Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Привіт усім.

З осені думаю розпочати написання Социальной сети vkontakte.ua тільки для користувачів України

Тому що вкантактах купляти ретингі голоса по бешаним ценам думаю ніхто не хоче

Для цього мені потрбіно 2-3 людини які розбираюся в PHP, MySQL, CSS

Сайт поки незнаю як назву, но це мабуть на борді створю тему про наву тут і відпишуть хто як думає

Пишіть тут або в приват

Чекаю на ваші відповіді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ееее... Можливо варто попрацювати над якимось іншим проектом? Бо ще одна соціальна мережа, то справа безперспективна - таких гігантів як vkontakte i facebook навряд переплюнеш.

пс: вибачте за офтоп. Успіхів у починаннях :0011:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Над яким іншим пропонуйте)Я тільки за)Я хочу стврити щось для України))а не заходити на vkontakte.ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возраст: 16 лет

Угу, навіть не сумніваюсь в успішній реалізації.  :smile3:

''Думаю розпочати написання, але мені треба 2-3 негра, які все напишуть за мене, бо від постійного сидіння vkontakte і думок про накрутку рейтингу часу на навчання у мене нема.''

Своє ти створиш як будеш знать все вищеперечислене, сядеш і напишеш це сам.

Від соціальних мереж вже верне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Над яким іншим пропонуйте)Я тільки за)Я хочу стврити щось для України))а не заходити на vkontakte.ru

Хочешь сделать что-то полезное для Украины? По субботам подметай улицы :) С своим проэктом ты сильно опоздал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скільки разів ми тут вже читали "Пишемо гру!", "Гайда НАСА взламати!" і т.п. І всім по 16, 15, 14 років.

І хто що зробив??

Хоче людина щось робити - да вперед.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж говрю думаю создавати назви я поки не маю і не найшо ще 2-3 чоловіка опис зверху

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звичайно оціним, більше того, всі бордовці там залогінять собі акаунти і з часом перейдуть тусити на твій проект, і фотки будуть коментити і вступати і різні чудові групи...:rolleyes:

Чекаю-недочекаюсь коли ти наваяєш   vborde.ua 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ніхто не може написати по темі?Якщо хоч помогти то помагай)Якщо не хоч то нашо писати всяку *****?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вважаю, що надто сильно критикувати молоду людину і тим самим відбивати у нього БАЖАННЯ ПРАЦЮВАТИ недобре.

Нехай обов"язково спробує! Але нехай розраховує на власні сили. Можливо хтось з бордівців виступатиме лише порадником.

Я особисто у соц мережах поганувато розбираюся, тому неможу дати дуже цінні поради. Хоча деякі думки висловлю.

Думка перша. Молодому хлопцю краще робити проект,орієнтований на його ровесників. (для прихильників певних стилів музики, видів спорту і т.д.)

Думка друга. Але потенційну комерційну привабливість може мати швидше проект, орієнтований на середні верстви населення,які непогано орієнтуються в сучасних інформ технологіях і, головне, є платоспроможними. Звідси пропозиція: сайт, повязаний з пропозицією туристичних послуг (тур фірми платять за серйозну представленість, а індивідуальні здавачі будиночків і кімнат - до 5 пропозицій на рік - безкоштовно). Інший варіант - барахолка "Куплю/продам" (для розкрутки рік-два безкоштовно). Пізніше для дрібних продавців - безкоштовно. Для спекулянтів нерухомістю, автомобілями та інших крупних продавців за постійну реєстрацію - певна плата.

Якщо якась з моїх ідей буде успішно реалізована, не відмовлюся від невеличкого гонорару за неї!

Успіху усім у добрих починаннях!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну по перше якщо захочеш домен в зоні UA готуйсь пробігати кучу інстанцій (в тому числі думаю і СБУ) і заплатити за реестрацію торговоі марки,

без торговоі марки не дадуть реестрацію в зоні UA.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну по перше якщо захочеш домен в зоні UA готуйсь пробігати кучу інстанцій (в тому числі думаю і СБУ) і заплатити за реестрацію торговоі марки,

без торговоі марки не дадуть реестрацію в зоні UA.

думаю для цього і потрібно 2-3 як сказано "нєгра". ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а по-моему топикстартер мало представляет что хочет делать

це мяко кажучи.

:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Фіга до кіндера докопалися. Дітей до роботи стимулювати потрібно, а не душити в зародку :)

Хоча розумію що з амбітних прожектів дітвори, в життя втілюється 1 з 10 000

Кіндери, якщо хочете щоб вас сприймали серйозно.

1. Перестаньте розказувати що зробите круче ніж уже зроблено іншими.

2. Без демонстрації СВОЇХ попередніх робіт, можете розраховувати тільки на стьоб, який ми тут бачимо. :)

3. Перестаньте декларувати, зробіть хоч щось! :)

Хочеш щось написати, напиши якийсь файлообмінник легенький, можна й чатік чи ще яку фіндіклюшку.

Виставиш роботу на огляд людей, прикрутим твою роботу до якогось сервачка глянем як працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...