Перейти до змісту

Потрібна людина в комп. магазин - сервіс.


tkolik

Рекомендовані повідомлення

А що, є спеціальні установки для заправки картриджів???

є...станції очистки. Впринципі вони є різні від досить примітивних столів з компресорами для продувки до досить складних автоматів з багатьма функціями.

Ці апарати не тільки якісно і швидко допомагать заправляти, але на мою думку головне це бережуть здоровя людей, які заправляють і які потім їх використовують. тонер це дуже шкідлива річ.

я не видел таких станций, даже на фирмах которые ТОЛЬКО и занимаются, что заправкой\обслуживание орг. техники, так что предположим( :rolleyes: ), что в "В магазине комп'ютерної техніки в Луцьку (в районі ПРОМІНЯ)", ее скорее всего нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь
6000 рублів = 1600грн а це в 2,3 "рази" більше ніж запропоновані 700 грн, а якщо порахувать що вони всетаки отримують 10к рублів = 2650 що майже в 4 "рази" більше запропонованої ставкі то дійсно стає зрозуміло що не так далеко ми втікли від китаю.

Стаття написана рік тому і економічна криза за цей період пішла на убиль наскільки мені відомо, значиться і зарплатня в них повинна була або лишатись на попередньому рівні або рости.

це трішки все не правильно рахується ми вже перевели це все через 3 країни :) якби взнати реальну зп в юанях і їхній курс євро.

Але все таки у нас зп у виробничих сферах, аж не як не 700 грн і навіть не 1500 і день там 10 годин, а не 8 як у нас... але зі статті С.Долі я бачу що вних є таке поняття, як понад нормові у нас такого не має (точніше рідко де побачиш ДУЖЕ рідко).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про страйк.

Ще б знайти відео сюжет про той страйк де і була озвучена сума зп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага..хорошо там, где вас нет... :rolleyes:

В Китае не будет бедных

Академия наук Китая прогнозирует победу над бедностью и болезнями в стране к 2050 году. Обещается, что к тому времени средняя зарплата китайца превысит 1300 долларов в месяц, а средняя продолжительность жизни составит 80 лет. По предсказанию академиков, через 44 года ни один китаец не будет жить меньше, чем на 81 доллар в месяц. К тому времени Китай должен пройти две стадии социальной реформы: изменить сельскохозяйственный уклад экономики на индустриально-городской и перейти к строительству информационного общества на основе сбалансированного развития города и села. К 2050 году, по мнению Академии наук, 80 процентов населения будут иметь самый широкий доступ к любым службам информации, половина жителей страны сможет позволить себе отпуск за границей и обзаведется личными автомобилями.

(в общем, такие же мечтатели... :rolleyes: , хотя в отличии от нас, у них экономика на подъеме)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я настільки аццкого офтопу ще на своєму віку не бачив. Відійшли навіть від теми, до якої відійшли від теми топіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будівництво – 1156 грн.;
не згідний!!! якщо помножити на раз 4-5 то буде зарплата будівельників а так пи..... :dont:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будівництво – 1156 грн.;
не згідний!!! якщо помножити на раз 4-5 то буде зарплата будівельників а так пи..... :dont:

Якщо помножити на раз 4-5 то буде зарплата архітектора, або прораба, ну хай навіть каменяра, який фігачить по 12 годин в день.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

будівництво – 1156 грн.;
не згідний!!! якщо помножити на раз 4-5 то буде зарплата будівельників а так пи..... :dont:

не забуваємо про конверти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Извиние за офтоп. Задело…Я уже давненько заметил такую тенденцию: На ветке "Работа" появляется топикстартер с предложением, даётся описание работы, суть, иногда просят огласить ориентировочную зарплату… после этого начинается флуд типа : "Нда...з такими умовами, краще буду збирати компи знайомим, платня бiльша" или же "Просто якщо це місячна зарплата то діти на заводах китая получають в рази більше … и прочее… у меня возникает закономерный вопрос к таким "круто-мега-зарабатывающим - супер – пупер-спецам": а вообще, какого хрена вы начинаете сдесь выёживаться, показывая своё презрительно - небрежное отношение к тем, для кого именно такие условия и графика и оплаты совершенно походят ? зачем вы тупо засоряете своими флудастыми постами топикстартер? Именно благодаря таким как вы, темы, а они порой бывают очень актуальны и интересны, в скором времени сливаются и погибают в глыбах ветки "Флейм". Прочитали топикстартер с предложением работы ? ничего не заинтересовало? Всё.. спокойно убрались обратно на свои места за интересами… на каждый товар найдётся свой покупатель...нечего сдесь умничать о зарплатах детей в Китае, ))

Р.S. Никого не хочу обидеть, просто высказал своё мнение, да и работа у меня есть отличная и стабильная, поэтому просто за державу обидно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, це ж одвічне бажання людини випєндритись.

Зауважте: на бентлі так ніхто і не покатав. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Именно благодаря таким как вы, темы, а они порой бывают очень актуальны и интересны, в скором времени сливаются и погибают в глыбах ветки "Флейм".

тільки завдяки нам (флудерам), ця тема довгий час тримається у верхніх позиціях розділу, а не злилася донизу і померла, тільки дякуючи нам, вакансія доступна для зацікавлених.

