самої релігії - є неприпустимим. Не подобається - не звертай уваги. З-за релігії завжди виникають досить серйозні конфлікти.

А те, що зробив цей американський "пастор" - це звичайнісінький "чорний піар". Після цього він не має морального права називатися "пастором", людиною, яка веде за собою паству. Якесь середньовіччя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Походжуюсь з Smith.

Але якось прикро робиться, що на зорі становлення США християнські активісти, активно борячись за релігійні свободи, створили умови за яких кожна релігія може себе вільно почувати (у США звичайно). Ці активісти, які майже усі без винятку були християнами, вимагали рівних прав для буддистів, мусульман, іудеїв та інших релігійних течій. Це все призвело до того, що у армії США на сьогодні є навіть капелани сатанинської церкви, яка теж офіційно існує в США.

І ось у чому вся проблема. Я дуже сумнівають, що після того, як мусульманське лобі в США набере достатньо великих обертів, що поборники мусульманства будуть так ревно переживати за християн, як останні це робили 2 століття тому.

Не варто плутати християнську релігію з християнством. Християнство є вченням любові (по своїй природі), вченням любові Бога до людей. Догмати християнства вимагають, щоб і християни любили, любили навіть своїх ворогів. Спалення Корану доволі специфічний вияв любові як на мене. :rolleyes: Мусульманство ж по своїй суті є агресивним і вимгає поширення вчення Мохамеда по всьому світу не гребуючи методами "священної війни". Досліджуючи це питання знайшов доволі цікаву думку: Агресивний християнин - це ненормально, мирний по відношеннд до "невірних" мусульманин ще теж ненормально (тобто люблячий по відношенню до "невірних" мусульманин, це відступ від мусульманського догмату). Отакі пироги.)))

Ось тому можливо, і палять книги, щоб якось привернути увагу, до занепаду християнства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984 ти Коран читав? він взагалі то не так і сильно відрізняється від Біблії. А те, що більшість радикалістів прикриваються Ісламом виправдовуючи свої діяння це зовсім інша справа (Хрестові походи теж прикривались Християнською релігією).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Roman_1984 ти Коран читав? він взагалі то не так і сильно відрізняється від Біблії. А те, що більшість радикалістів прикриваються Ісламом виправдовуючи свої діяння це зовсім інша справа (Хрестові походи теж прикривались Християнською релігією).

Підтримую!!!

Доречі, хто може дати відповідь на питання: Чому смертники-камікадзе 99% з релігією мусульманин???

Цікаві Ваші версії...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у тому і вся справа, що я через призму Корану, якраз і говорю про мусульманство.

Ну якщо вникнути троха в релігієзнавство то ми дізанємось, що у мусульман існують 4 священні книги:

1. Тора (Закон), дана Мойсею - ця книга священна і для іудеїв і для християн;

2. Забур (Псалтир), даний Давиду - так само;

3. Інджил (Євангеліє), дане Ісусові (у мусульман - Іса) - свята книга для християн.

4. Ну і звичайно Святий Коран, даний Мухаммедові.

Так от лише в Корані описується, винищення "невірних" Мохамедом, до того ж це було майже священнодійством, коли Мухамед відрубав особисто голови сотням іудеїв та християн. І тепер скажіть мені, як ви собі уявляєте коли б таке варварство робив Христос?

І я ж писав, що християнство і християнська релігія, то два різні поняття. Сумніваюсь, що у Святій Інквізиції було багато християн, хоча всі мали сан.

І смертники серед мусульман, це так поширено, тому що коли ти гинеш за "віру" ти попадаєш в рай. І саме радикалісти серед мусульма це є істинні мусульмани, бо вони діють чітко до вимог та особистого прикладу свого пророка Мухамеда, який наказав насаджувати віру мечем. А більш виваженні та миролюбиві, по букві Корану, вже і не дуже правовірні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, хто може дати відповідь на питання: Чому смертники-камікадзе 99% з релігією мусульманин???Цікаві Ваші версії...

Гадаю, що все залежить від виховання. В першу чергу, від релігійного виховання.

До речі, японські камікадзе мусульманами не були. Вони гинули за імператора та батьківщину. Теж виховання в певному дусі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Сражайтесь с теми, кто не верует в Аллаха и в последний день, не запрещает того, что запретил Аллах и Его посланник, и не подчиняется религии истинной - из тех, которым ниспослано писание, пока они не дадут откупа своей рукой, будучи униженными. " - Коран 9:29.

Ну наскільки я розумію це місце, правовірні мусульмани так і чинять, але ми їх, після виконання цієї постанови починаємо називати - терористами, ісламськими радикалами і т.п., а вони просто правовірні, бо виконують вимогу свого закону.

Сура2:191.

"И убивайте их, где встретите, и изгоняйте их оттуда, откуда они изгнали вас: ведь соблазн - хуже, чем убиение! И не сражайтесь с ними у запретной мечети, пока они не станут сражаться там с вами. Если же они будут сражаться с вами, то убивайте их: таково воздаяние неверных!"

Сура 9:5

"А когда кончатся месяцы запретные, то убивайте многобожников, где их найдете, захватывайте их, осаждайте, устраивайте засаду против них во всяком скрытом месте!" - це так званий аят (вірш) "меча". Багатобожниками мусульмати вважають і християн, що вірять в Отця, Сина і Духа Святого. Мусульманська доктрина передбачає, що якщо існує суперечка між віршами Корану, а такі дійсно є, то написаний пізніше вірш заміняє попередній. Вишезазначений вірш написаний в останній главі і він відміняє всі "мирні" вірші. Доречі, мирні вірші писались поки Мухамед ще не здобув популярності і жив у Меці, а коли він заснував теократичну державу в Медині вся його миролюбність різко зникла. Насадження мусульманства силою - обовязок мусульманина, якщо він шанує Коран.

Миролюбиві мусульмани бувають, миролюбивий іслам - це міф.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, японські камікадзе мусульманами не були. Вони гинули за імператора та батьківщину. Теж виховання в певному дусі.

та й не тільки камікадзе за імператора гинули. самураї вважали за честь померти на полі бою, а про мусульман і не чули.

а про іслам можна почитати тут

мохамед не просто добрими словами об'єднав арабів, хоча християнство і іудаїзм в цьому плані не кращі <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, японські камікадзе мусульманами не були. Вони гинули за імператора та батьківщину. Теж виховання в певному дусі.

та й не тільки камікадзе за імператора гинули. самураї вважали за честь померти на полі бою, а про мусульман і не чули.

а про іслам можна почитати тут

мохамед не просто добрими словами об'єднав арабів, хоча християнство і іудаїзм в цьому плані не кращі dry.gif

То факт, але насилля ніколи ну було доктриною в християн, а просто відступом від істинного вчення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То факт, але насилля ніколи ну було доктриною в християн, а просто відступом від істинного вчення.

не було?

"Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, - Я не мир принести прийшов, а меча. Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір’ю, і невістку з свекрухою її", "вороги чоловікові – домашні його!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...