Перейти до змісту

Який бренд вибрати?


b0rg

Рекомендовані повідомлення

хотів би почути думку людей "в темі" хто займається побутовою технікою (бажано заодно і обслуговуванням з ремонтом)

стоїть завдання вибору бренду для техніки на кухню з оптимальним співвідношенням ціна/якість. звісно що дорожче то краще (хоча не завжди) але поки мілє, лібхер і т.д. не по бюджету.

потрібно одночасно купити газову поверхню, духову шафу, посудомийку, холодильник, витяжку

велике прохання - відповідей тіпа "в мене халаділка індезіт 5 років, і нічо по пів-свині морозить, значить індезіт зе бест" - не писати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:jeer: "в мене халаділка індезіт 5 років, і нічо по пів-свині морозить, значить індезіт зе бест"
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б спочатку шукав в Луцьку/РІвному/Львові сервісні центри.

А потім вже й бренд вибирати із тих, що ремонтують!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б спочатку шукав в Луцьку/РІвному/Львові сервісні центри.

А потім вже й бренд вибирати із тих, що ремонтують!

Це точно. Унас на Гулака є "МЕГА" ремонтний сервісний центр "Каскад". Покликали фахівця до пралки. Прийшов, позиряв, забрав гарантійний талон та паспорт до машини і сквозанув на 2,5 роки за запчастинами. Це ще при умові, що зразу було походжено ремонт за гроші без претензій на гарантійний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз всі мовчать по темі, то ляпну я, хоча 2 роки вже не торгую. Gorenje - маловідомий в нас бренд, фірма словенська, за 2 роки роботи - жодного гарантійного звернення від покупців, єдине що не радив би їхнє брати - праски та мікрохвильовки (замовляють на лівих заводах для асортименту). Але одного бренду не знаю чи знайдеш все для кухні. Сервіс - Мікос, принаймі був безпроблемним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorenje - ДУЖЕ відома фірма. Особливо для кухні. От тільки сервісу не було. І коштує досить таки не дешево.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorenje - ДУЖЕ відома фірма. Особливо для кухні. От тільки сервісу не було. І коштує досить таки не дешево.

як колишній продавець, можу стверджувати, що дуже МАЛОвідома. 90% відвідувачів магазину чули назву вперше, політика компанії: якість рекламує себе сама. Тому на ТВ реклами немає майже, зате Самсунг і LG з екрана не сходять і народ хаває. В більшості випадків, народ, який не має доступу до нету про Гореньку взнавав в магазимі. Ціни в порівнянні з мілє і лібхєр нижчі, якщо треба ще нижчі, то тоді Арістон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь досвідом обладнання кухні.

Купувалось: холодильник - ardо; посудомийка, газ. плита - іndesiт; ел.духовка - gorenje; витяжка - піраміда.

Задоволені ел.духовкою і холодильником. Все інше - може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивився на гореньку з самого початку, збив трохи негатив по відгукам по холодильникам

За 4-ре года полопали все полки и не прижимается уплотнитель при нагруженой двери... через 2 месяца начал издавать всякие странные звуки типа охи вздохи и скрипы жесть неожыдал такого от горенье с самого начала эксплуатации . в паспорте занижен уровень шума. что-то потрескивает. такое впечатление что оставили какой то крупный песок и он гоняется по радиаторной трубке.

придивляюсь до Hotpoint-Ariston...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую техніку Bosch, жодних нарікань.

я за вас радий. але бош поки мімо каси, за такі гроші краще лібхер :dont:

тратитись більше 5 тис за холодильник не хочеться

хто що скаже за маловідомі мені бренди - Whirlpool і Electrolux ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів би почути думку людей "в темі" хто займається побутовою технікою (бажано заодно і обслуговуванням з ремонтом)

стоїть завдання вибору бренду для техніки на кухню з оптимальним співвідношенням ціна/якість. звісно що дорожче то краще (хоча не завжди) але поки мілє, лібхер і т.д. не по бюджету.

Довольно сложный вопрос, на данное время купить что то не дорого, но качественно.

