Перейти до змісту

Тарифи від ДАТАГРУП для фіз. осіб


Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 125
  • Створено
  • Остання відповідь

толку з тих тарифів, нет працював нормально рівно два дні: пінг 44, сторінки відкриваються непомітно взагалі. Сьогодні знову пінг 90, сторінки відкриваються 5-10 секунд,

Нормальні тарифи. :ok: Перейшов на пакет "Навколо світу", торрент пакує 360кб/с, обмеження по швидкості закачки в ньому не ставив, причому в той же момент по нету лазити досить комфортно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чтото как был 1 Мбит так и остался

А сколько платите за 1 мбит? Первый раз, когда был переход на новые тарифы, они автоматом не переводили, нужно было заявку подавать (ну для меня первый раз, когда скорость в 2раза подняли, 1 на 2 мбита). Может Вы еще на том, первом тарифе? В этот раз должны были всех автоматом переключить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, на честь дня програміста :), відкрито автоматичне замовлення тарифних пакетів на наступний місяць. Це можна зробити зі сторінки клієнтської статистики (можна зайти звідси http://stream.datagroup.ua/ )

Доступні для вибору пакети

"Простий крок" 2 Мбіт/с за 50 грн.

"Навколо світу" 3 Мбіт/с за 75 грн.

"Ігроманія" 5 Мбіт/с за 100 грн.

Доступ відкрито лише для абонентів ДГ фізичних осіб, які підключенні по технології аДСЛ.

УВАГА. Вартість переходу на тарифний пакет з меншою абонплатою, одноразово 50 грн.

Телефони для довідок - 78-00-11 / 78-00-16.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА. Вартість переходу на тарифний пакет з меншою абонплатою, одноразово 50 грн.

низачот :(

сделали бы 1 переход "в низ" в месяц бесплатно

а если у меня уже "Навколо світу" 1мбит за 75грн (по акции 50) то аффтоматом скорость станет 3Мбит?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, на честь дня програміста :), відкрито автоматичне замовлення тарифних пакетів на наступний місяць. Це можна зробити зі сторінки клієнтської статистики (можна зайти звідси http://stream.datagroup.ua/)

Доступні для вибору пакети

"Простий крок" 2 Мбіт/с за 50 грн.

"Навколо світу" 3 Мбіт/с за 75 грн.

"Ігроманія" 5 Мбіт/с за 100 грн.

Доступ відкрито лише для абонентів ДГ фізичних осіб, які підключенні по технології аДСЛ.

УВАГА. Вартість переходу на тарифний пакет з меншою абонплатою, одноразово 50 грн.

Телефони для довідок - 78-00-11 / 78-00-16.

не працює сайт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

УВАГА. Вартість переходу на тарифний пакет з меншою абонплатою, одноразово 50 грн.

низачот :(

сделали бы 1 переход "в низ" в месяц бесплатно

а если у меня уже "Навколо світу" 1мбит за 75грн (по акции 50) то аффтоматом скорость станет 3Мбит?

З приводу попердніх акцій всю інфу можна отримать за телефоном 78-00-11.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

А головне для існуючих клієнтів, які працюють за вищезгаданими пакетами, СЬОГОДНІ вже в 17-35 автоматично збільшилась швидкість.

Місяць пройшов а швидкість автоматично так і не збільшилась :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А головне для існуючих клієнтів, які працюють за вищезгаданими пакетами, СЬОГОДНІ вже в 17-35 автоматично збільшилась швидкість.

Місяць пройшов а швидкість автоматично так і не збільшилась :(

Неправда. Швидкість автоматично збільшена ще 7-го вересня. Ігроманія має швидкість 5 Мбіт. І не забуваємо про непрямі чинники впливу на швидкість по аДСЛ технології.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НУУуу

Я ж сужу чисто субьєктивно по собі :)

В мене швидкість збільшилась тільки сьогодні, після того як помітили мій пост :)

Снкс за оперативне виправлення ситуації і респект за те що нарешті не потрібно бігати з заявами щоб замовити інший тарифний план.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а десь під новий рік планується ще одне зниження тарифів та підвищення швидкості ще ? памятаю минулого року в грудні було відразу два рази зниження тарифів з 1-шого грудня одне та 23гого друге :) , чи на ближчі пів-року це поки потолок, нічого непередбачається на диесель ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а десь під новий рік планується ще одне зниження тарифів та підвищення швидкості ще ? памятаю минулого року в грудні було відразу два рази зниження тарифів з 1-шого грудня одне та 23гого друге :) , чи на ближчі пів-року це поки потолок, нічого непередбачається на диесель ...

Допоки конкуренти ДГ по даній технології не спробують запропонувати більш привабливі тарифи, маркетологи ніц міняти не будуть (і це стосується не тільки ADSL) імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так думаю що ті хто користується послугою "Домашні мережі" не мають змоги перейти на більш привабливий тарифний план. Бо чесно кажучи плачу 85 в місяць і 30-ть гік ліміту це вже малувато при тому що постійно щось тягнеш та роздаєш в ТОРЕНТІ Змінити тариф немає можливості? Треба буде під'їхати до них в кантору.. "Навколо світу" - за 74 гривнів це те що треба... + після використання ліміту "інет" залишається тільки при менший швидкості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

ОГО!

24мбіт за 125ГРВ - невже це реальність?

Цікаво от що.

Чи реально Датагруп буде віддавати таку швидкість?

Чи здатний стандартний мідний телефонний провід віддавати таку швидкість? Я не кажу в теорії (в теорії АДСЛ тяне до 24), а на практиці. Постійно.

А взагалі цікаво. По ідеї виходить справжній анлім - тяніть стільки і на такій швидкості, наскільки здатне ваше обладнання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що вище 5 Мбіт/с тра погоджувати окремо в індивідуальному порядку.

я о домашниках-физиках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все що вище 5 Мбіт/с тра погоджувати окремо в індивідуальному порядку.

я о домашниках-физиках

Ця тема стосується тільки аДСЛ.

Для "домашніків" є окрема тема ДМ. Чи може фразу "домашники-физмки" я не правельно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домашники-физики = частные лица с телефоном и АДСЛ от ДГ

p.s. то что эта тема для АДСЛщиков я догадался :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

домашники-физики = частные лица с телефоном и АДСЛ от ДГ

p.s. то что эта тема для АДСЛщиков я догадался :)

Вадим, значит мы я мы друг дуга недопоняли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть коли можна очікувати перехід на нові тарифи? В мене пакет "Навколо світу" 3 мб за 75 грн, але швидкість не змінилась. Це відбудеться з нового місяця чи потрібно самостійно в офіс їхати і перезаключати договір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть коли можна очікувати перехід на нові тарифи? В мене пакет "Навколо світу" 3 мб за 75 грн, але швидкість не змінилась. Це відбудеться з нового місяця чи потрібно самостійно в офіс їхати і перезаключати договір?

Заходимо на сторінку статистики, вибираємо "Заказ пакета" далі тиснемо на "Навколо світу" і отримаємо нову швидкість але тільки з 01/01/11.

Для того щоб отримати нову швидкість вже з 01/12/10 потрібно прийти в офіс і написати заяву. Деталі за номерами 780011,780016.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки що зайшов на сайт ДатаГруп, розділ - Тарифы для дома, регіон - Луцк. І побачив для користувачів АДСЛ такі ось тарифи, це що ще новіші будуть чи то в мене глюк?)

ADSL Луцк

Тарифный план Скорость доступа, Мбит/с Ежемесячная абонентская плата, грн, с НДС

Простой шаг 5 50

Вокруг света 25 75

Игромания 30 100

Кинозал 35 150

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...