Перейти до змісту

sanches


Tylen

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня.

В продавця з ніком sanches купив телефон T-mobile G1, домовилися про тиждень манібеку, є свідки. Користувавшись телефоном 3 дні, помітив багато недоліків, а саме: швидко розряджається (пів дня десь), тихий динамік, фуфлова збірка андроіда.

Звернувшись до вищезгаданого продавця, з вимогою дотримати умови договору про манібек, отримав відповідь що в телефоні глюків немає, і що якщо не подобається то треба було не брати.. гроші повертати продавець відмовився.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже побачив твою адекватність і бажання мати справу зникло.  

чо так зразу різко всі хто зі мною мав справу ще не жалувались 

http://board.lutsk.ua/index.php/topic/64695/ і цим все сказано..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я то думаю, що нівідать нашого санчеза на борді, вже десь 3 дні, а він заодно із мазафакою! ЗІ відать припала йому до душі тема про мазафаку і вирішив він спробувати себе у цій сфері :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаю оригінал того, що він мені прислав.

Отправлено Сегодня, 15:01

женя вкінь мене в баньку перманентну навсега і удали акаунт

бо мене вже тут всі задовбали і я всіх задовбав мені вже все надоїло їду жити в інше місто так шо ідіть всі нахуй і удаляйте мене передай це всім іншим

board.lutsk.ua-1282135404-U118.png

Все ясно і так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Подаю оригінал того, що він мені прислав.

Отправлено Сегодня, 15:01

женя вкінь мене в баньку перманентну навсега і удали акаунт

бо мене вже тут всі задовбали і я всіх задовбав мені вже все надоїло їду жити в інше місто так шо ідіть всі нахуй і удаляйте мене передай це всім іншим

board.lutsk.ua-1282135404-U118.png

Все ясно і так.

Абасцака :_36:

Атмачів Санчес по повній.

Tylen співчуваю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 человек читают эту тему

7 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей

1. georg,

2. Smith,

3. vampirich,

4. Zheny@,

5. sanches,

6. SvitlikOM,

7. teenkath

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Не бойся отправляться в путь, бойся оставаться на месте."

Августо Кури, "Продавец грез"

Це сьогоднішня літературна цитата дня присвячена Санчесу :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Шо то ви вже на нього так гоните  він мені теж продав такий тел  правда були свої недоліки але при перепрошивці все поділося

тел працює ідеально не нарадуюсь їм  якби був ще б такий взяв і шо ви із за одного якогось дурня тюлєня який пудрить йому мозгі

ви його відкрито присуєте  ви хоч знаєте скільки він усьго тут продавав і усе було хороше без глюків неодноразово у нього здійснював

покупки   то  тепер знайте на одну людину буде меньше у розділі купівля продаж

можу сказати тільки одне борд з каждным днем все хренеет и хренеет 

В мене параноя, але судячи з стилю письма Санчез себе клонував :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Шо то ви вже на нього так гоните  він мені теж продав такий тел  правда були свої недоліки але при перепрошивці все поділося

тел працює ідеально не нарадуюсь їм  якби був ще б такий взяв

так как раз появилась у тебя такая возможность - купи у Tylen-а, и будем считать инцидент исчерпанным... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шо то ви вже на нього так гоните він мені теж продав такий тел правда були свої недоліки але при перепрошивці все поділося

тел працює ідеально не нарадуюсь їм якби був ще б такий взяв і шо ви із за одного якогось дурня тюлєня який пудрить йому мозгі

ви його відкрито присуєте ви хоч знаєте скільки він усьго тут продавав і усе було хороше без глюків неодноразово у нього здійснював

покупки то тепер знайте на одну людину буде меньше у розділі купівля продаж

можу сказати тільки одне борд з каждным днем все хренеет и хренеет

ніпанятна. Людина продала неякісний товар і відверто спригує. Може його по голові погладити за це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

ви його відкрито присуєте  ви хоч знаєте скільки він усьго тут продавав і усе було хороше без глюків неодноразово у нього здійснював 

є кілька "чому"

чому продавець, раз він такий класний пацан, не запропнував зустрітися і подивитися, що з телефоном не так, а одразу категорично відмовився від манібеку?

чому відмовився від манібеку, раз телефон такий класний що далі нема куда? то ж можна було його продати все одно комусь іншому, раз топікстартер не вміє користуватися ним, а телефон такий класний...

можливо тому що Санчес знав про ті всі глюки і намагався втюхати комусь оте барахло?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шас герой опуса сам може шось відпише? А то раніше в нього словесний понос був, а тепер відать видохся чи що... :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Санчес написав мені в ПЛ таке:

буде до те єдине і останнє прохання 

виклади усе що тут буде написано у тему санчес бо я в бані

ось особиста переписка між мною і Tylen:

(це раз, і по друге, я думав ми гуд договорилися, в мене просто ситуація така виникла вчора, в мами виявили рак.. їй вже 61 рік.. в мене вона тільки одна, потрібні гроші... зглянься хоч на це, якщо невмієш свого слова тримати)

я йому написав у відповідь:

(якщо маєш свій рахунок у банку то скажи мені сам скину трохи знайомим скажу

небайдужих багато допоможемо якщо дійсно хочеш

а на рахунок тела вибач треба було зразу в той самий день чи на перший чи другийа зараз нічого я вже тобі не зроблю і угода на тижневий манібек можна вважатися недійсною адже тел без глюків і ти його хоч повернути бо тобі знадобилися гроші

такого небуде а навідь якщо ти і скажеш що там є глюки то це можна вважати що ти їх зробив сам адже у тебе є на те вагома причина

так що ще раз вибач !!! )

він після цього нічого не відповів

тільки вимагає гроші

аж коментувати влом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мав з ним справу - нормальний, адекватний хлопчина. Мабуть таки дістали його ...

Взавтра одумається і виправиться, надіюсь ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розлютило не так небажання вертать бабки, як абсолютна відсутність бажання вникнути в мою проблему і допомогти. це мій перший апарат на андроіді і я не задоволений функціонуванням прошивки, яка встановлена. якби продавець хоча б спробував встановити новішу (2.2) і при цьому робота апарату б покращилась ніяких би притензій не було. Замість цього він просто почав грубити і казати, що ніякі правила про повернення на нього не діють, бо він не приватний підприємець.

sanches, не хотілося б перевіряти чи діють на вас закони фізики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отож бо й дивно... чому включився зразу мороз, навіть без оглядин телефону.

Я купив у Мікса БУ вінт, і не перевірив його одразу (поки доїхав додому мені найшли іншого і відпала потреба). Через місяць глянув на нього - не заводиться. Так Мікс не зважаючи навіть на шаленно прострочений термін манібеку, і ймовірність шо я його вгробив сам,  погодився оглянути його, підтвердив що він здох, і запропонував якось чи залізяччям чи як відшкодувати вартість того вінта.

це так, ліричний відступ для роздумів про манібек 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

95e8e19b497a.jpg

А сам головне "Абонент не неможе прийняти ваш дзвінок"... 2 дні намагався додзвонитися, небуло змоги написати, хоча передавали мені, що і в онлайні ніхто не бачив його в той час..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таки фотку хлопчини на форумі варто було б висвітлити, а то завтра зявляться теми зі скаргами на jetpack, jetpack2, sanches1111 і т.д. Таких "героїв" на Борді варто знати!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

школа мазафаки процвітає

от-от! Через таких і недовіра до торгівля на сайті!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...