Перейти до змісту

Тарифи від ДАТАГРУП для фіз. осіб


Рекомендовані повідомлення

Нерешті компанія Датагруп розродилась на нові тарифи для абонентів по технології аДСЛ.

В тарифах вартість залашилась без змін а от швидкістю конкретно порадували.

"Простий крок" 2 Мбіт/с за 50 грн.

"Навколо світу" 3 Мбіт/с за 75 грн.

"Ігроманія" 5 Мбіт/с за 100 грн.

"Кінозал" до 8 Мбіт/с за 150 грн.

А головне для існуючих клієнтів, які працюють за вищезгаданими пакетами, СЬОГОДНІ вже в 17-35 автоматично збільшилась швидкість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

Да, есть таке дело. Я сегодня качал софтину и афигел... Но как всегда лохотронят, я платил 100грн за 2 мегабита, но отсилы было 1.8. Теперь, говорят, на ту же сумму 5 должно быть, но у меня больше 4,38 пока не было, даже с торент ресурсов в несколько потоков. Ну вот, сечас 530 кил максимум, ну это же не 5 мегабит, а 4.3. Хотя и так нормально, на OGO за 100 грн 4 мегабита, а тут на 0.3 больше :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як зробити так щоб мегабіти остались такі як є а плата зменшилась відповідно до нових тарифів ? 

і що там з ІР номером, якщо я перейду на меньшу оплату його заберуть ?   Мені так пояснили в службі підтримки місяць тому  

Зі: і ще , як чи де  мені подивитися  яка  у мене  швидкість підключення?  (тільки не закачкою з торента чи з іншого ресурсу)  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, есть таке дело. Я сегодня качал софтину и афигел... Но как всегда лохотронят, я платил 100грн за 2 мегабита, но отсилы было 1.8. Теперь, говорят, на ту же сумму 5 должно быть, но у меня больше 4,38 пока не было, даже с торент ресурсов в несколько потоков.

от того, что ты с торрента очередную порнуху докачаешь на полминуты медленнее, никто не умрет. а "лохотронят" тебя еще с момента покупки компа - прикинь, у тебя в винчестере гигабайтов меньше, чем написано :smile3:

если серьезно, то почитай про инкапсуляцию и потери на нее (overhead). 2 мегабита на порту еще не значит, что ты получишь 2 мегабита качая файлы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ух ти суперрррррррррр :smile-zachot: думаю чого це я сьогодні оце з 18.00 по 20.00 в онлайці дві підряд інтернет-трансляції футболу міг легко без глюків і лагів дивитися :0044::_41::0020: ураа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, тільки що телефонував на ДГ, а мені там відповіли що такою інформацією там не володіють... Цікаво.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОГО дешевле

хотел написать "зато у ДГ скорость честно можно получить"...... порывшись в договоре с ужасом заметил строчку

.... за надання доступу до мережi Iнтернет на швидкостi до 1024 Кбiт/c по тарифному пакету "Навколо свiту".....

у всех так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver  це в якому пункті ?

Странно все так.   я ніколи над цим не задумувалась  приходить рахунок за телефон з інетом і я плачу бо так треба .  А подивившись тарифи , я задумалась. В мене модем Linksys він бульше 2-х мбіт не приймає, (так мені сказав чоловік)   якщо подивитись на тарифи  навіть на ті що зараз є на сайті, то 2 мбіта коштують 100 грн з пдв   а  я взявши останню квитанцію за липень  читаю, що  доступ до мережі інтернет 140 грн без ПДВ, туди ще входить ІР, здається 10 грн.   Як так може бути ?   

 

Поясніть будьласка блондинці  який у мене тариф?

спецом почала скачувати фільм з торента , середня швидкість  ~ 285 кб/с

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене "Ігроманія", то в договорі "до 2048". Але швидкість реально більша зараз :smile-zachot:

2 Visenka : У Вас мабуть модем не витягує, бо я зараз качаю серіал FRIENDS з торента то швидкість 528,3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver  це в якому пункті ?

