Перейти до змісту

Заклад для святкуння (ДН) з дітьми


zanj

Рекомендовані повідомлення

а тепер по суті:

дитині 1 рік. Пропоную, якщо зацепите погоду, ту ж "білочку", що за Струмівкою.

І повітря свіже і старші по лісі побігають і батьки в волейбол, футбол, теніс пограють.

А наш іменинник хапне чергову порцію кислороду.

Як по мені, то - постарайтесь рванути на природу.

ми так і робили та і робимо.

А бар чи ресторан - це десь з 16 років.

ДЛЯ ДИТЯЧОГО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ СТІЛ - ЦЕ НЕ ГОЛОВНЕ.

Буде старше - погрузіться в декілька машин та поїдьте для прикладу в Рівне в зоопарк. Або ж в Тернопіль в аквапарк.

Доречі, чому тернопіль а не Львів (дитячий майданчик в Тернопільському аквапакру ліпше ніж в Львівському)

в мене поки все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі топіку, Мадагаскар заточений для святкувань з дітьми.

Мінімальне замовлення - річ дуже умовна.

Пан yvazhaemuy троль зі стажем, починав з розділу "Психологія...". Як правильно підмітив Мікс, там школа штунд або клонів (там де користуватись інтернетом дозволено). Довести щось неможливо, усі хто мислить не так - павші. А тролити - це їхній образ життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исследования британских ученых

Дольше всех живут умеренно пьющие

Потом идут пьющие беспробудно

На третьем месте непьющие совсем.

1. Глупота британських "вчених"

2. Ще ніде я не чув про КОРИСТЬ АЛКОГОЛІЗМУ.

yvazhaemuy, ваши безрассудные заявления лишь подстегивают других к негативной реакции на них. Мое мнение о таких людях, как вы, большинству присутствующих известно.

3. Що значить безрозсудні? Ти хочеш мене переконати в тому, що АЛКОГОЛЬ і діти - це сумісні явища? І не намагайся.

На сьогодні в мене все! Приємного вам вечора!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дитина ходила на ДН в заклад, так би мовити, під назвою "Золотий ключик" це трішечки далі від "Золотого сонця". на карті позначено.

board.lutsk.ua-1283780469-U118.png

Цін не знаю, там просто підвальне приміщення. Клоуни, музика. немає бару і т.д. Все приніс своє. Є номер телефону на вивісці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дитяче кафе Золотий ключик

Адреса: м. Луцьк, просп.Відродження,49А Тип закладу: Клуб

Кухня: немає кухні

Час роботи: 10:00 - 22:00

Інформація та замовлення за телефонами

+38 (0332) 288-177

+38 (095) 857-35-05

Зал здається під замовлення.Вартість першої години 100 гривень,кожна наступна година коштує 50 гривень.І ЦЕ НА ВСЮ ВАШУ ВАШУ ВЕСЕЛУ КОМПАНІЮ,А НЕ НА КОЖНУ ЛЮДИНУ.

Зал вміщає в себе 50чол.,є гардероб,бенкетний зал,сцена для виконань різних пісень,чи танців,дарц,музомат для замовлень не тільки музики,а також кліпів і мультфільмів.

Святкувати можуть не тільки дитячі компанії,а й дорослі.Музичне і світлове оформлення забезпечує Dj Мhz і його послуги входять у вартість замовлення залу, а не оплачуються окремо!!!

Солодощі,соки, бутерброди чи інші святкові страви замовники приносять з собою і комфортно накривать на завчасно акуратно застелені столики.

Все для Вас!

172r800x500.jpg

174r800x500.jpg

175r800x500.jpg

...

самі там не були. Нічого не скажемо.

Взято тут: http://www.banketka.com.ua/restaurants/29

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а дуже навіть непоганий варіант. Все своє. Музика присутня. шо ше треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а дуже навіть непоганий варіант. Все своє. Музика присутня. шо ше треба.

Для кого? Для чоловіків!!!

Згідна непоганий, але треба щоб ви допомагали дружині, а не вона днями готує, а ви лише ввечері, як один з гостей на все готове!!! ;) ;) ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еммм... Оксано, я дуже гарно готую і при тому, з превеликим задоволенням. Не треба обусоблювати :)

Мені навпаки, дуже приємно, наготувати купу салатів і т.п. і потім слухати похвали :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б запропонувала "Адреналін сіті", кілька разів там відзначали сімейні події-сподобалось...Мамі і бабусі готувати не доведеться, татові з кумом є чим зайнятись, окрім (аж соромно говорити :blush: ) пити горілку, діткам, де побігати, а самій маленькій малечі поспати в візочку надворі. Є бесідки і є закрите приміщення "кіндерштабу". Ціни помірні, кухня смачна, з собою неси, що схочеш, розваг аби часу вистачило. І пам"ятайте: горілка-то вселенське зло, пийте компот :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АЛКОГОЛЬ і діти

Якщо ви пропонуєте алкоголь дітям - ви просто ембіцильний проміжок між макакою та орангутангом! Дарма Дарвін не викреслив вас як вид. Я би таких вбивав на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Безкоштовний урок на тему: "Як з однієї фрази можна зробити древньогрецьку трагедію"

А у мене взагалі НІЯКОГО досвіду... НІКОЛИ не пив, НІКОЛИ не палив.