Год назад искал себе плиту шириной 50 см. Есно в поле зрение попала Gorenje. Почитал отзывы людей в нете, потом заглянул в магазины на осмотр техники в целом. Никого не хочу обидеть, но в Gorenje разочарован полностью. Что правда, сравнивал с BOSCH, потому что в этом магазине работаю.

Посоветую вот что: будет время, походите по магазинам, посмотрите разную технику, как она сделана, как говорится - на цвет, на ощупь и запах :)

Обратите внимание на условия гарантии и где находится сервисный центр.

К нам заходите, пообщаемся более предметно :rolleyes: магазин на Киевской площади, рядом с Орбитой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поділюсь досвідом обладнання кухні.

Купувалось: холодильник - ardо; посудомийка, газ. плита - іndesiт; ел.духовка - gorenje; витяжка - піраміда.

Задоволені ел.духовкою і холодильником. Все інше - може бути.

дивлячись на бренди, інших відгуків і не чекав

дивився на гореньку з самого початку, збив трохи негатив по відгукам по холодильникам

придивляюсь до Hotpoint-Ariston...

всі холодильники видають "підозрілі" звуки, якісь голосніше якісь тихіше, але ВСІ. Можуть сюрчати, шипіти, скрипіти, стогнати, шарудіти, мявкати, причому незалежно від бренда і про це виробники попереджають майже у всіх ІНСТРУКЦІЯХ, я замучився це пояснювати людям: продавцям аби продати, а коли люди на другий день ломляться з тими холодильниками назад, бо "ми поставили його в спальні, а він, сцуко, спати не дає", то звали мене (старшого продавця, який працює з "проблемними" клієнтами) а заспокоїти так, щоб не вернули, в рази тяжче чим продати (втулити). Це так фреон випаровується і сюрчить по трубках, яку він мелодію видасть, одному богу відомо. Навіть два холодильника однієї моделі видають різні звуки.

Як з'їхалися з дружиною і вперше сам залишився вдома, то аж в жар кинуло, як почув її Самсунга вночі. Хотів на другий день священника визивати, святити кухню, і це я - майже атеїст, бо просидів годину в кухні - мовчить, тільки вийду - човгає, скрипить, стукає. Дньом не чути - шумно скрізь. Потім забив, і тобі раджу.

Дверцята/уплотнітєлі - це дуже індивідуально. Не пам'ятаю на 100%, але якраз в гореньок дверцята (петлі) витримують 100 кг нагрузки. Колись після семінару, катався (тоді 90кг важив) на таких дверях, щоб клієнта переконати. Хто захоче подвиг повторити, попросіть когось холодильник потримати, бо ми коли тренувались на складі, то не догадались. Так що ті відгуки можеш не читати.

П.С. Арістон, та ще й Хот Поінт тоже ВЕЩ. Підбирав жінчиній сестрі цю лінійку: холодильник, поверхню, духовку. За рік, тільки на холодильнику на дверях накладні букви "попливли", тепер соваються, чогось під ними клей не засох.

П.С.2 не бери нержавійку - жінка прокляне, витираючи відбитки пальців з поверхонь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовую техніку Bosch, жодних нарікань.

я за вас радий. але бош поки мімо каси, за такі гроші краще лібхер :dont:

тратитись більше 5 тис за холодильник не хочеться

Бош/Сіменс - дійсно кращі, "біла" техніка та ще й вбудована - це їхні пріорітетні напрямки. Але ціна...

хто що скаже за маловідомі мені бренди - Whirlpool і Electrolux ?

обидва 5- з 5, тільки за сервіс взнавай, в електролюкса був тільки в Рівному та й той гіморний, Вірпул не пам'ятаю. В батьків хол. Електролюкс, проблема з пластиком ручки, та і то самі винуваті: 2-метрова дура, відкрив, взяв сметани, закрив, тепле повітря зайшло, охололо, тиск в холодильнику впав, сметану хлюпнув в тарілку і смик за ручку, щоб назад поставити, а там вакуум (образно) двері тримає і хрясь тріщина на ручці. Пауза між відкриваннями має бути ~1хв, щоб тиск вирівнявся, через отвір для стоку конденсату. Я як відкриваю, то піджимаю одним пальцем ущільнювач, щоб повітря зайшло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

gorenje - ДУЖЕ відома фірма. Особливо для кухні. От тільки сервісу не було. І коштує досить таки не дешево.

