Перейти до змісту

Вручили повістку


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

дивно все це, оскільки університет сам надсилає списки студентів призовного віку до військомату. коли я вчився, то саме так було. це по-перше. по-друге у тебе вже є відстрочка (вона була надана тобі ще рік тому, коли ти пішов вчитись, так би тебе військомат затягав по комісіях) і дарма ти брав повістку. мав повне право відмовитись. якшо ж так фокус не проходить, то неси сам справку, що навчаєшся на стаціонарі. будуть вимагати пройти комісію - відмовляйся. не мають права. точно не пам"ятаю де, але написано, що у випадку наявності відстрочки особа призовного віку не проходить відстрочку

Ти хотів написати "особа призовного віку не проходить відстрочкукомісію"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

я історію хвороби шив у медкнижці років 5 десь.

постійні перевірки в лікаря, періодичні рентгени. і з кожним візитом хвороба прогресувала...

на комісі взяв направлення, в лікарні просканували вдоль і впоперек - виявилось шо чахленький я (лікарі попались співчутливі) :D

далі декілька годин тривоги в теремно і от... тре йти за військовим квитком уже... сказали в січні прийти, в армії з мене толку не буде.

працюю, маю дівчину, вільний час, хобі. нафік мені армія? ще там янукович 2-3 роки служби не зробив?

P.S. вийшло недорого, десь між 1 і 2 позицією згаданого вище прайсу. але медкомісі та вся інша тяганина нерви вимотала добряче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 8 місяців потому...

Пора апати тему. Питання в мене доволі термінове. Тому прошу в пм контакти людей, які можуть відмазати за $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу до Фірсова пробити номерок. Сам мужик хороший, от тільки чи захоче він з тобою мати справу спілкуватись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по Аверсе говорили что норму по поставке бесплатной рабочей силы для Волини уменьшили

и берут только самых здоровых из здоровых

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене цікавить питання: А що, альтернативну службу відмінили?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене цікавить питання: А що, альтернативну службу відмінили?

там наверное сумма почти такая же как за чесный откос

с твоих хороших знакомых кто-то альтернативно служил? чтобы расказать что там и как

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Існує безліч "законих" засобів для відмазки, затрати на них від пляшки пива до...

Лікарський, інформативний, судимість, деті і так далі. Самий дешевий це навчання і сімя з дитиною :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сім'я з дитиною це найдорожчий спосіб! В наш час виростити дитину дуже дороге задоволення...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...