коли в житті немає досвіду, або він НІЯКИЙ))) то залишається просто знизати плечима і сказати : " не маєш ліків - не ЛІКУЙ" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Еммм... Оксано, я дуже гарно готую і при тому, з превеликим задоволенням. Не треба обусоблювати :)

Мені навпаки, дуже приємно, наготувати купу салатів і т.п. і потім слухати похвали :blush:

- Ваша жінка так смачно готує!

- Сам ти жінка, то я готував..

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Мадагаскар - оцтой. кухня ніяка. з дітьми - лише вдень, бо ввечері заклад стає повністю дорослою забігайлівкою... плюс у тому, що діти можуть ганяти на майданчику. аби не на другому поверсі сидіти, бо коли всі летять по сходах - здається впадуть разом з підпорами! Срібні лелеки за умови погоди можуть бути. хоча кухня вартості не відповідає. то деруни пережарять, то щось переплутають. а то починаютть розказувати, що діти по газонах не можуть бігати... Коротше кожне день народження дітей - то проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Коротше кожне день народження дітей - то проблема.

А для мене свято :D Наші дітки-то моя найбільша радість і всі клопоти, пов"язані з ними, приємні!!!

Головне, не заклад, де святкуєте, а настрій дитини та гостей. Можна і в скромній кафешці посидіти гарно, а можна в суперському ресторані з надутими обличчями сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Скоро відзначатимемо першу важливу подію маляти, можливо щось нове-цікаве зможете порадити. Можливий варіант щось типу на природі, не дуже хочеться діток за столами "маринувати".

Коротше, розказуйте, нам цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро відзначатимемо першу важливу подію маляти, можливо щось нове-цікаве зможете порадити. ...

Коротше, розказуйте, нам цікаво :)

Для дитячого ДН я би порадив

Зелений гай

Файна окрайна

Корчма в Зміїнці(Є окремий зал з окремим входом, велике подвірёя.

Аліса(Тільки що природи немає)

МАдагаскар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

В Хатинці досить непогана кухня. Я би сказав достойний заклад для святкування. Гарна та смачна кухня, в національних традиціях. В обслуговуванні також не помічав будь-яких недомовок. Лише, як на мене, трохи ціни кусаються, хоча мабуть як для кого. З дітьми краще не йти - ніде розважитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В листопаді замовляли "Золотий ключик", фото krava виставляв вище.

Варіант святкування непоганий, якщо діток багато, а їм простору треба.

Там за "каміном"- шторкою - маленька банкетка (щоб батькам сховатися :D )

З плюсів: просторо, чисто, світломузика, є іграшки, дартс, повно всілякої музики на любі смаки дітям. За окрему плату (набагато дешевше ніж клоуни) можуть організувати ігри-розваги протягом всього свята, там і костюми в них є.

З мінусів: відсутність кухні, хоча є мікрохвильова і чайник. Все решта треба своє (можливо для когось це і плюс).

Поруч є продуктовий магазин, де вам дадуть 5% знижку.

Для нас був єдиний мінус, що це напівпідвальне приміщення з поганою вентиляцією (єдине вікно у банкетці) і було страшенно душно. Нас відразу попередили, щоб дітей легко одягали, та вони всеодно були мокрі.

А загалом молодці, що відкрили такий заклад. Щось подібне було в палаці піонерів (дискозал) може хтось пам"ятає.

Гості залишились дуже задоволені, тому і ми теж. А головне житло лишилось цілим після дня народження :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайома нещодавно хотіла замовити "Золотий ключик", по телефону пояснили, що заклад уже не працює, закритий на невизначений термін. Особисто не взнавала, тому 100% підтвердити не можу. :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дозволяє бюджет, пропоную Срібні лелеки.

Дуже часто там проходять святкування дитячих днів народжень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

знайшла ще : "Мармелад" кафе

— організація сімейних свят, дитячих днів народження (клоуни, «смайлики», казкові герої).

Телефон: 0332-723799

Адреса: вул.Паркова, 1

Години роботи: 8:00-22:00, cб.-нд. 9:00-22:00

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Хатинці досить непогана кухня. Я би сказав достойний заклад для святкування. Гарна та смачна кухня, в національних традиціях. В обслуговуванні також не помічав будь-яких недомовок. Лише, як на мене, трохи ціни кусаються, хоча мабуть як для кого. З дітьми краще не йти - ніде розважитись.

Тепер знаю, що дійсно там :ok: Смачно, чемно, цікаво. Та й дітки мали де бавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Я б порекомендувала заклад "У ТАТА". Там на першому поверсі є така бенкетка, там постійно люди з дітьми святкують якісь міроприємства. Дуже зручно. Ми теж там не одне ДН відсвяткували, кухня смачна, ціни помірні і з господарями домовитися без проблем можна, щоб щось своє принести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порекомендувала заклад "У ТАТА". Там на першому поверсі є така бенкетка, там постійно люди з дітьми святкують якісь міроприємства. Дуже зручно. Ми теж там не одне ДН відсвяткували, кухня смачна, ціни помірні і з господарями домовитися без проблем можна, щоб щось своє принести.

Не зовсім подобається, ще спочатку коли він тільки відкрився то досить нормальний був, а після того як персонал почав з шаленою швидкістю змінюватись, то і все змінилось не в кращу сторону... :closedeyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...