Перейти до змісту

Заклад для святкуння (ДН) з дітьми


zanj

Рекомендовані повідомлення

Підскажіть хто знає хороший заклад

для святкування ДН з дітьми.

Бюджет до 100грн з людьми

Бажано щоб зі своїм алкоголем

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дітьми

зі своїм алкоголем

:blink: :blink: :blink::D

Не можу сказати, що хороший, але хрестини двох своїх діток робила в Наутілусі. Із-за того, що це було вдень (десь з 12ї до 18ї год) - ми були обидва рази єдиною компанією на весь бар. Діти гонились по залу. Ніхто не курив. Кухня пристойна. 80грн/люд. Можна докупити свої продукти і алкоголь.

Може не зовсім те про що Ви питали, але в нас було так...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дітьми

зі своїм алкоголем

Щось я не до кінця розумію це поєднання... Старомодній я, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з дітьми

зі своїм алкоголем

Щось я не до кінця розумію це поєднання... Старомодній я, чи що?

І чого це раптом ця цитата стала моєю? :sq_ye:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не до кінця розумію це поєднання... Старомодній я, чи що?

Правильно буде

"зі своїми дітьми

з алкоголем"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую Oksana04 . Наутілус на Волі(??

Так.

Просто я ще не зовсім зрозуміла з написаного Вами В КОГО ДН? В дитини, чи в дорослого? Бо мій варіант скоріше для дорослого іменинника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми були в ресторані Каштан \в Теремно\ - похресниці рік святкували. Сподобалось - акуратно, чистенько, не накурено, в туалет малого не страшно заводити. Алкоголь і деякі страви приносили з дому.

Загалом враження позитивні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось я не до кінця розумію це поєднання... Старомодній я, чи що?

Правильно буде

"зі своїми дітьми

з алкоголем"

Від перестановки доданків всім відомо сума не міняється. А в даному випадку від цієї перестановки абсолютно результат не змінився - батьки п`яні, діти заплакані, недоглянуті, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких. Скажіть де сенс такого відпочинку і що це за таке СВЯТкування? Невже неможливо святкувати без алкоголю?

PS. Oksana04 - окремо вибачаюсь за некоретне цитування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від перестановки доданків всім відомо сума не міняється. А в даному випадку від цієї перестановки абсолютно результат не змінився - батьки п`яні, діти заплакана, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких. Скажіть де сенс такого відпочинку і що це за таке СВЯТкування? Невже неможливо святкувати без алкоголю?

В мене таке враження, що у Вас доволі негативний досвід в цьому плані.

Чому батьки будуть п'яні? Чому діти знервовані і заплакані?

Випити пару грам за здоров'я не означає напитись...

не варто перевертати все з ніг на голову і вважати, що всі хто вживає алкоголь, то якісь дегенерати.

Р.С. Я вживаю алкоголь дуже рідко, і не вважаю, що це погано.

Шкідливіше, на мою думку, є паління.

Р.С.2. Сам не палю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від перестановки доданків всім відомо сума не міняється. А в даному випадку від цієї перестановки абсолютно результат не змінився - батьки п`яні, діти заплакані, недоглянуті, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких. Скажіть де сенс такого відпочинку і що це за таке СВЯТкування? Невже неможливо святкувати без алкоголю?

Не треба судити про всіх по собі. Якщо є на столі алкоголь, то ше не значить що треба напиватися до поросячого вереску! Ви не повірите шановний, але спати в салаті не обов"язково на кожному святі. Не бачу нічого поганого в тому, щоб взяти з собою дитину на святкування дня народження. Тут проблема не в присутності алкоголю на столі, а в адекватності батьків.

ЗІ: Наша дитина не була голодна. Грався з іншими дітками і танцював з нами. Приїхали додому задоволені всі. Авторитет на місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від перестановки доданків всім відомо сума не міняється. А в даному випадку від цієї перестановки абсолютно результат не змінився - батьки п`яні, діти заплакана, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких. Скажіть де сенс такого відпочинку і що це за таке СВЯТкування? Невже неможливо святкувати без алкоголю?

В мене таке враження, що у Вас доволі негативний досвід в цьому плані.

Чому батьки будуть п'яні? Чому діти знервовані і заплакані?

Випити пару грам за здоров'я не означає напитись...

не варто перевертати все з ніг на голову і вважати, що всі хто вживає алкоголь, то якісь дегенерати.

Р.С. Я вживаю алкоголь дуже рідко, і не вважаю, що це погано.

Шкідливіше, на мою думку, є паління.

Р.С.2. Сам не палю.

А у мене взагалі НІЯКОГО досвіду... НІКОЛИ не пив, НІКОЛИ не палив..

Але маю досвід роботи з алко і наркозалежними... Так ось, памятаєте віршик - "Все починається з малого..."

