Перейти до змісту

Літо, пляж, дівчата...стрінги


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

ладна на пляжі то таке, але коли дівчина біля там-таму ішла практично в купальному костюмі, тільки в попу шортики залізли, а не стрінгі... Хоча стрінки напевно там би прийшлось пошукать

Народ був в холоді.......

Такшо на пляжі то одне, але коли це в центрі міста іде, те шо можна побачити на пляжі, то дивно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

але коли дівчина біля там-таму ішла практично в купальному костюмі, тільки в попу шортики залізли, а не стрінгі... Хоча стрінки напевно там би прийшлось пошукать

если попа красивая - пусть ходит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але коли дівчина біля там-таму ішла практично в купальному костюмі, тільки в попу шортики залізли, а не стрінгі... Хоча стрінки напевно там би прийшлось пошукать

если попа красивая - пусть ходит

так кажуж шо стрінги прийшлось в попі пошукать.......не ну канєшна, якшо красіва, то сама б подивилась.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Анігдот:

Мужик другу говорит: " приду домой, порву нахрен трусики жены!"

- Так сильно соскучился???

- Да, мля, жмут, натирают!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ладна на пляжі то таке, але коли дівчина біля там-таму ішла практично в купальному костюмі, тільки в попу шортики залізли, а не стрінгі... Хоча стрінки напевно там би прийшлось пошукать

Народ був в холоді.......

Такшо на пляжі то одне, але коли це в центрі міста іде, те шо можна побачити на пляжі, то дивно

Такого плану якось бачила жіночку в місті. Посміхнулась, про себе подумала, що без комплексів, та й все. Та аж ніяк не очікувала, що прийдеться пояснювати синові (10 років), котрий зробив великі очі і запитав чого це тьотя так вдяглясь на люди. Прийшлось пояснювати, що можливо йде з пляжу. Його цей аргумент не переконав :D Видать тьотя не в його смаку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, чоловічий зад вас, жінок, вже перестав цікавити?

Нє, шо Ви, не перестав! Але його (тобто чоловічий зад) найкраще спостерігати, коли він в джинсах:P

підтримую з точністю до навпаки - дуже подобаються в джинсах жіночі попи! Чогось ніякий одяг креще не підкреслює, на мою думку, пяту точку в жінок, як джинси! :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Ще цікавіше - чоловіки в стрінгах...

Принось в пятницю! після пива будем міряти! :D

P.S. В нас буде іменинник - йому в крайньому разі подаруєш :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я взагалі не сприймаю стрінги як нижню частину купальника... причому як на жінках так і на чоловіках (на чоловіках це якось чомусь особливо бридко :dont: ) і це не залежить від фігури.. навіть якщо і фігура дозволяє - то якось воно.. ІМХО ну не дивиться ))). Стрінги зручні під штани і все.. ну в смислі як білизна.

ну.. це тільки моя думка..при тому що я зовсім не ханжа ) і я теж бувало в ТАМ-ТАМ вискакувала з машини в самих шортах від купальника і в футболці))) але вони більше схожі на шорти ніж на купальник )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а якщо ближче до теми, то справді слід хоча б трішки і зважати і на оточуючих! А то зовсім забули про якусь культуру і вихованість! В кінці кінців якісь хоча б маленьке почуття сорому має бути! Ніхто нікого не обмежує в праває, але на тому ж пляжі, як писав СМІТ відпочивають і діти!

Ви ж скажімо не справляєте нужду на пляжі при всіх?

А то буде з таким успіхом як в анекдоті, коли двоє чоловіків випивши добрече пива трішки відійшли від тротуару і справляють нужду! На зустріч їм дві дівчини з сигаретами! Чоловіки обернувшись і побачивши, що дівчата з сигаретами незадоволено:"БЛ...ть, що за дівчата пішли, ну ніякоъ культури" :blush: (соромно за анекдот пошлий, але як раз підійшов під моє повідомлення)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не зрозумів, підкорегую своє висловлювання, щоб воно чіткіше відображало думку.

1. Я абсолютно згоден і повністю підтримую, що потрібно поважати оточуючих.