додаток 1

Роздiл II

1.Вартiсть послуг

просто пугает начие часточки ДО или у физических лиц она была всегда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Visenka : У Вас мабуть модем не витягує, бо я зараз качаю серіал FRIENDS з торента то швидкість 528,3

так про те й пишу , що странне в мене підключення, і змінити нічого не можуть тому що якщо є власний ІР то підключення має бути мінімум ~300 грн (точної суми не памятаю )  ТАК МЕНІ ПОЯСНИЛИ В СЛУЖБІ ПІДТРИМЦІ.    і кінців знайти не можна :( 

 Zevs_Isver   в мене напевне договір старіший ніж Твій,   мій з 2007р 

п2 Адрес підклчення

п3 тип підключення

п4  вартість підключення      180 грн з ПДВ

п5 тарифний план "Страйм анліміт" 128 кббт/с  80 грн

Обідно те що я нічого не можу змінити :(  :_34:

Поки писала, середня швидукість скачування фільма стала ~ 310.4 кб.с

Скоріше я стану Оленем (с) Савік Шустер 

  :_36:

в мене чогось не працюе на клавіатурі буква "С" 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1.Все оформленно на чоловіка, а його на даний час немає , він у відїзді

2. якщо я поміняю тарифний план , то в мене заберуть ІР  :g04: 

якийсь замкнутий круг  :_11::_11:

цікаво, а якщо прорізаються роги в Оленя  вони болять чи чешуться  :_37:

Тамянка рулить  :g06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2. якщо я поміняю тарифний план , то в мене заберуть ІР  :g04: 

тебе так критичен реальный ИП?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

IP не заберуть зміниться тільки швидкість ...... з питаннями перепідписання договорорів дзвоніть 78 00 39 в абон відділ.

вся інформація по зміні тарифів в інфоцентрі 78 00 11, 78 00 16

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 10.09.2010 можна буде перейти на буть який тарифний план з сторінки статистики

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 10.09.2010 можна буде перейти на буть який тарифний план з сторінки статистики

А звідки така впевненість ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так що там , треба йти в абон. відділі щоб  перепідключили  на 3 м\бта без втрати ІР   чи  можна усно домовитись?  По нових тарифаз у мене має бути підключення до 8 М\біт, а  мені стільки не потрібно, мені б і 2 хватило  але нехай вже буде 3  так як було . 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, есть таке дело. Я сегодня качал софтину и афигел... Но как всегда лохотронят, я платил 100грн за 2 мегабита, но отсилы было 1.8. Теперь, говорят, на ту же сумму 5 должно быть, но у меня больше 4,38 пока не было, даже с торент ресурсов в несколько потоков.

от того, что ты с торрента очередную порнуху докачаешь на полминуты медленнее, никто не умрет. а "лохотронят" тебя еще с момента покупки компа - прикинь, у тебя в винчестере гигабайтов меньше, чем написано :smile3:

если серьезно, то почитай про инкапсуляцию и потери на нее (overhead). 2 мегабита на порту еще не значит, что ты получишь 2 мегабита качая файлы.

Грубиян ты оказывается, а я и не знал... :blink: Я знаю и про потери и про саму технологию, правда не так хорошо как ты, но достаточно. Мне уже и линию тестировали и больше скорость подавали и во время тестов линия держала столько, сколько подавали на порт с незначительными потерями и при этом в праймтайм. С ОГО такого небыло и линия была старой и в несколько раз хуже нынешней.(сейчас подключится к ого нет возможности).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я знаю и про потери и про саму технологию

но все равно продолжаю жрать кактус молотить пургу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з 10.09.2010 можна буде перейти на буть який тарифний план з сторінки статистики

Ну і де воно? :0002:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

толку з тих тарифів, нет працював нормально рівно два дні: пінг 44, сторінки відкриваються непомітно взагалі. Сьогодні знову пінг 90, сторінки відкриваються 5-10 секунд,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...