Я нікого не намаюся в чомусь дорікнути, але не розумію мам з колясками (з животиками) і пляшками пива в руках. Мені страшно дивитися на молодих "тат" з колясочками, які сидять в парку і кумарять... Ви думаєте вони починали так, ні все було пристойно, для настрою і так далі...

І не намагайтеся мене переконати в тому, що це безневинно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І не намагайтеся мене переконати в тому, що це безневинно...

Не варто, дійсно рівняти всіх під одну гребінку, алкоголь це не є "добре", проте це не абсолютне зло. Все залежить від людини.

Залежить від того задля якого ефекту його вживати, для мене наприклад це скоріш традиція і спосіб "розговорити" людину. створити відповідну атмосферу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене взагалі НІЯКОГО досвіду... НІКОЛИ не пив, НІКОЛИ не палив..

А може ти ше й м"яса не їси?

Не розумію я цю тупу, бидляцьку позицію - я крут, а всі інші гавно. Не п"єш, не куриш, не трахаєшся, не робиш шось ше... і шо далі? Всім впасти ниць і дружно попрохати - веди нас, о учітєль, і мудростью своєй наполні нам уми?

Маразм...

Скажи, до чого тут то, шо

не розумію мам з колясками (з животиками) і пляшками пива в руках. Мені страшно дивитися на молодих "тат" з колясочками, які сидять в парку і кумарять... Ви думаєте вони починали так, ні все було пристойно, для настрою і так далі...

і то, шо людина просто хоче відсвяткувати ДР своєї дитини? Да, прийдуть родичі, куми і друзі, да, О УЖАС, вони вип"ють троха алкоголю. Але адекватні батьки, знають шо і як і ,я впевнений, зуміють витримати все в рамках хорошого тону.

батьки п`яні, діти заплакані, недоглянуті, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких.

Вибач, але, якшо в тебе було таке дитинство, то мені тебе шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро і в нашої старшої донечки день варєнья...думала, цікава темка, а тут виявляється тема не про хороший пристойний заклад, а про "жахливих, алкозалежних, п"яних" батьків і про їх нещасних дітей. Скажіть, а що поганого в тому, щоб випити по 100 грам вина, пива та й горілки зрештою? В нас жоден день народження не проходить без алкоголю, але то все в міру. Ніхто не валяється потім під заборами, в салаті не спить, діти не заревані і засопляні, поки батьки по-вашому "бухають"...Вважаю припустимим навіть під смачну вечерю випити з чоловіком вина. Думаю це не впливає на виховання дітей, які в міру мого розуміння завжди ситі, охайно одягнені, і не показують на маму пальцем, коли та з келихом вина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, yvazhaemuy має пов'язані спогади з

батьки п`яні, діти заплакані, недоглянуті, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких.

важке дитинство, можна зрозуміти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, yvazhaemuy має пов'язані спогади з

батьки п`яні, діти заплакані, недоглянуті, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких.

важке дитинство, можна зрозуміти.

Шановний ДІ. Якраз зовсім навпаки!!! І можу тебе запевнити - НЕ потрібно мене жаліти аніскільки. Смороду алкоголю в сімї не було ніколи. Дитинство - прекрасне! Кому з того завидно - кусайте собі лікті, а якщо намагаєтесь мене ДІСТАТИ, це ваші проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це не впливає на виховання дітей...

Нет. Не влияет. Даже на подсознательном уровне. Ребёнок же не будет записывать себе глубоко в мозг, что пить/выпивать - это нормально, здорово и весело. Нет, однозначно, только позитив.

Откуда только берутся эти "детки", которые в четвёртом классе курят и ходят с пивом наперевес по паркам, дворам, а то и центральным улицам? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене взагалі НІЯКОГО досвіду... НІКОЛИ не пив, НІКОЛИ не палив..

А може ти ше й м"яса не їси?

Не розумію я цю тупу, бидляцьку позицію - я крут, а всі інші гавно. Не п"єш, не куриш, не трахаєшся, не робиш шось ше... і шо далі? Всім впасти ниць і дружно попрохати - веди нас, о учітєль, і мудростью своєй наполні нам уми?

Маразм...

Скажи, до чого тут то, шо

не розумію мам з колясками (з животиками) і пляшками пива в руках. Мені страшно дивитися на молодих "тат" з колясочками, які сидять в парку і кумарять... Ви думаєте вони починали так, ні все було пристойно, для настрою і так далі...

і то, шо людина просто хоче відсвяткувати ДР своєї дитини? Да, прийдуть родичі, куми і друзі, да, О УЖАС, вони вип"ють троха алкоголю. Але адекватні батьки, знають шо і як і ,я впевнений, зуміють витримати все в рамках хорошого тону.

батьки п`яні, діти заплакані, недоглянуті, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких.

