Перейти до змісту

Літо, пляж, дівчата...стрінги


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Час, коли на морях дивувалися дівчатам в купальниках зі стрінгами, давно минув. Та, здається, тепер це переходить межі розумного і естетичного. Згідна, що берег моря, гарна попа і манюні плавки-це суперово! А от берег Стиру, Сапалаївки і тьоті близько центнера вагою з голими с...пинами, то мабуть занадто. Сама люблю мінімум одягу на пляжі, але є ситуації і місця, де краще надати перевагу класичному купальнику, а сіднички погріти в солярії, щоб зимою не дивитися на засмагле тіло з білим, пробачте, задом. :blush:

Що думаєте з цього приводу?

P.S. Ще цікавіше - чоловіки в стрінгах...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

На чоловічий гарний "зад" і в звичайних плавках приємно дивитися :0003:

Краще вже в солярії, ніж отак

post-6229-1280929911,37_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, чоловічий зад вас, жінок, вже перестав цікавити?

Нє, шо Ви, не перестав! Але його (тобто чоловічий зад) найкраще спостерігати, коли він в джинсах:P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли був на морі, то бачив на пляжі таких "центнерних тьоть"... Називається: два торти з'їли ниточку. Фу-у-у-, бридко. За естетичність - то взагалі мовчу. Крім того, я бачив на пляжі екземпляр - мало того що в стрінгах, так ще і живіт попереду співпадає з розмірами дупи позаду. Я самая лутшая, я самая красівая!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

відсутність комплексів і здорового глузду як і великого дзеркала дома...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все життя думав, що жінки мають за допомогою своїх "жіночих хитрощів" приховати свої недоліки. А получається, що ні...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Час, коли на морях дивувалися дівчатам в купальниках зі стрінгами, давно минув. Та, здається, тепер це переходить межі розумного і естетичного. Згідна, що берег моря, гарна попа і манюні плавки-це суперово! А от берег Стиру, Сапалаївки і тьоті близько центнера вагою з голими с...пинами, то мабуть занадто. Сама люблю мінімум одягу на пляжі, але є ситуації і місця, де краще надати перевагу класичному купальнику, а сіднички погріти в солярії, щоб зимою не дивитися на засмагле тіло з білим, пробачте, задом. :blush:

Що думаєте з цього приводу?

P.S. Ще цікавіше - чоловіки в стрінгах...

якщо врахувати тіпаж Діма Білан (стрінги) то напевно це нормально ;) , а якщо нормальний чувак... то попахує голубизною :0001:

, або крім стрінгів вже немає чим здивувати жінку :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не розумію як вага тіла має впливати на можливість людей відпочити так, як їм того хочеться. Люди ж на пляж приходять не красуватись а відпочивати для себе, тому їм по-барабану думка оточуючих. Тим більше шо вони не голяком а в купальниках, і неважливо в яких. А те, що комусь це не подобається то це їхні проблеми. Якщо зараз час такий, що стрінги не вдиковинку, то я вважаю шо все в межах норми.

А як бомжі по вулицях ходять то це естетично? Звісно ні, але ж не можна заборонити їм ходити поміж людей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може, я старомодна, але сьогодні при виборі купальника я надала перевагу не тому, що зі стрінгами, а тому, що закриває попу :). Хоча з досить відкритими грудьми. Стараюсь відвернути увагу від недоліків і привернути увагу до того, що можна показати :).

Стрінги в чоловіків теж не подобаються, так як і стокілограмові тьоті у відкритих купальниках. Треба все-таки зважати хоч іноді на думку оточуючих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить часто буваю на березі Стиру, але товстих тьоток в міні бікіні не бачив. Чи може просто не звертав увагу.

Я ж на Стир купатись іду, а не на тьоток дивитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно чоловічих поп: родичі живуть в Аргентині, купаються чоловіки лише в шортах по коліна.

