Перейти до змісту

Неудержимые / The Expendables DVD9/DVDRip


mass

Рекомендовані повідомлення

Як для першого фільму - непогано. Хай тренується.

Якщо ти про Сталлоне, то це його не перша режисура :

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а старысть то зацепила їх :closedeyes: і сталоне і шварц з дольфом вже поморщились...а про міккі вообще говорити нема шо :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, Жень, Сталоне як режисер давно вже показав себе... Шедевральний 4-й Рембо, і Роккі... А Нєудєржимі... То такий собі ностальгічний стьоб. Сценко в церкві з Віллісом, Слаєм і Арні пам"ятаєте? НУ чим не шедевр?

- Куда он так торопится?

- Хочет стать президентом.

Старі конкуренти дружно постібались одне з одного, вкотре показавши що кіно то лище кіно.

Мені фільм сподобався.

Зірковий склад, атмосфера старих бойовиків, гумор. Кіно для відпочинку.

Хоча... Пам"ятаєте сцену де Рурк розмальовує гітарку і каже шо краля від нього пішла, але він закінчить цю роботу і потім з радістю її розіб"є? Символізм. Відпустити те, що тобі було дороге, через знищення мосту, який вас єднав.

А розповідь того ж Рурка про війну в Боснії і про жінку яка стрибнула з мосту?

А сцена де Стетхем дає люлєй новому бойфренду своєї дівчини і каже "Тепер ти знаєш чим я заробляю на життя. Я не ідеальний, але я вартий того, щоб мене чекати"?

Багато ще в фільмі таких моментів і діалогів. Сталоне талановитий режисер і вміє знімати.

Не варто хаяти те, що не розумієте, ІМХО.

З.І. А Мікі зараз виглядає набагато прикольніше ніж колись. Раніше була така собі "смазлівая" мордаха. А зара - то вже цілий образ. Він заново родився після Реслера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Олег, ну навіщо ти розповів "саме цікаве" в фільмі?

Тепер в ньому точно нема що більше дивитися ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

упс... Чесно не звертав увагу на режиснрські роботи. Знав про Рембо-4.

У фільмі явно не вистачає трошки поправити сценарій і режисуру. А загалом - відпочив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:))) Та є. Я його вже 2 рази дивився і ще разок перегляну.

Та будь-ласка.

Проти приведених тобою прикладів не маю нічого проти - ці чотири монолога дійсно варті уваги, от тільки фільм відноситься до жанру бойовик, а не драма. Дуже багато чого "недо": недоЦРУшник, недобандюк-наркоман (Лунгрен), відсутність копів при перестрілці в місті, політ на розвалюшному дерижоплі на острів святої Єлєни і проходження таможенного огляду в закритому острові. Бентежить діваха "связной" яка хз звідки намалювалась замість свого товариша. Бандюга, що купив генерала сам їздить стріляти рядових бунтарів, а генерала не слухають його ж підлеглі, хоча досить жваво в кінці починають шмаляти. Все це під соусом "командосовської стрілянини" навскидку і майже без пригинання від куль. Перезарядку бачив тільки в Сталоне коли він майстерно за 5 сек вистріляв 3 обойми з пістоля. В яких карманАх вони несли вибухівку взагалі не зрозуміло, адже ставили на кожну підземну колону. Розривання частин тіла від пострілів нігєра чомусь нагадало DOOM.

Готовий відразити атаку помідорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бентежить діваха "связной" яка хз звідки намалювалась замість свого товариша.

Ги. Вона ж пояснювала. Тіпуля злякався, а вона - дочь генерала, ратує за свабоду і нєзавісімость острова. Патаму підмінила парнішу )

недобандюк-наркоман (Лунгрен)

Ну тіпа, під наркотою рвало кришу (хотів повісити пірата), а патом, ацкая обіда на Слая і як наслідок, бажання насрать в душу, тобіш, здать канкурєнтам. Після того як його чуть не пришили - поумнів, взявся за розум. Такий собі навернувшийся агнець.

Все це під соусом "командосовської стрілянини" навскидку і майже без пригинання від куль

Ну так, велкам ту 90-ті :) Про то і мова ж )

а генерала не слухають його ж підлеглі, хоча досить жваво в кінці починають шмаляти.