Вибач, але, якшо в тебе було таке дитинство, то мені тебе шкода.

Адекватні батьки правильно зрозуміють мої пости, а хамити, впадати в істерику тільки від одного суперечливого посту - справа НЕадекватної особи на кшталт mix_forever.

На рахунок мого дитинство - я висловився в попередньому пості - відповіді шановному ДІ.

PS. Було б це обговорення шкідливості алкоголізму - поставив би тут "красновмовні" фото...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю це не впливає на виховання дітей...

Нет. Не влияет. Даже на подсознательном уровне. Ребёнок же не будет записывать себе глубоко в мозг, что пить/выпивать - это нормально, здорово и весело. Нет, однозначно, только позитив.

Откуда только берутся эти "детки", которые в четвёртом классе курят и ходят с пивом наперевес по паркам, дворам, а то и центральным улицам? ;)

Навіщо такі крайності?

В мене батьки завжди все святкували з горілкою. Це ж не означає, що вони алкоголіки. Я горілки не п"ю.

В мене є подружка, яка, коли ми збираємось, завжди п"є горілку, не дивлячись на те, що всі інші дівчата п"ють вино. Але це зовсім не значить - що вона алкашка. Їй від всяких розбавлених напоїв погано, а сто грам горілки для настрою в компанії - не вважаю поганою звичкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Адекватні батьки правильно зрозуміють мої пости, а хамити, впадати в істерику тільки від одного суперечливого посту - справа НЕадекватної особи на кшталт mix_forever.

Ги )

А де істерика? Я лиш вказав тобі на суттєву різницю між тим про шо писав ти і тим, про що писав топікстартер.

Кажеш я неадекват? Можливо. Іноді проскакує. Особилво надоїдливим, котрі пробують вчити мене як жити, я зазвичай стукаю в бубен )

Просто є така файна приказка - не кажи мені шо робити і я не скажу тобі ,куда йти.

Не варто отак от з наскоку обзивати людину.

То шо в тебе нік "уважаємий", ше не значить шо ти такий в житті.

Скоріше попахує штундецькою школою і неадекватним вихованням.

to Ursa, есть такое понятие, как культура потребления. неважно, что ты потребляешь. Важно - как. Будь то алкоголь, первое, второе или десерт.

Ребенок же запоминает, что чавкать за столом нельзя, руками есть нельзя и т.п. Так почему б ребенку не запомнить, что в умеренном употреблении алкоголя нет ничего предосудительного? Бокал вина, пива или 100гр. хорошего коньяку. Что в этом плохого для взрослого, сформировавшегося человека?

Запретный плод сладок. Знаешь, почему спиваются "интилигенты"? Потому, что типа культурные и слишком правельные. И то нельзя и так нельзя.

А у меня другое отношение - можно, но в меру и в свое время.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PS. Було б це обговорення шкідливості алкоголізму - поставив би тут "красновмовні" фото...

Так, мова дійсно не про це, але ж саме Ви найактивніше розвиваєте тему про шкідливість.

Чогось майже кожному хочеться бути пророком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від перестановки доданків всім відомо сума не міняється. А в даному випадку від цієї перестановки абсолютно результат не змінився - батьки п`яні, діти заплакана, голодні, стрес для дитини, підірваний авторитет батька і матері як таких. Скажіть де сенс такого відпочинку і що це за таке СВЯТкування? Невже неможливо святкувати без алкоголю?

В мене таке враження, що у Вас доволі негативний досвід в цьому плані.

Чому батьки будуть п'яні? Чому діти знервовані і заплакані?

Випити пару грам за здоров'я не означає напитись...

не варто перевертати все з ніг на голову і вважати, що всі хто вживає алкоголь, то якісь дегенерати.

Р.С. Я вживаю алкоголь дуже рідко, і не вважаю, що це погано.

Шкідливіше, на мою думку, є паління.

Р.С.2. Сам не палю.

А у мене взагалі НІЯКОГО досвіду... НІКОЛИ не пив, НІКОЛИ не палив..

Але маю досвід роботи з алко і наркозалежними... Так ось, памятаєте віршик - "Все починається з малого..."

Я нікого не намаюся в чомусь дорікнути, але не розумію мам з колясками (з животиками) і пляшками пива в руках. Мені страшно дивитися на молодих "тат" з колясочками, які сидять в парку і кумарять... Ви думаєте вони починали так, ні все було пристойно, для настрою і так далі...

І не намагайтеся мене переконати в тому, що це безневинно...

веди нас, о учітєль, і мудростью своєй наполні нам уми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Исследования британских ученых

Дольше всех живут умеренно пьющие

Потом идут пьющие беспробудно

На третьем месте непьющие совсем.

yvazhaemuy, ваши безрассудные заявления лишь подстегивают других к негативной реакции на них. Мое мнение о таких людях, как вы, большинству присутствующих известно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...