Перейти до змісту

Потрібна людина в комп. магазин - сервіс.


tkolik

Рекомендовані повідомлення

Просто якщо це місячна зарплата то діти на заводах китая получають в рази більше :)

Звідки така цікава інформація?

дивився по тв страйк на офіцйному заводі тойоти в китаї, жалілися на маленьку зарплату в 200 юанів чи щось таке , короче перевівши тоді відразу в гривні вийшло щось біля 1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

я не знав, що Київ став районом Луцька і рівень зарплат зрівняли...

Причому тут район Києва...я кажу що в тому магазині виручка та сама...товари ті самі...податки ті самі...все те саме тільки зарплата в продавців різна...питається чому?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бо ви зажрались, мівіну їсти не хочете, а чай запарюєте один раз" (Єгор Лупан) :D

В свій час працював з 9.30 до 20.00, майже весь час на ногах, отримував приблизно так само 1500 +/- пару сотень(з дипломом спеціаліста). Було важко, але це краще ніж сидіти вдома. Та й час тоді був не той щоб роботою перебирати.

Було стільки топіків буду работать за єду "Шукаю роботу" і шось ніхто з авторів не відписується -> читати першу фразу.

ІМХО: починати можна й з такого, не бітон носити/мішати все таки, а з часом може й краще робота знайдеться...

З.І. Ну і для любителів папи..деть, tkolik мені не друг і не знайомий, і шо там за магазин я не знаю, просто висловив свою думку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Силя конечно в эти 99% не входит, он написал пост, отрываясь от игры в "Монополию"... :rolleyes:

Даже граючи оддною рукою в "Монополію" я можу з неї більше в місяць витрусить ніж 700грн ;)

Звідки така цікава інформація?

дивився по тв страйк на офіцйному заводі тойоти в китаї, жалілися на маленьку зарплату в 200 юанів чи щось таке , короче перевівши тоді відразу в гривні вийшло щось біля 1000 грн.

http://sergeydolya.livejournal.com/55293.html

Наша фабрикантша рассказала, что платит рабочим по 10 000 рублей в месяц, при том, что минимальная зарплата в Китае составляет 6 000 рублей в месяц.

І того мінімалка в китаї 200 бачінськіх

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підримаю георга. Читаю і афігєваю. Народ, поділіться хоча б анонімно, які у вас зарплати? Десь була голосувалка, але не можу знайти.

1500 грн в нас на фірмі заробляє прибиральниця......яка приходить на 10.00 і йде в 17.00. Ніякого тобі інтелекту для знання комплектуючих ПК..і тд ітп...Поки будуть бажаючі їсти мівіну і запарювати пару раз пакетик чаю - будуть і роботодавці "щедрі". Правда тоді і плинність кадрів- кожен місяць-новий студент. Хоча є шанс, що якийсь затримається -скрутить лічильник ксерокса, чи сам поставками проданих запчастин займеться. А на рахунок різниці зарплат київських і луцьких--взагалі АФІГЄВАЮ... :mdr: .....там що газ дорожчий як в нас, чи продукти харчування може сильно в ціні різняться??? Так що дорогі роботодавці :) якщо гребете гроші лопатою, то дайте і нішим поживитися, бо можна тою лопатою по спині получити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Працювати можна і за 500 грн. якщо ніфіга неробиш, але з даними умовами про яку роботу може йти мова??? Взагалі топікастер, нерозумію як Ви могли так працювати...

Хоча як то кажеться в україні вищих закладів море, людей з дипломами - море, а от працівників одицині!..

Вважаю при таких умовах працювати будуть тільки люди які нецінять своєї гідності та праці, а головне ЧАСУ який так швидко плине!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, про це треба відкривати окрему тему, але в Києві зарплати таки вищі.

Ну так хтось поділиться даними? Про прибиральницю зрозумів, прийняв до уваги. Ще?

І да, вакансії у когось є, пристойні на вашу думку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бла-бла-бла... Хтось може реально запропонувати кращу роботу? З офіційною зарплатою від 2000 грн., соцпакетом, гарним графіком і т.д.

Вперед, купа страждущіх безробітних хочуть працювати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.jobs.ua/ukr/vacancy/search/?todo=search&keywords=&city=12 - перша зсилка з яндексу

Знайдено 403 вакансій

При бажанні щось найти да можно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.jobs.ua/ukr/vacancy/search/?todo=search&keywords=&city=12 - перша зсилка з яндексу

Знайдено 403 вакансій

При бажанні щось найти да можно

НАШЕЛ!!!

