Перейти до змісту

Про пошук роботи


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

В звязку з тим,що дійсно багато людей пробують через цей форум шукати роботу спробую допомогти.Так як по роботі буваю на різних фірмах , спробую надати інформацію про те ,що знаю,де потрібні робітники,так як почав на це звертати увагу тільки сьогодні,то небагато:

Електросервіс - будівельники та електромонтажники. Зараз актуально,розмовляв на прохідній про зарплату, сказав до 2000гр. тел.788678

Ще памятаю,в Руті та Пан курчак ,в самих фірмах є стенди,де є вакансії,бачив,правда деякий час назад. Пан курчак - біля охорони,7 поверх, Рута - 3 поверх.

Ну вот що знаю , захотілося зробити щось добре :)Чесно,щось найшло,вирішив написати,адже часто пишуть - шукаю будь яку роботу,будь ласка,пробуйте.

P.S.Надіюсь,така тема не є порушенням даного розділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю. тема буде корисна комусь...

Я зі свого боку нагадаю що пошуком роботи можна займатись будь де і будь коли. Варто лише відправити смс з запитом     

                                   місто посада          на номер 730 (держ.служба зайнятості)

         наприклад, Lutsk direktor  і чекайте смс з пропозиціями. Вам залишиться лише набрати телефон роботодавця.

Смски повинні бути безкоштовні.         Бажаю працевлаштування !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан курчак - біля охорони,7 поверх, Рута - 3 поверх.

Забув написати поверх чого:) Підозрюю що мова про Глобус.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пан курчак - біля охорони,7 поверх, Рута - 3 поверх.

Забув написати поверх чого:) Підозрюю що мова про Глобус.

Так,вибачаюсь,саме там,в "Глобусі",7 поверх.Як зайти до охорони,то навпроти на стіні висить дошка оголошень,там і бачив оголошення.

Чому звернув тоді увагу - подумав,якби я шукав роботу,то б не додумався ходити по фірмах,і вже в середині фірми шукати оголошення .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И тот, кто скажет, что ему не подходят данные вакансии, пусть лежит на диване и плюет в потолок, робота есть всегда и везде. Надо только одно – желание. Я не прав?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На багатьох підприємствах з"являється нехватка персоналу!

Як приклад - Пакко-Холдинг, там вже самі розшукують і передзвонюють всім бажаючим працевлаштуватись.

Сьогоднішня інформація:

Якщо ви маєте рідних, знайомих, сусідів, які шукають роботу – просимо Вас надати інформацію в департамент управління персоналом.

В наявності є слідуючі вакансії:

- комірник на склад (чол..),зп. від 1500 – 1800 грн.;

- контролер – приймальник на склад, зп. від 1500 1800 грн.,

- продавець продовольчих товарів на гуртівню (чол..);

- охоронці на магазин і на гуртівню (чол.)

ЦЕНТРАЛЬНИЙ ОФІС адреса:

Україна, 43005, м.Луцьк, вул.Клима Савура, 21а

телефон/факс: (0332) 780-190, (0332) 789-489

гаряча лінія: 8-800-501-95-20 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні в глобусі,точніше на "Пан курчак" , там тільки керівні посади:

Головний бухгалтер;

Начальник відділу управління персоналом;

Маркетолог;

Начальник відділу продаж;

тел. 788216

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И тот, кто скажет, что ему не подходят данные вакансии, пусть лежит на диване и плюет в потолок, работа есть всегда и везде. Надо только одно – желание. Я не прав?

нєт ти не прав

+1

В чём ? Конкретно и по сути

Може бути вакансія елекритка, а я балерина. :blush:

Може бути вакансія балерини з ЗП 100грн, а я хочу 200. ^_^

БЛАГОРОДНУ ТЕМУ ПЕРЕТВОРЮЄТЕ НА БАЛАГАН. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Контролер-приймальник потрібен на склад, що знаходиться на Вишкові (ПАККО). Робота в дві зміни, друга зміна випадає лише пару разів на місяць. Бувають понаднормові робочі години. За заробітну плату нічого не сказали - все залежить від результатів співбесіди. Цю інформацію мені надали по телефону.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На " Аверс" потрібний системний адміністратор .

Можна підходити на "аверс" що на Конякіна,19а

або можна попробувати скинути резюме на : [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чув що в "ТИГРЕС" потрібні працівники.

p.s. Часто є вільні вакансії в "ПЕЛІКАН" (сам бум і інших застерігію - шарашкіна контора)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю. тема буде корисна комусь...

Я зі свого боку нагадаю що пошуком роботи можна займатись будь де і будь коли. Варто лише відправити смс з запитом     

                                   місто посада          на номер 730 (держ.служба зайнятості)

         наприклад, Lutsk direktor  і чекайте смс з пропозиціями. Вам залишиться лише набрати телефон роботодавця.

Смски повинні бути безкоштовні.         Бажаю працевлаштування !

Надіслала СМС за порадою Луцьк директор. В результтаті за 2 хв. отримала 10 СМС з вакансіями з розділу інші -зп від 800 до 1300. Передбачаю що СМС-ки будуть приходити цілодобово. Сервіс йола-пала!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Сільпо потрібні на роботу кухар, продавець, касир, вантажник. Тел. 782983 або звертайтесь безпосередньо у відділ кадрів вул. Кравчука, 23 (службовий вхід зі сторони автостанції).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіслала СМС за порадою Луцьк директор. В результтаті за 2 хв. отримала 10 СМС з вакансіями з розділу інші -зп від 800 до 1300. Передбачаю що СМС-ки будуть приходити цілодобово. Сервіс йола-пала!

Цікаво чи можна його відмінити :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Надіслала СМС за порадою Луцьк директор. В результтаті за 2 хв. отримала 10 СМС з вакансіями з розділу інші -зп від 800 до 1300. Передбачаю що СМС-ки будуть приходити цілодобово. Сервіс йола-пала!

Цікаво чи можна його відмінити :)

так, надсилаєш смс на той же номер, зі словом "синхрофазотронщик" чи іншою неіснуючою професією. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво чи можна його відмінити :)

Можна:

"Кількість вакансій, відправлених по конкретній заявці, не перевищує 10-ти SMS-повідомлень. Після їх отримання, у разі продовження пошуку роботи, Ви повторно активуєте сервіс. Для цього відправляєте на номер 730 SMS-запит з цифрою «2». Щоб відмовитися від розсилки вакансій, необхідно надіслати на номер 730 SMS з цифрою «1»"

http://www.dcz.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=93705&cat_id=45691

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

На " Едельвіку" що на 40-му терміново потрібні швеї. Карбишева,2

Зарплата від 1500 гр.

тел. 786033

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

p.s. Часто є вільні вакансії в "ПЕЛІКАН" (сам бум і інших застерігію - шарашкіна контора)

А можна детальніше? Моя знайома туди збирається влаштуватися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

В Сільпо потрібні на роботу зав. відділом, прибиральниця, касир, вантажник. Тел. 782983 або звертайтесь безпосередньо у відділ кадрів вул. Кравчука, 23 (службовий вхід зі сторони автостанції).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

слухай не знаєш треба комусь кур'єри чи водії на неповний день? всі газети облазив всюди треба повний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...