Перейти до змісту

Вручили повістку


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

Я звичайно, не проти армії і т.д. і т.п. Але чомусь в мене алергія на команду "рівняйсь" :) Не служив, бо вчився в аспірантурі. І от щастя - півроку назад прийшла повістка... на 3 роки запізнились, подзвонив, запитав нащо, сказали, що помилились. А я вже думав, і надіявся :)

Якщо по темі, то коли вчився на першому курсі, то багато кому приходили, а потім видно таки в військоматі уясняли, що найближчі 5 рокі не варто папір псувати і все було ок. Не знаю як в ВНУ, але в політесі справно кожні півроку відсилалися довідки в воєнкомат, хто з хлопців-студентів вчиться. Так що не парся, довчишся всі 5-ть років спокійно, а вже потім можна вивчати біологію в польових умовах   :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йдіть до армади, :horse: відроджувати силу і могутність. Годують за так, в баню водять, папіроси дають, зп платять, стріляти вчать. :ok2: Красота!!! Тільки що дівок та інтернету нема, мінус конєчно... Армійська школа, певно, вже в стає якіснішою за сучасну вищу школу на Україні

Якби ти таке років з 20 назад сказав то було б більш схоже на правду... В свій час вчився у військовому ліцеї, їздили на полігон у Вол.Волинський, коли ходили на стрільби там солдати патрони видавали, казали скоро дємбєль, а постріляти хоча б з АК-47 чи ПМ так і не довелось. За інше мовчу...

Так от, я до чого, в армію зараз йти безглуздо, хіба мрієш про карєру охоронця)))

А на повістку просто забий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:( бідняжкі, співчуваю..
чього? :)

бо бігати переживати, відмазуватись......кашмар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо бігати переживати, відмазуватись......кашмар

cонце а хто тобі сказав шо я відмазуватись буду?:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бо бігати переживати, відмазуватись......кашмар

cонце а хто тобі сказав шо я відмазуватись буду?:)

а воно тобі нада? ну хоча якшо хочеш, то така життєва практика не завадить.

я б відмазувалась до останнього.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі підкажіть БУДЬ ЛАСКА що робити.... Я проживаю на вулиці Світла... прописаний на Волі, на Вулицю Волі прийшла повістка, явитися 25 березня в ВК на 9.00........ Я повістку десь тиждень назад побачив (за неї не підписувався)...Що робити ? Іти в ВК чи що?????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан, від судьби не утічеш далеко... рано чи пізно прийдеться йти, бо інакше самі знайдуть і по голівці не погладять :0005:

я особисто не вірю, що можна відкосити від армії таким способом. Так шо раджу йти, розпитатись шо до чого.. Ну а саме краще при можливості не пожаліти 600$ (чи які там зараз розцінки), шось "придумати", і не тратити рік життя фтопку, забувши про повістку як про страшний сон :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Лупан як казав, "Незнаєш як відкосить, спитай у воєнкома"

А ше він так казав: "...нема мозгів іди служи..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кожного свої ціни, все залежить від людини з якою домовляєшся.

Так ніби ціни такі:

- на один призов -- 100$

- на рік -- 300$

- на всігда -- 600$

Але цієї весни я на всігда за 300$ відмазався ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кожного свої ціни, все залежить від людини з якою домовляєшся.

Так ніби ціни такі:

- на один призов -- 100$

- на рік -- 300$

- на всігда -- 600$

Але цієї весни я на всігда за 300$ відмазався ;)

А які ціни, щоб йти в армію комісованим?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Богдан, від судьби не утічеш далеко... рано чи пізно прийдеться йти, бо інакше самі знайдуть і по голівці не погладять :0005:

я особисто не вірю, що можна відкосити від армії таким способом. Так шо раджу йти, розпитатись шо до чого.. Ну а саме краще при можливості не пожаліти 600$ (чи які там зараз розцінки), шось "придумати", і не тратити рік життя фтопку, забувши про повістку як про страшний сон :huh:

тойсть іти в ВК ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та у всіх таке було! Всім на 1-му курсі вручали! Україна - ненька і її управління! Непарся, поки учищсьо незаберут))) :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для кожного свої ціни, все залежить від людини з якою домовляєшся.

