Перейти до змісту

sanches


Tylen

Рекомендовані повідомлення

щодо фото на форумі + , потрібно щоб бордівці знали своїх "героїв" в лице

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може тільки в мене думка така склалася, що мазасрака це і є санчес. поки,,свіжо,,=)Можна санчеса провчити за двох)))) Тюлєнь)Ти б описав санчіса і виклав його тел.номерок на публіку=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, проблема проблема не в Сончосах і Мазафаках, проблема у Вас самих. Ви дозволяєте себе обманювати і нічого не робите для того щоб зловмисник був покараний. Ви не здатні піти написати заяву в прокуратуру чи в міліцію, да навіть по морді не дасте, перше і єдине що зробите це - почнете нити на форумі. " Ой яких не хороший чоловік...місяць обіцяє повернути гроші... мені це надоїло...я вже розлючений...Все!!! Ти мене достав!!! Я не хотів цього робити, але доведеться - створю на форумі тему " Як мене розвели на бабло". І тим самим підпорчу репутацію цій людині.

ДА ЗАСУНЬ ЦЮ РЕПУ СОБІ В ЖО.У!!! Ти думаєш це якось налякає людину і він поверне тобі гроші чи телефон? Неповерне - а зробить інший нік і кине ще одного, а потім знову змінить - і ще одного ( на невеликі суми, щоб в людини не було бажання бігати, тратити свій час щоб повернути цю суму).

Це як про педофіла. Батьки дитини взнали що її дитину згвалтували, але нестали заявляти і розголошувати - чи нехотіли шуміхі, чи можливо вирішили що результату недасть...причин багато. А педофіл далі гвалтував дітей, причому уже з "молчаливого согласия" батьків цієї дитини. Питання: батьки дитини моральні уроди?

Я веду до того що живем по принципу "моя хата з краю". "Мені нічого не потрібно...просто щоб мені повернули гроші і все!!" Поки нестворили тему про мазафаку ніхто нічого не говорив, а уже в темі почали відписувати ті кого він також кинув. " БЛЯ.Ь А РАНІШЕ ВИ ДЕ БУЛИ?" Це через вас кинули автора теми про мазафаку.

Кидають і обманюють багатьох людей. Головне не те - що кинули а те як ти на це реагуєш і як поводися. Якщо махнув рукою "Та, з ким не буває" - то ти конкретний лох і нема чого на форумі плакатись по 10-20 сторінок, звикай що тебе постійно будуть обманювати поки не навчишся за себе постояти.

Все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приплів ти педофільство дуже не в тему тут.

Розділ, в першу чергу існує не для того щоб комусь щось довести, а для попередження інших користувачів про недобросовісних продавців.

Бігти лупити в морду? Наслідком дій в гарячці можуть бути досить серйозні проблеми, у тому числі з правоохоронними органами.

Тому щоб не стати з жерти звинувачуваним діяти потрібно з розумом, і я рахую тему на форумі нормальним початком таких дій. Це спроба адекватно вирішити конфілікт. 

Якщо продавець і далі буде влаштовувати цирк то очевидно потрібно змінювати тактику і таки лупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vicit, ти давно тут щось купляв/продавав? а коли продаєш/купляєш завжди предявляєш/вимагаєш паспорт чи його ксерокопію, завірену в нотаріусі? А в міліцію прийти і ЩО написати? Заява: "За умовами манібеку Санчос не повернув гроші. Дані про Санчоса: дві руки,дві ноги, голова." Все?

Порівняв - де педофіли, а де інтернет кидали на невеликі суми. Промовчати і нерозголошувати на Борді? а як же "моральний урод" з мого боку по відношенню до борівців, в той час,коли цей користувач під своїм ніком буде далі розводити всіх (і тебе в т.ч.). В даному випадку в Санчосі чи то стрьом, чи то совість і проявилась (читай пости зверху).

vicit, ти трохи сам собі суперечиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хтось прочитав про педофіла...а хтось уловив суть прикладу в якому із-за пофігізма одних страдають інші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ото ж то! Нам не пофіг. Тому доводимо до загалу інформацію про факт недобросовісного договору продажі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так думаю, что все желающие по теме уже высказались, а остальные могут это сделать в привате. тема закрыта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я коли просив створити розділ про книгу скарг, знав, що всі теми в ньому будуть схожі на цю.

Я просто накажу зараз кількох таких, хто тут флейм розвів. Накажу попередженням, без РО чи БАН-ів. Просто щоб знали. Хоча такі ні. не без РО. Всім, хто не по темі відписав дам 1 день РО. Без образ і листів в приват. Правила розділу є написані, і їх ніхто не відміняв.

І ще викладаю переписку про топікстаретра, та того, про кого тема. Так як він просив.

board.lutsk.ua-1282194894-U118.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...