Перейти до змісту

Тренування... щоденно ввечері.


Lexx_Giant

Рекомендовані повідомлення

Дімон.

надо подумать. 16.04.2011р. це в переддень Вербної неділі. пока - 50/50.

бо в ці вихідні ми на Київ. А перед Пасхою треба й по дому порядки понаводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 316
  • Створено
  • Остання відповідь

Сьогодні думаю катнути в Дерно і назад. Хто має бажання, приєднуйтесь. Виїзд в 17:00 приблизно від "Берізки". Шосери вітаються, так як сам буду на сліках/полусліках.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні думаю катнути в Дерно і назад. Хто має бажання, приєднуйтесь. Виїзд в 17:00 приблизно від "Берізки". Шосери вітаються, так як сам буду на сліках/полусліках.

Якщо хочеш катнути у кожну неділю то на 9.50 біля Динамо. Динамівці виїзджають на тренування і на шосерах і на байках. Ветерани їдуть з ними - Тимцо, Соболєв, Переведенець.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні думаю катнути в Дерно і назад. Хто має бажання, приєднуйтесь. Виїзд в 17:00 приблизно від "Берізки". Шосери вітаються, так як сам буду на сліках/полусліках.

Якщо хочеш катнути у кожну неділю то на 9.50 біля Динамо. Динамівці виїзджають на тренування і на шосерах і на байках. Ветерани їдуть з ними - Тимцо, Соболєв, Переведенець.

по неділях зранку ми зазвичай на байках катаємо, і зазвичай туди, де сліки не їдуть :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

а на тренування ви звідки виїзжаєте? і о котрій..

звідки, о котрій, і в який день пишеться в цій темі. слідкуй за темою ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

19:00 - кільце Дубнівська - Підгайці.

До Джерела і назад в спокійному розкаточному темпі, середня на рівному прибл. 27-28км/год

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную у віторок 12.07.2011р. вечором в 19:00 зібратися в центрі біля памятника і катнути кільце для шоссерів що буде на змаганнях з естфети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ підтягуйтесь..погода позволяє, немає сонця, прохолоно..по прогнозу на вечір дощу не повинно бути..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене тут просять сьогодні допомогти з однією справою..... то думаю не вийде..((((

Бо буду зайнятий години до восьмої..

Мож завтра, замість кулінарки, всі хто хоче проїхати те кільце.. чи кільце МТБ.. чи і те і друге.. збираються на 18:30 біля фонтанів.. в цетрі і їдемо.

МММММММ?

Підтримуєте? А сьогодін катніть на Дерно.. або 5-6 кіл від Луцького кільця до підйому Гаразджівського..а останнє коло з ним включно. І буде вам і гарний асфальт і розворот і гірки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто буде підтягуйтесь на 7 годину. на місці вже вирішимо.

Завтра можна..якраз буду працювати в першу зміну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

блін облом...я працюю завтра в другу зміну звільнюсь тіки після 10 вечора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ап

Всі хто хоче проїхати те кільце.. чи кільце МТБ.. чи і те і друге.. збираються на 18:30 біля фонтанів.. в цетрі і їдемо.

Виїзд найпізніше в 19:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду сьогодні на 19:00 в цетрі на шосері... ПОЛЮБЕ )). Покажу шосерне коло. Кому цікаво ..приєднуйтесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Буду сьогодні на 19:00 в цетрі на шосері... ПОЛЮБЕ )). Покажу шосерне коло. Кому цікаво ..приєднуйтесь.

Сподобалося, досить цікаве та динамічне коло. Саме головне не заблукати)

Дякую за екскурсію та поради. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову поїду..

Шосе, Дерно, темп тренувальний.. Як буде більше нороду зможемо розіграти фініш.

З.І. на 19:00 виїзд з центра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні поїду на МТБ коло "Естафети". + деякі орг моменти уточню.

на 19:00 в цетрі. Формат МТБ, ознайомлення.

Хто бачив в очі коло.. приєднуйтесь.. )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

На 18:00 сьогодні збір в центрі біля Лесі.

Поїдемо на Дубнівську бо Рівненська ремонтується.. і шосером петляти між кравієм.. ну н*х.

Темп спокійний.. в планах 50-60 км.. а там побачимо, мож в Млинів катнем.. покупаємось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планую дньом проїхатись десь в сторону дерно потім може ще на окружуну ітого планую км 70-80 проїхати..виїзд приблизно о 1 дня..бо на 7 вечора сауна маю повернутисядо до того часу.

Кому цікаво звоніть 095-140-79-09

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ поїхали завтра на Дерно чи ще куди...маю вихідний моно і на цілий день кудись рванути..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні в 18:30 виїзд з цетру (збір біля Лесі) в напрямку Дерно.. на дерно не поїдемо .. дорога там повне г.... паро кругів по Ріненській зробимо.

Темп середній.. з кількома прискореннями до максимального.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если тренировки имеют целью прикатку к КГ, то может все-таки на подвесах да по расколбасу? правда, я планирую выехать раньше, где-то в полшестого. в 6.30 для меня поздновато.. направление - гаразджинский лес и кусок поля. хочу в темпе покататься вверх-вниз на затяжной спуск-подъем раз по десять и посмотреть как себя ведет моторчик.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...