2. Я лише проти таких речей, як висловалювання в стилі "свиня в стрінгах". Якщо вона свиня в стрінгах, то автор цитати - типове хохляцьке невиховане бидло.

3. Smith, незважаючи на ображене відчуття прекрасного, спроба тролінгу невдала і спосіб скоріше рівня твоєї дитини, але не дорослої людини.) Тренуйся.

4. Якщо говорити про дітей, то так, це не дуже добре, коли вони на таке дивляться, пляжами ж перебирати не будеш. Ну, на щастя, це одна з найменш неприємних речей, на які ваше маля надивиться за життя.

5. У мене є особисті причини запропонувати людям із занадто радикальною думкою на цю тему засунути її глибоко-глибоко саме отуди, куди залазять стрінки і ніколи в житті більше звідти не діставати. Отож, прошу, панове!

Як добре, що вам і дітям не бридко дивитись на руїни будівель на центральних вулицях міста, на безлад і сміття, на пяне бидло, яке матюжиться на піввулиці (або на всю маршрутку) з папіросою в зубах і пляшкою в руках, на безглузду і мертву архітектуру ультрасучасних закладів, які нищать красу нашого симпатичного міста, на наші "дороги" та ідіотські безграмотні вивіски!..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих, хто не зрозумів, підкорегую своє висловлювання, щоб воно чіткіше відображало думку.

1. Я абсолютно згоден і повністю підтримую, що потрібно поважати оточуючих.

2. Я лише проти таких речей, як висловалювання в стилі "свиня в стрінгах". Якщо вона свиня в стрінгах, то автор цитати - типове хохляцьке невиховане бидло.

3. Smith, незважаючи на ображене відчуття прекрасного, спроба тролінгу невдала і спосіб скоріше рівня твоєї дитини, але не дорослої людини.) Тренуйся.

4. Якщо говорити про дітей, то так, це не дуже добре, коли вони на таке дивляться, пляжами ж перебирати не будеш. Ну, на щастя, це одна з найменш неприємних речей, на які ваше маля надивиться за життя.

5. У мене є особисті причини запропонувати людям із занадто радикальною думкою на цю тему засунути її глибоко-глибоко саме отуди, куди залазять стрінки і ніколи в житті більше звідти не діставати. Отож, прошу, панове!

Як добре, що вам і дітям не бридко дивитись на руїни будівель на центральних вулицях міста, на безлад і сміття, на пяне бидло, яке матюжиться на піввулиці (або на всю маршрутку) з папіросою в зубах і пляшкою в руках, на безглузду і мертву архітектуру ультрасучасних закладів, які нищать красу нашого симпатичного міста, на наші "дороги" та ідіотські безграмотні вивіски!..

Згідний з 1 і 4! І цілком підтримую "висновки". Та на щастя місто на мою думку трішки оживає - навіть питання куріння і випивки госто поставили - все таки щось корисне роблять! (вибачайте за ліричні відступи)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

..."свиня в стрінгах"... Якщо вона свиня в стрінгах, то автор цитати - типове хохляцьке невиховане бидло.

повністю з тобою, як з автором цитати згідний, що ти якесь там бидло ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, ніколи я тролінгом не страждав.

Ти сам собі собі суперечиш: то говориш, що

Smith, незважаючи на ображене відчуття прекрасного, спроба тролінгу невдала і спосіб скоріше рівня твоєї дитини, але не дорослої людини.) Тренуйся.
і одразу
Якщо говорити про дітей, то так, це не дуже добре, коли вони на таке дивляться, пляжами ж перебирати не будеш. Ну, на щастя, це одна з найменш неприємних речей, на які ваше маля надивиться за життя.
. Тобто, ти, тим самим, підтверджуєш мою думку, яка викладена у моєму пості №23. Ну і кумедний ти, за твоєю логікою думка співрозмовника - це троллінг, а твоя - це вершина мислення. Ну і розсмішив. Не перетворюйся на деяких форумчан, які на пост співрозмовника миттєво відповідають або образою, або матом. Працюй над собою.

До речі, вислів "свиня в стрінгах" не я привів для прикладу.