Підпис: безробітний флудер.

П.С. Бажаючих можу покатати на Ланосі (дорого) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долгое время держится на верхних позициях? ))) и именно таким образом создаёт более обширный круг для интересующихся именно этой тематикой? Я, возможно, не совсем компетентен в подобных вещах, потому что у меня по жизни так сложилось, что я никогда не искал работу по объявлениях, форумах, и прочих местах массового скопления работодателей и работоискателей, но почему то думаю, что если меня всё таки заинтересует такая тема, то я точно не буду искать спрос и предложение на ветке "Флейм", если есть рубрика "Робота Пошук роботи, пропозиції, резюме. Обговорення, оцінки, зарплати." А именно во Флейм и сливается наиболее загрязнённые посты форума… ИМХО… возможно я и чего то не понимаю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Долгое время держится на верхних позициях? ))) и именно таким образом создаёт более обширный круг для интересующихся именно этой тематикой? Я, возможно, не совсем компетентен в подобных вещах, потому что у меня по жизни так сложилось, что я никогда не искал работу по объявлениях, форумах, и прочих местах массового скопления работодателей и работоискателей, но почему то думаю, что если меня всё таки заинтересует такая тема, то я точно не буду искать спрос и предложение на ветке "Флейм", если есть рубрика "Робота Пошук роботи, пропозиції, резюме. Обговорення, оцінки, зарплати." А именно во Флейм и сливается наиболее загрязнённые посты форума… ИМХО… возможно я и чего то не понимаю )))

поки що тема в розділі "робота", і постійно апається, дякуючи нам (флудерам). Та навіть якщо тема переїде у "флейм", то вона ще довго буде мозолити очі багатьом, так-як велика частина користувачів, і я в тому числі, користується функцією "просмотр новых сообщений". Дякуючи цій функції, в більшості випадків, я навіть не знаю в якій гілці тема.

П.С. http://board.lutsk.ua/index.php/topic/23515/page__p__222630__hl__Консультант__fromsearch__1entry2226300

найшов свою тему про набір працівників, зверніть увагу на дату і зарплати, і народ також стібався, хоча тоді долар був 4.5, а зараз 7.9.

Хто цікавився голосувалкою, про зарплати в Луцьку:

http://board.lutsk.ua/index.php?showtopic=23258&st=

також моя тема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да скільки разів повторювати, що людина, яка мало-мальськи поважає себе, свій час, розум, досвід, здоров'я і руки - за такі гроші працювати -НЕ БУДЕ!!!!

Початківцю набратися досвіду - краще і бажати годі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, nickel, дякую. Ну от, 40% зарплат потрапляли у проміжок 1000-2000 грн. Топікстартер писав, що виходить там щось 1200-1500. Ніби адекватно за необхідні навики. З якого приводу стільки галасу, так і не розумію. Хто тут в тиждень отримує стільки з такими ж обовязками?

Здогадуюсь, що за магазин, до речі.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да скільки разів повторювати, що людина, яка мало-мальськи поважає себе, свій час, розум, досвід, здоров'я і руки - за такі гроші працювати -НЕ БУДЕ!!!!

Початківцю набратися досвіду - краще і бажати годі!

На рахунок початківця згоден 100%, тут і обговорювати немає чого.

Аот стосовно першої половини:

Невже, якщо ніякої роботи немає, краще сидіти вдома, ніж йти на таку? (Y/N)?

Невже повага до себе, цінування свого часу, розуму і т.д. настільки велике що дітей кормити не потрібно? (Я для прикладу...) (Y/N)?

З.І. Відповідь типу: я шось придумаю, відкрию свій бізнес, візьму кредит, поїду на заробітки, стану фермером і т.п. не пропонувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здогадуюсь, що за магазин, до речі.)

а що там здогадуватись, я в кінці теми написав що це - АБВ Техніка, бо задовбали: через рік після створення теми, якесь чудо в приваті питало чи актуально, я йому десь через тиждень відписав що ні (не було доступу до нету). Так те чудо ще возмущалось, що я довго не відписував і воно вже роботу знайшло. Хто з нас тормоз - хз. :)

До речі в голосувалці можна змінити свій голос, може картина змінилась.

п.с. Шукаю роботу (скоро темку створю). :) Ця що в темі... еммм... як би то сказати... Або зарплата мала, або часу забирає багато - можу погодитись на день через три. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да сорі за оффтоп, але я мав на увазі що дійсно я картриджи заправляти не буду, бо помирати маладим і красівим за 1500 не збираюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, nickel, дякую. Ну от, 40% зарплат потрапляли у проміжок 1000-2000 грн. Топікстартер писав, що виходить там щось 1200-1500. Ніби адекватно за необхідні навики. З якого приводу стільки галасу, так і не розумію. Хто тут в тиждень отримує стільки з такими ж обовязками?

Здогадуюсь, що за магазин, до речі.)

Та тема за 2008й рік.

Те що тоді було нормально зараз і на харчі не хватить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тема за 2008й рік.

Те що тоді було нормально зараз і на харчі не хватить

там можна переголосувати і будемо мати "свіжішу" картину

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...