як колишній продавець, можу стверджувати, що дуже МАЛОвідома. 90% відвідувачів магазину чули назву вперше, політика компанії: якість рекламує себе сама. Тому на ТВ реклами немає майже, зате Самсунг і LG з екрана не сходять і народ хаває. В більшості випадків, народ, який не має доступу до нету про Гореньку взнавав в магазимі. Ціни в порівнянні з мілє і лібхєр нижчі, якщо треба ще нижчі, то тоді Арістон.

Можу ствердно відповісти, що Гореньє досить таки відома фірма, яка прославилась своєю якісною технікою ще з часів СРСР. А те, що відвідувачі про неї не чули - про Мілю, Прівілєгі, АЄ-гі та інші бренди також небагато народу знає, але це не означає, що вони маловідомі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інші бренди також небагато народу знає, але це не означає, що вони маловідомі.

сам хоч прочитав, що написав?

якраз це воно і означає: чим менше народу знає, тим він маловідоміший. Чи будемо сперечатися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не спорьте с продавцом :)

На заре моего бизнеса народ приходил, тыкал в витрину с пятнадцатью моделями фотоаппаратов и спрашивал: А сколько стоит этот кодак? Причем "Кодака" на витрине могло и не быть.

Это у вас тут интернеты и все такое, а у народа - телевизор и то, что сосед посоветовал

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хто що скаже за маловідомі мені бренди - Whirlpool і Electrolux ?

Whirlpool + Electrolux = AEG - наряду із Miele. Просто для нашого ринку. Погугли, багато цікавого знайдеш. Про те, що скільки використовую - в аську. Щоб тут не флеймити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно холодильника. Краще взяти "Атлант" з двома компресорами, без електроніки - на термостатах.

Відносно інших брендів - головне не марка холодильника, а місце де його збирають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікрохвильова Whirlpool працює більше 2х років, щодня. Жодних претензій.

(ну бувало, лопали тарілки, вибухали яйця, ну то моя вина, а не її :))

Купив під шумок в свій час разом з пилососом, вважаю свч за 300 грн з цифровим управлінням (без ручок-крутілок) - шара :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відносно холодильника. Краще взяти "Атлант" з двома компресорами, без електроніки - на термостатах.

Відносно інших брендів - головне не марка холодильника, а місце де його збирають.

Ну і просив же чоловік, не варто писати такого!

Мікрохвильова Whirlpool працює більше 2х років, щодня. Жодних претензій.

(ну бувало, лопали тарілки, вибухали яйця, ну то моя вина, а не її :))

Купив під шумок в свій час разом з пилососом, вважаю свч за 300 грн з цифровим управлінням (без ручок-крутілок) - шара :)

Людина хоче обладнати кухню ОДНИМ брендом. Я так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина хоче обладнати кухню ОДНИМ брендом. Я так зрозумів?

:0034:

П.С.2 не бери нержавійку - жінка прокляне, витираючи відбитки пальців з поверхонь.

иии жінка хоче нержавійку, каже замучилась відтирати будь-які плями з білого, які зразу видно :)

х.з. їх поймеш :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:D з відгуків про холодильник:

Шумный. Издает странные звуки:то как-будто вода льется,то что-то падает,то мяукает.Кошка первое время долго сидела перед ним и мяукала в ответ :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

иии жінка хоче нержавійку, каже замучилась відтирати будь-які плями з білого, які зразу видно :)

х.з. їх поймеш :D

на білому видно бруд, а на нержавійці - бруд і навіть відбитки пальців. Будете в магазині: полапай нержавійку (без плівки) і зверни жінчину увагу. Зараз виробляють різні покриття "під нержавійку" або покриття поверх нержавійки, щоб не видно було пальців - навіть виробники знають цю проблему. Ще випускають спеціальні поліролі для догляду. Та просто поговоріть з продавцем, який їх тре щодня, якщо адекватний, то скаже правду. Хоча, якщо міцні нерви і видбитки не дратують, то можна і нержавійку :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...