Так ніби ціни такі:

- на один призов -- 100$

- на рік -- 300$

- на всігда -- 600$

Але цієї весни я на всігда за 300$ відмазався ;)

За 300- це якщо дітей більше не зможеш мати, а так за 600 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозніше, то згідно закону україни ми самі маєм явитись на протязі якогось там терміну після того, як починається призов, навіть якщо повістки немає!!!

тепер щодо повістки! Якщо ти вчишся і "пропувтикав" повістку, то це не страшно - в вересні візьмеш довідку в універститеті і принесеш! Якщо ж не вчишся, то тут як пощасить! В принципі за не явку штраф і чим більше не явок тим більший відповідно штраф! Хоча особисто знаю людей, які не звертали уваги на повістки, а просто дочекались 25 і потім все тихенько вирішили в військоматі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За мною,після неявки, особисто прапорщик приїзжав, в супроводі силовика з броніком і зброєю. Правда то вже була повістка після медогляду :D. В 7.40 ранку подзвонили в двері і вручили повістку на наступний день, в якій вже вказано код військ. Сказав на наступний день збирати речі або 500$ і гуляй дальше (2007р) :P

А взагалі можна майже нахаляву відмазатись. Майже в кожного не все владах зі здоров"ям. Просто не в всіх виходить це показать і комісія не хоче це замічать (без фінансового впливу) ;)

В моєму випадку вистачило 2х госпіталізацій (1ша після ДТП - пару царапин від лобового скла - тупо забрали щоб перевірить на всяк випадок, а 2-га по направленню з медогляду - якраз була простуда) і поляна старшині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці підкажіть що мені робити, мені треба було явитись 25 березня в ВК, а я недавно тількі повєстку обнаружив....на даний момент поступив на заочне на 3 курс....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За мною,після неявки, особисто прапорщик приїзжав, в супроводі силовика з броніком і зброєю.

меня 2 милиционера на волынянке забирали с работы среди белого дня.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мені було 18. Прийшла повістка. Пішов. Таких як я чесних було ще чуловік 6-7. :) Вірили всьому, що говорили. Дала направлення в лікарню. А там, як би то мовити, діло техніки. Лікар не вояка. Особливо, коли йому кажеш, що, мовляв, що там ЗАРАЗ в тій армії хорошого?? І все. Другий раз уже в Теремно мені повідомили радісну, для мене, новину. Виявляється, що я непридатний був для військової служби :) "СО7". - Ступінь Обмеження 7 - непридатний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці підкажіть що мені робити, мені треба було явитись 25 березня в ВК, а я недавно тількі повєстку обнаружив....на даний момент поступив на заочне на 3 курс....

іди в воєнкомат - дадуть нову повістку і заодно лєкцию прочитають за весняну неявку!

Запам"ятайте: чим більший строк до комісії в Теремно - тим дешевше відмазатись через воєнкомат! тобто якщо забирають в жовтні то потрібно ще влітку "косить" і не чекати нової повістки.

PS. можу дати тел. прапорщика який повістки виписує і в якого дуже часто справи призовників зникають або чудом опиняються в архіві :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно все це, оскільки університет сам надсилає списки студентів призовного віку до військомату. коли я вчився, то саме так було. це по-перше. по-друге у тебе вже є відстрочка (вона була надана тобі ще рік тому, коли ти пішов вчитись, так би тебе військомат затягав по комісіях) і дарма ти брав повістку. мав повне право відмовитись. якшо ж так фокус не проходить, то неси сам справку, що навчаєшся на стаціонарі. будуть вимагати пройти комісію - відмовляйся. не мають права. точно не пам"ятаю де, але написано, що у випадку наявності відстрочки особа призовного віку не проходить відстрочку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...