Перейти до змісту

Потрібна людина в комп. магазин - сервіс.


tkolik

Рекомендовані повідомлення

Суть не в тому, на що хватить, а в тому, який рівень зарплат. Я щось дуже сумінваюсь, що з того часу він піднявся.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 93
  • Створено
  • Остання відповідь

Ух ти... Ну точно клЮб міліонерів... Ану підніміть ручки, хто тут реально отримує більше 2К грн ЗП? Папіздєть всі гаразди? Так отож.

Я сам власник фірми і запропонована ЗП цілком відповідає вимогам. Не треба тут волати шо мало і т.п. Хтось пробував зараз влаштуватись на роботу? скількох кинули кадрові агентства? Скільки газеток накуплялись і як сильно вони вам помогли? Скласти пару компів в місяць (а більше шас не купляють), заправити паро картриджів по 40-50 грн і поставити декілька віндов... ну ацкі пильна работа, нє? справді нє? та ви зажрались!

Піздєть - не мішки таскати, так шо тримайте свої амбіції при собі. Зі старту ніхто і ніколи не дасть вам нормальну ЗП, бо спочатку тре шоб людина показала себе, а потім вже почала отримувати тисячі...

якось таково... видихайте, товариші студенти, видихайте, і, як казав вже тут хтось - знімайте рожеві окуляри, бо життя, воно, [censored], таке...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думаю шо нормальна робота... От я студент-заочник, без технічної освіти, без досвіду роботи... Так, звичайно, хотілося б зарплату в 2-3 тисячі грн., але давайте думати реально=) Мені більше 1000 ставки ніхто не дасть, причини вказані. А на час навчання можна піти, щоб був досвід роботи, а тоді вже можна буде щось краще шукати... А ті шо тут відписувались, типу мало, може і специ такі, шо їм дійсно мала така зарплата. А для початківця це нормальний варіант... якшо там офіційно оформляють...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mix_forever, Я з тобою згоден на 90%. Суму ЗП, що я отримую, озвучувати не стану. Але вона вища від того, що було написано в цьому топіку.

Я вже написав, для початківців - краще немає чого бажати. Для людей, які мають багато досвіду - це "аби перебитися, поки буде щось краще".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З новою роботою не склалося?

Тебе переконали, що з/п нормальна і вирішив нікуди не йти? ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ха ха ха =))

На новій роботі я вже тиждень... а туди просто поросили допомогти знайти людину яка вже по ідеї знайшлась =)

Так що дякую за твою доброзичливість, Саня =)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть ви всі на завод Кромберг енд Шуберд...там зарплату будете получати 3000грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Ідіть ви всі на завод Кромберг енд Шуберд...там зарплату будете получати 3000грн

Ха-ха!!!! Тільки звільнився. 1750грн. з усіма надбавками і понад нормовками. А потім вообще врізали премії, а гола ставка - 955 грн. Так якщо хтось хоче позмінно за такі гроші працювати, ВПЕРЕД!!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть ви всі на завод Кромберг енд Шуберд...там зарплату будете получати 3000грн

Ха-ха!!!! Тільки звільнився. 1750грн. з усіма надбавками і понад нормовками. А потім вообще врізали премії, а гола ставка - 955 грн. Так якщо хтось хоче позмінно за такі гроші працювати, ВПЕРЕД!!!!!!!!!!

Ну, це ти мав таку зарплату. :)

Треба було на виробництво йти, там люди отримують і по 2000, і по 3000 грн. - це факт.

За всіх не розписуйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ідіть ви всі на завод Кромберг енд Шуберд...там зарплату будете получати 3000грн

Ха-ха!!!! Тільки звільнився. 1750грн. з усіма надбавками і понад нормовками. А потім вообще врізали премії, а гола ставка - 955 грн. Так якщо хтось хоче позмінно за такі гроші працювати, ВПЕРЕД!!!!!!!!!!

Ну, це ти мав таку зарплату. :)

Треба було на виробництво йти, там люди отримують і по 2000, і по 3000 грн. - це факт.

За всіх не розписуйся.

А ти там працював? Я до речі на виробництві і був (лінія Мерс). А ти рекламу тому заводу не роби чи тобі заплатили???

До речі хадили слухи, що директора десь схопили на границі за порушення закону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пісєц як неподобається, коли працедавець пише низьку зарплату і правильно народ флудить що МАЛА!!!

чому? да хоча б тому що інші, ті хто згідний на такі умови також будуть знать що зарплата мала і подумає чи варто йти на таку роботу. була б моя воля - я б всіх тих хто за копійки працюють флудом і призирством закідував, бо низькі зарплати будуть до тих пір, доки будуть дурні, які працюватимуть за ті копійки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені пісєц як неподобається, коли працедавець пише низьку зарплату і правильно народ флудить що МАЛА!!!

чому? да хоча б тому що інші, ті хто згідний на такі умови також будуть знать що зарплата мала і подумає чи варто йти на таку роботу. була б моя воля - я б всіх тих хто за копійки працюють флудом і призирством закідував, бо низькі зарплати будуть до тих пір, доки будуть дурні, які працюватимуть за ті копійки.

Підтримую. Бо рентабельність за кордоном рахується нормальною 15-25% і зарплати нормальні. А в нас 100-200%, а платять як рабам, щоб з голоду не вмерли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

кажуть змія гниє з голови. Змія може і з голови, а ситуація в нашій державі - не тільки від верхівки залежить, але й від нашої з вами інертності і конформності, а також ісконно-слов’янського блату, "парєшать по-лютски", себто хабар, ну і від того, шо не допомагаємо одне одному, а тільки в чужий рот заглядаєм і злорадствуєм з чужих промахів і невзгод. Українці...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людині потрібні гроші, то вона і на таку з/п може піти. Ненадовго, поки не знайдеться щось пристойніше. А довго працювати ніхто так не захоче, хіба що працювати не на карман фірми, а на свій. Але ж працівники - це ж обличчя фірми, відповідно як платять так і працюєш. Якщо фірмі цікаво втримати працівника, вона в ньому зацікавлена, то з/п місить підвищуватись, інакше скоро клієнтів не стане. Часта зміна працівників, поганий сервіс - відлякують. Навіщо тоді взагалі працювати, якщо клієнтів не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

850 - мінімалка? Це 2 місяці працювати-не-їсти, щоб у Мікса ноут поремонтувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...