Крім того, тут обговорюється тема "Літо, пляж, дівчата...стрінги", а ти почав говорити про

...руїни будівель на центральних вулицях міста, на безлад і сміття, на пяне бидло, яке матюжиться на піввулиці (або на всю маршрутку) з папіросою в зубах і пляшкою в руках, на безглузду і мертву архітектуру ультрасучасних закладів, які нищать красу нашого симпатичного міста, на наші "дороги" та ідіотські безграмотні вивіски!..
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звичайно на товстих жінок (та ще й з целюлітом) в стрінгах дивитись дійсно бридко. А от закритий купальник (такий як плавають в басейні) на них дивиться набагато сексуальніше. І можна доречі вибрати купальник який пропускає сонячне проміння і під матерією тіло загаряє. Можна почитати тут. Моє імхо звичайно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одуріти можна 37постів із за стрінгів :sq_ye:

і це ще не кінець :rolleyes:

ясно ж що не кінець, продовження буде вночі коли спати будем, стрінги снитимуться :smile3:

А от закритий купальник (такий як плавають в басейні) на них дивиться набагато сексуальніше.

шалунішка :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справді замість того, щоб обговорювати сексуальних дівчат всіх чомусь потягнуло на "не дуже сексуальних!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одуріти можна 37постів із за стрінгів :sq_ye:

і це ще не кінець :rolleyes:

ясно ж що не кінець, продовження буде вночі коли спати будем, стрінги снитимуться :smile3:

не серйозно - краще вже те, що під ними! :blush:

Чи як варіант - просто без них!

доречі, як виявилась така актуальна тема - чого ж ніхто крім мене не хоче підтримати авторку "плюсиком" Також хочу відмітити ще одну людину, а саме Deemon, який завжди радує класними фотками в темах, нажаль цого разу обмежився лише анекдтом :( (хоч і смішним) :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я ж казав - ось яка талановито зроблено - всім догодив - хто хотів побачити жіночу попу, жіночу має, а хто чоловічу (я маю на увазі sweetlenу) - має чоловічу

навіть інтелігентам-музикантам догодив:rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть інтелигентам-музикантам догодив

скоріше, інтіліктуалам-лінгвістам-юмарістам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала ще закиди про те, що типу тільки закомлексовані дівчата проти таких речей, щоб їхні чоловіки голову не задирали на "голопопих" красунь. Та то всьо не правда, коли дівчина в подібних "трусєлях" гарно виглядає і достойно дефілює по пляжу, то я особисто скоріше сама б звернула увагу чоловіка в напрямку тої дівчини. Бо коли красиво, то дивитися приємно, і ніяких жіночих ревнощів з того приводу не виникає. :P

"Я ж казав - ось яка талановито зроблено - всім догодив - хто хотів побачити жіночу попу, жіночу має, а хто чоловічу (я маю на увазі sweetlenу) - має чоловічу

навіть інтелігентам-музикантам догодив"...

Да, то реально...таких мачо ше пошукати треба :g07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та то всьо не правда, коли дівчина в подібних "трусєлях" гарно виглядає і достойно дефілює по пляжу, то я особисто скоріше сама б звернула увагу чоловіка в напрямку тої дівчини.

Не переживай, він її побачив раніше за тебе ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Читала ще закиди про те, що типу тільки закомлексовані дівчата проти таких речей, щоб їхні чоловіки голову не задирали на "голопопих" красунь. Та то всьо не правда, коли дівчина в подібних "трусєлях" гарно виглядає і достойно дефілює по пляжу, то я особисто скоріше сама б звернула увагу чоловіка в напрямку тої дівчини. Бо коли красиво, то дивитися приємно, і ніяких жіночих ревнощів з того приводу не виникає. :P

"Я ж казав - ось яка талановито зроблено - всім догодив - хто хотів побачити жіночу попу, жіночу має, а хто чоловічу (я маю на увазі sweetlenу) - має чоловічу

навіть інтелігентам-музикантам догодив"...

Да, то реально...таких мачо ше пошукати треба :g07:

ну не знаю - тобі видніше - мачо чи ні! Мені якось цікавіше по сторонах роздивлятись :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...