Перейти до змісту

Акція спалення корану в США 11вересня 2010р


Pr0ektant

Рекомендовані повідомлення

То факт, але насилля ніколи ну було доктриною в християн, а просто відступом від істинного вчення.

не було?

"Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, - Я не мир принести прийшов, а меча. Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір’ю, і невістку з свекрухою її", "вороги чоловікові – домашні його!"

"34 Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча. 35 Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її. 36 І: вороги чоловікові домашні його! 37 Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний. 38 І хто не візьме свого хреста, і не піде за Мною слідом, той Мене недостойний. "

Я думаю наступні вірші після цитованих Вами все пояснюють?

Не плутайте грішне з праведним, тут, що заклик вбивати когось є? Тут мова йде про те, що якщо вибір буде стояти між рідними і Богом, то треба йти за Богом (двома словами, щоб не вникати в богослівя). А шанувати і любити своїх ближніх і навіть ворогів то обовязок християнина.

Вих.20:12 "Шануй свого батька та матір свою, щоб довгі були твої дні на землі, яку Господь, Бог твій, дає тобі!"

Матв.19:19 "Шануй батька та матір, і Люби свого ближнього, як самого себе."

Матв.5:44 "А Я вам кажу: Любіть ворогів своїх, благословляйте тих, хто вас проклинає, творіть добро тим, хто ненавидить вас, і моліться за тих, хто вас переслідує".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 55
  • Створено
  • Остання відповідь

...але ми їх, після виконання цієї постанови починаємо називати - терористами, ісламськими радикалами і т.п., а вони просто правовірні, бо виконують вимогу свого закону.

Серед християн також є радикали - в них дома немає телевізора, програвача музики, не признають Святу Трійцю, не святкують дні народження і тд, деякі іудеї не хочуть їздити в одному вагоні трамвая з жінками ... - їх називають ортодоксами. Вони все сказане в Біблії сприймають БУКВАЛЬНО, хоча там багато чого читається "мєжду строк". Так само і ісламські радикали не визнають ніяких законів (особливо світських) а лише те шо дослівно сказано в Корані. Тобто коли реалізовують власні світські права то закони визнають і користуються ними, а от коли такий закон забороняє порушувати право на життя іншої особи то тут вони згадують про Коран і джихад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не плутайте грішне з праведним, тут, що заклик вбивати когось є? Тут мова йде про те, що якщо вибір буде стояти між рідними і Богом, то треба йти за Богом (двома словами, щоб не вникати в богослівя). А шанувати і любити своїх ближніх і навіть ворогів то обовязок християнина.

в тому-то і біда, що ніхто не вникає <_<

Матв.19:19 "Шануй батька та матір, і Люби свого ближнього, як самого себе."

почитай старий заповіт - ріки крові, тисячні людські жертви - все во ймення бога <_<

все, про це достатньо, бо буде тупий срач.

далі по темі)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

To VadimM.

Мусульманська правова система заснована на ісламі. От тобі і світські закони, їх там просто нема, ну можливо Туреччина, Азербайджан, там де держава, принаймні офіційно відділена від релігії. І порівнювати відмову від телебачення, з закликом винищувати "невірних", ну то вже якось .................

To Ko3bMa.

Дійсно в Старому Заповіті багато крові але здебільшого в книгах історичних, і стосується воно особливого часу в історії - вхід Ізраїля в Землю обіцяну. І в цьому можна звернути увагу, на кровопролиття, але не побачити того, що руками Ізраїля Бог нищив народи, які настільки погрязли в безбожї, що їх існування загрожувало подальшому розвитку людства. І відбувалось це зазвичай таким чином, що набагато малочисленніший народ - Ізраїль, перемагав в декілька разів більші війська ворога.

І давайте не будемо влаштовувати дебати про жорстокість, згадувати всесвітній потоп, Содом і Гомору. Богу видніше, чому Він це допустив.

До речі, деякі мусульманські нації Близького Сходу це нащадки тих народів, які Ізраїль всупереч наказу не винищив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...