У підлеглих два камандіра було. Пасєму, хто платив більше, ой і папа, читай, заказував музику. Потім, типу проснувся свідомий дух (от би в наших максів-ромах-анубісів так :smile3: ) і внои вирішили парішать тупих піндосів за то, шо захватили їх райський острів і завалили сержанта Батісту з серіала Декстер :)(тобіш збилась мрія дєвачки-связіста :smile3: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мляха муха я згідний з міксом, фільм класний, старі пирдуни трохи розважились ну і нас потішили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( а я витер... качаю другий раз, хочу знову пустити скупу чоловічу сльозу
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча... Пам"ятаєте сцену де Рурк розмальовує гітарку і каже шо краля від нього пішла, але він закінчить цю роботу і потім з радістю її розіб"є? Символізм. Відпустити те, що тобі було дороге, через знищення мосту, який вас єднав.

А розповідь того ж Рурка про війну в Боснії і про жінку яка стрибнула з мосту?

А сцена де Стетхем дає люлєй новому бойфренду своєї дівчини і каже "Тепер ти знаєш чим я заробляю на життя. Я не ідеальний, але я вартий того, щоб мене чекати"?

Проти приведених тобою прикладів не маю нічого проти - ці чотири монолога дійсно варті уваги, от тільки фільм відноситься до жанру бойовик, а не драма. Дуже багато чого "недо": недоЦРУшник, недобандюк-наркоман (Лунгрен), відсутність копів при перестрілці в місті, політ на розвалюшному дерижоплі на острів святої Єлєни і проходження таможенного огляду в закритому острові. Бентежить діваха "связной" яка хз звідки намалювалась замість свого товариша. Бандюга, що купив генерала сам їздить стріляти рядових бунтарів, а генерала не слухають його ж підлеглі, хоча досить жваво в кінці починають шмаляти. Все це під соусом "командосовської стрілянини" навскидку і майже без пригинання від куль. Перезарядку бачив тільки в Сталоне коли він майстерно за 5 сек вистріляв 3 обойми з пістоля. В яких карманАх вони несли вибухівку взагалі не зрозуміло, адже ставили на кожну підземну колону. Розривання частин тіла від пострілів нігєра чомусь нагадало DOOM.

Спойлєри защітани.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спойлєри защітани.

Уху, може відштовхуючись від написаного ще й сценарій напишеш? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уху, може відштовхуючись від написаного ще й сценарій напишеш?

Ага, убійца пачтальйон.

Та вічно йому шось муляє )

Тільки тобі своє не смердить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не дивлячись на хвилю негативних відгуків в цій темі, фільм виправдав принаймі вкладені в нього кошти. При бюджеті 80 млн.$ касові збори за чотири тижні прокату лише в США становлять більш як 92 млн.$:

http://www.kinonews.ru/takings/

Особисто - фільм сподобався, перегляну другий раз. І щоб не повторюватись - приєднуюсь до всіх позитивних відгуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Діалоги дійсно класні, а вот все інше.. Не дуже.

Можна сказати тупий бойовик. Якби хоч трішечки цікавіше закрутили сюжет.

Прикольно було дивитись на стількох зірок в одному фільмі. Ну і їхні стьоби одне з одного! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отличный боевик, стильный, быстрый и красивый. смотрится на одном дыхании и не отпускает все полтора часа :ok2: звук приятный - диван просто ходуном ходил :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міцний горішок, термінатор і любий інший бойовик сподобався більше ніж цей фільм.

Єдину, що дійсно сподобалось це *крутоє піке* на літаку.

А, ще кулемет який броньований бункер підривав з декількох пострілів теж нічого.

А ще Джету Лі треба було більше місця в фільмі віддати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще Джету Лі треба було більше місця в фільмі віддати.

може... хоча, він там не дуже вписується у загальну картину. другорядні ролі...це не його )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може... хоча, він там не дуже вписується у загальну картину. другорядні ролі...це не його )))

на фоні першої трійки "В ролях" — він сам другорядний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...