Перейти до змісту

Вручили повістку


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Закінчив 1 курс ВНУ біологічного фак.(денна форма навчання) вчора позвонили з"явитись в Міській Воєнкомат!

Сьогодні був в воєнкоматі, вручили повістку! я то думав служить, но після Інституту!

Питання наступне: Зараз вже з універа в армію забирають?

в Воєнкоматі "теплий прийом" :lol: задавав там таке саме питання в відповіть армейська мудрість чі армейській гумор! :D

Будь-ласка без оффтопіка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

якщо нормально закінчив перший курс, бери в універі якусь справку що ти продовжуєш вчитися і йди у ВК,

а ще краще позвони у ВК, і спитай що їм треба для доказу що ти вчишся.

ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про військовий обов'язок і військову службу,

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?page=2&nreg=2232-12

Ст. 17 п.8

"8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

...у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти;

..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо нормально закінчив перший курс, бери в універі якусь справку що ти продовжуєш вчитися і йди у ВК,

а ще краще позвони у ВК, і спитай що їм треба для доказу що ти вчишся.

ІМХО

справку заносив ще на першому курсі!

по телефону вчора сказав що я навчаюсь!

З А К О Н У К Р А Ї Н И Про військовий обов'язок і військову службу, Ст. 17 п.8

"8. Відстрочка від призову на строкову військову службу для здобуття освіти на весь період навчання надається громадянам призовного віку, які навчаються:

...у вищих навчальних закладах з денною формою навчання, у тому числі під час здобуття наступного вищого освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти;

..."

так чього тоді повістку вручили?:)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В університеті просто потрібно взяти справку, що ти там навчаєшся і віддати в військомат - ось і все!!!

Таку справку вони вимагають ніби два рази на рік, але достатньо раз в рік носити!!!

В принципі університет ніби має насправді сам відсилати, принамні вони кажуть, що відсилають, але нічого подібного - обманюють! Принаймні в мене не відсилали. А на питання чому не відіслали, відповіли, що це ніби на вимогу тільки відсилаємо і взагалі, що мене чогось не включили в список Луцьких! Коротко кажучи поморозились! Тому після того, як вислухав в військаматі критику в свою адресу став сам брати довідочку і відности в військомат!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

справку заносив ще на першому курсі!

ага, я коли заносив, то вони казали шо треба їм її кожного року приносити. Але я забив, і більше не носив. Здається вони якось співпрацюють, і універ їм справки сам передає, але точно не знаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вручали,отслужил

ну аналогічно і я , но чучуть пізніше :) десь так через років 2-3)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В університеті просто потрібно взяти справку, що ти там навчаєшся і віддати в військомат - ось і все!!!

я розумію! но нашо мені повестку вручати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А подумать, что у них нет актуальных документов, подтверждающх, что ты до сих пор учишься в универе - не? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два призиви - дві повістки! А ти носив тільки одну справку! :rolleyes:

В мене взагалі справу загубили - прийшлось кучу довідок носити і медогляд проходити! А тобі лиш повістку вручили - везунчик!!! :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два призиви - дві повістки! А ти носив тільки одну справку!

ну це вже ясно!

а медкомісію я тоже по два рази на рік проходить буду?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два призиви - дві повістки! А ти носив тільки одну справку!

ну це вже ясно!

а медкомісію я тоже по два рази на рік проходить буду?)

та ні поки вчишся не потрібно взагалі проходити! Це коли беруть вже в армію - тоді мусиш пройти, для того щоб визначити чи гідний поповнити лави наших військовослужбовців, як то кажуть:"Добро пожаловать бойцы в росположение доблесной 9-й роты"!!! Ура, ура, ура!!! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Два призиви - дві повістки! А ти носив тільки одну справку! :rolleyes:

В мене взагалі справу загубили - прийшлось кучу довідок носити і медогляд проходити! А тобі лиш повістку вручили - везунчик!!! :rolleyes:

і мою загубили. Але нічого я знову не носив і не проходив. Просто дали бумажку, що я їм нафіг не потрібен :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та ні поки вчишся не потрібно взагалі проходити! Це коли беруть вже в армію - тоді мусиш пройти, для того щоб визначити чи гідний поповнити лави наших військовослужбовців, як то кажуть:"Добро пожаловать бойцы в росположение доблесной 9-й роты"!!! Ура, ура, ура!!!
ну я шось тоді зовсім не в"їжаю! а якшо мені вручили повестку, то кому і коли мені нада занести справку шо я навчаюсь в університеті?! як я вже комісію пройду чі як?!!

і чі ту комісію вобще проходить треба?! тож повестка є повестка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВК просто незнає хто ще вчиться а кого вигнали, от вони всім підряд і висилають повістки, береш справку і несеш, і так кожен рік. Ще скажи спасіба шо ВК справки бере бесплатно. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ВК просто незнає хто ще вчиться а кого вигнали, от вони всім підряд і висилають повістки, береш справку і несеш, і так кожен рік. Ще скажи спасіба шо ВК справки бере бесплатно.
тобто принести до комісії в воєнкомат і на комісію не іти?!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В військомат на багдана хмельницього принеси довідку і все!!!

Якщо маєш бажання, то звісно можеш пройти медогляд на кічкарівці :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В військомат принеси довідку і все!!!

Якщо маєш бажання, то звісно можеш пройти медогляд на кічкарівці :D

дякую ! понял :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, та нашо вам ті бурси? йдіть до армади, :horse: відроджувати силу і могутність. Годують за так, в баню водять, папіроси дають, зп платять, стріляти вчать. :ok2: Красота!!! Тільки що дівок та інтернету нема, мінус конєчно... Армійська школа, певно, вже в стає якіснішою за сучасну вищу школу на Україні. :0043:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...