по твоей сЦылке (слету... :rolleyes: )

Вакансія: Referrer

Кременчук, Миколаїв, Луцьк

1850грн

16:07, 07 серпня

Графік роботи: неповний робочий день

Освіта: середня освіта

Досвід: без досвіду роботи / початковий рівень

Интернет. 5-10 минут в сутки свободного времени. ЗАРАБАТЫВАЙ НА КЛИКАХ В ИНТЕРНЕТЕ. ОТ ВАС НЕ ТРЕБУЕТСЯ НИ ЦЕНТА!!! В день уходит минут 5-10, трафик вообще почти никакой. Пробуйте, пользуйтесь, советуйте друзьям. Высылайте своё письмо на [email protected] со словом YES и вам будет... (счастье)

п.с.это еще раз доказывает, как далеки ваши представления от реальной жизни...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.jobs.ua/ukr/vacancy/search/?todo=search&keywords=&city=12 - перша зсилка з яндексу

Знайдено 403 вакансій

При бажанні щось найти да можно

Та ну? Я 2 місяці шукав роботу, зареєструвався на пяти чи шести таких сайтах, бажання було, ще й яке... Але одного бажання мало, та йполовина з тих оголошень развод. Пару раз дзвонили пропонували всяку єресь за копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ? )

Фільтрацію інформації проводить не вчили ? )

Да там будуть пропозиції продать своє тіло на органи, але будуть і нормальні вакансії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але будуть і нормальні вакансії

я с вас, чесное слово, куею... :rolleyes:

найти работу по таким обяъвлениям ровно столько, а может и меньше, чем выиграть миллион в лото-забава...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, давайте хтось наведе приклад. Не конкретизуючи, але про реальну роботу/вакансію зі схожими обовязками і кваліфікацією і вкаже, що за неї платять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільтрацію інформації проводить не вчили ? )

так это у тебя спросить надо - ты озвучил цифру в 403 вакансии...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так это у тебя спросить надо - ты озвучил цифру в 403 вакансии...

Я повинен був уточнить що з них 200 нормальних ? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну добре, давайте хтось наведе приклад. Не конкретизуючи, але про реальну роботу/вакансію зі схожими обовязками і кваліфікацією і вкаже, що за неї платять.

максимум 2 штуки и это при том, что тебе здорово повезло...

(не рассматриваются случаи, когда ты сын хозяина, еб дружишь с его женой и т.д., речь идет о наЁмных работниках)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бла-бла-бла... Хтось може реально запропонувати кращу роботу?

Є відповідь по суті???

Без непонятних сцилок і прикладів які всі герої, і получають мільйони...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша фабрикантша рассказала, что платит рабочим по 10 000 рублей в месяц, при том, что минимальная зарплата в Китае составляет 6 000 рублей в месяц.

І того мінімалка в китаї 200 бачінськіх

Не буду спорити, але можливо за цей час доходи впали і у них. Але погодся це не в рази більше від нашої...правда є і інша сторона у них там за 20 доларів можна купити якісні кросівки, які реально відслужать декілька сезонів у них все набагато дешевше. чому написав саме за кросівки бо бачив на власні очі привезені такі із самого китаю куплені у них там в хорошому магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що потрібно самому заправляти лазерніки?

я так думаю спеціальних сертифікованих установок у вас не має? в кращому випадку спец пилосос, а так наймовірніше пензлик...

це дуже небезпечна робота, яка аукниться через років 10-20... раком легень чи ще чимось таким.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і що потрібно самому заправляти лазерніки?

не, самому только приходить два раза в месяц - за авансом и зарплатой, остальное сделают китайцы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наша фабрикантша рассказала, что платит рабочим по 10 000 рублей в месяц, при том, что минимальная зарплата в Китае составляет 6 000 рублей в месяц.

І того мінімалка в китаї 200 бачінськіх

Не буду спорити, але можливо за цей час доходи впали і у них. Але погодся це не в рази більше від нашої...правда є і інша сторона у них там за 20 доларів можна купити якісні кросівки, які реально відслужать декілька сезонів у них все набагато дешевше. чому написав саме за кросівки бо бачив на власні очі привезені такі із самого китаю куплені у них там в хорошому магазині.

6000 рублів = 1600грн а це в 2,3 "рази" більше ніж запропоновані 700 грн, а якщо порахувать що вони всетаки отримують 10к рублів = 2650 що майже в 4 "рази" більше запропонованої ставкі то дійсно стає зрозуміло що не так далеко ми втікли від китаю.

Стаття написана рік тому і економічна криза за цей період пішла на убиль наскільки мені відомо, значиться і зарплатня в них повинна була або лишатись на попередньому рівні або рости.

А що, є спеціальні установки для заправки картриджів???

Есть многое на свете, друг Горацио

Что и не снилось нашим мудрецам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що, є спеціальні установки для заправки картриджів???

є...станції очистки. Впринципі вони є різні від досить примітивних столів з компресорами для продувки до досить складних автоматів з багатьма функціями.

Ці апарати не тільки якісно і швидко допомагать заправляти, але на мою думку головне це бережуть здоровя людей, які заправляють і які потім їх використовують. тонер це дуже шкідлива річ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...