в плавках (тим більше в стрінгах) лише голубці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина має намагатись приховати свої недоліки, а не виставляти їх напоказ, тим сами кажучи всім оточуючим: дивіться, яка/який я без комплексів.

gonschik, я казав не за вагу тіла (бо причина зайвої ваги в кожної людини різна, це може бути і хвороба), а про те, що вийшовши зі своїми 100 і більше кг на пляж в стрінгах!!! і демонструвати свої ягодиці, це важко зрозуміти. Якщо ж людина з зайвою вагою і на пляжі в "не стрінгах", то хто ж проти. Не кожен може собі зробити ліпосакцію або схуднути за місяць чи за два. Ось про це я.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що думаєте з цього приводу?
Думаю, що відстрілювати за невідповідність Вашим еталонам краси та дресс-коду їх не будуть...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно чоловічих поп: родичі живуть в Аргентині, купаються чоловіки лише в шортах по коліна.

в плавках (тим більше в стрінгах) лише голубці

еще одна идиотская "политкорректная" мода, которая пошла от пендосов. якобы через вот эти шорты не видно и дряблую задницу и пузо не свисает :smile3: причем эта дурка активно форсится через фильмы, и уже не только американские

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дяяя...Стрінги кажете... А як вам ситуація, коли мужчіна звичайні плавки на дупі скручує і в попу засовує? Щоб загар, млін, рівніший був...

Кому він нада той його загар на задниці??? Позорище

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Людина має намагатись приховати свої недоліки, а не виставляти їх напоказ, тим сами кажучи всім оточуючим: дивіться, яка/який я без комплексів.

gonschik, я казав не за вагу тіла (бо причина зайвої ваги в кожної людини різна, це може бути і хвороба), а про те, що вийшовши зі своїми 100 і більше кг на пляж в стрінгах!!! і демонструвати свої ягодиці, це важко зрозуміти. Якщо ж людина з зайвою вагою і на пляжі в "не стрінгах", то хто ж проти. Не кожен може собі зробити ліпосакцію або схуднути за місяць чи за два. Ось про це я.

Чуваг, ми живемо в 21-му сторіччі, коли всім на все і на всіх наплювати! То старші люди ще того, совдепівського виховання можуть собі подумати "от дивись яку коротку спідницю насадила, аяяяй...." чи щось в цьому роді.

Мораль байки - не подобається то не дивись або не тусуйся тут. Всі люди рівні правах

п.с. підкреслю, маю на увазі все, в межах розумного

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стринги небезпечні для жіночого здоров'я

Дамські трусики-стринги дозволяють будь-якій жінці позбавитися від видимої з-під одягу лінії цього предмету одягу, проте німецькі експерти з'ясували, що вони небезпечні для жіночого здоров'я.

Фахівці вважають проблему настільки серйозною, що закликають до заборони легких жіночих трусиків, вказуючи на різко збільшилася кількість пацієнток, які страждають на запалення в області геніталій.

"Тертя, викликане наявністю стрингів, є причиною різних захворювань", - повідомив газеті The Sun доктор Томас Гент з Асоціації гінекологів в Гамбурзі.

"Стринги можуть здерти і пошкодити чутливу шкіру в області геніталій - особливо якщо вони дуже тонкі або погано зшиті", - говорить він, додаючи, що шкода, принесений стрингами, може стати причиною поширення бактерій і грибкових інфекцій, повідомляє NEWSru.com.

ЗІ. тому дівчата/жінки чи варте воно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Стринги можуть здерти і пошкодити чутливу шкіру в області геніталій

Да, особливо якщо взяти на 2 розміра менші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, а якого уя моя дитина повинна усе це спостерігати на пляжі? Чи ці люди не мають дома якогось дзеркала? Ні, якщо тобі це подобається, то будь ласка, дивись і захоплюйся :g15: . Які питання. Якщо для тебе це гарно і естетично, то спостерігай на здоров'я. Я ж не пропоную це заборонити. Просто повинна бути якась певна внутрішня межа в людини щодо себе.

Ви, хлопці - Yuraul та gonschik , чогось усе перевернули догори дригом і намагаєтесь мене звинуватити у нав'язуванні комусь своїх поглядів.

Я висловив свою думку і не треба тут давати аналіз моїм думкам. Висловлювайти свої думки і поготів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

маю на увазі все, в межах розумного

та за що й мова - свиня в стрінгах - це за межами розумного.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дяяя...Стрінги кажете... А як вам ситуація, коли мужчіна звичайні плавки на дупі скручує і в попу засовує? Щоб загар, млін, рівніший був...

Кому він нада той його загар на задниці??? Позорище

Так може то не для загара, а для задоволення :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...