Перейти до змісту

Літо, пляж, дівчата...стрінги


sweetlena

Рекомендовані повідомлення

Smith, давай ти будеш вчити своє маля життю, окєй? Мені це вже не потрібно.

Ну, в товариша, який назвав мене бидлом, настільки низький рівень інтелекту, що я, на жаль, не зможу знайти з ним спільної мови, тому нічого йому не відписуватиму, тут і так усе ясно.)

До речі, а навіщо ви на них дивитесь, якщо бридко?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 108
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну, в товариша, який назвав мене бидлом, настільки низький рівень інтелекту, що я, на жаль, не зможу знайти з ним спільної мови, тому нічого йому не відписуватиму, тут і так усе ясно.)

А я відпишу, я не гордий.

Якщо людина, яка обзиває інших бидлом - низькоінтелектуальна, то ти знову ображаєш тільки себе, а не мене. Тому що я тільки погодився з тобою, а не обзивав тебе бидлом. Розумію, що вийшло грубо для твого бидлячого мозку, з низьким інтелектом, але я вимушений був опуститися до твого рівня, щоб доступно тобі пояснити очевидні речі. Також розумію, що ти став на захист "свині", але мушу тебе розчарувати - це не конкретна особа, а образ, для "красного слівця". Також хочу зауважити, що спільну мову ти й не намагався зі мною знайти, бо це не важко - я і в житті і на борді досить адекватна людина, хамлю тільки у відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стосовно чоловічих поп: родичі живуть в Аргентині, купаються чоловіки лише в шортах по коліна.

в плавках (тим більше в стрінгах) лише голубці

Ну и затянутые же они там :)

Ви ж скажімо не справляєте нужду на пляжі при всіх?

Ты вопрос по другому задай - "Куда вы cливаете отработанную жидкость из организма, когда заходите в море?" :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Воть вам, як потрібно на пляжі відпочивати засмагати :)

Это типа бесплатный атракцион? :D

И батареек не нада. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, давай ти будеш вчити своє маля життю, окєй? Мені це вже не потрібно.

До речі, а навіщо ви на них дивитесь, якщо бридко?

Спірне питання!

Ну якщо тобі подобаються жінки в стилі картин Рубенса і до того ж в стрінгах, то це твої проблеми (я так розумію, що тут приховане щось особисте). Якраз ти і намагаєшся усім, кому це не подобається, нав'язати свої вподобання, і судиш, зокрема, про мене, досить категорично.

На рахунок "вчити тебе життю", то скажу так: по-перше - а оно мне нада? А по-друге, є хороше прислів'я: вік живи, вік учись.

А на пляж ходити з зав'язаними очима? Коли така "хмарка з ниточкою" пройде, то буде важко це не помітити. Повторюю, не просте пройде (хай собі ходить на здоров'я), а з ниточкою. Треба більш самокритично до себе ставитися, а не прикривати свій безсмак безпосередністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты посмотри, и не сэрегируй среагируй :D

И вообще, если "хмары" не в твоём вкусе - какого милого ты ищешь ниточки на них, когда они проходят мимо? *ROFL*

Надо проще относится к ситуации, а не прикрываться псевдо-моралью ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ты посмотри, и не сэрегируй среагируй :D

И вообще, если "хмары" не в твоём вкусе - какого милого ты ищешь ниточки на них, когда они проходят мимо? *ROFL*

Надо проще относится к ситуации, а не прикрываться псевдо-моралью ;)

Де ти побачив в моїх думках, які тут викладені, псевдо-мораль? Я вже просив - не робити аналіз моєї точки зору.

Якби я ще шукав на них ці ниточки, то це був би перебір...

Якщо ти, ursa, прочитаєш усі мої пости в даній темі, то помітиш, що я жодного разу не казав, що треба це заборонити. Просто мені це не подобається, і все. Без усяких заборон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зазвичай люди які носять стрінги та при вивільнені калових мас в них получається не одна кучка лайна, а ДВІ! :0024: :0024: :0024:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Smith, де я писав, що це мені подобається?

А якщо подобається, то це проблеми? :sq_ye:

Чувак, у тебе в самого якісь проблеми. Відчепись від мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yuraul, якщо я писав, що мені це не подобається, а ти почав зі мною дискутувати, то можна зробити висновок, що тобі це, принаймні, подобається або прихильно до цього ставишся. І не я почав агресивно поводитись до співрозмовника. Тим самим, ти мене змусив відповідати на кожне твоє повідомлення в даній темі, де ти згадував мене, або де викладені мною думки.

Так що, з самого початку не я до тебе вчепився...

Одним словом, розібрались між собою, що б не виносити особистісні відносини і не оффтопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли дівчина в подібних "трусєлях" гарно виглядає і достойно дефілює по пляжу, то я особисто скоріше сама б звернула увагу чоловіка в напрямку тої дівчини. Бо коли красиво, то дивитися приємно, і ніяких жіночих ревнощів з того приводу не виникає. :P

правильно:) нехай дивиться, а от руки протягуватись зуськи :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із медицинського форуму:

-Чи правда, що носити стрінги не можна, тому що вони провокують жіночі захворювання?

-Правда. Тільки якщо вам дуже хочеться надіти стринги на вихід, а якусь вечірку і т.п. – Одягніть, але лише раз на місяць, але не більше того. Не треба носити їх щодня. Справа в тому, що на жіночому тілі є дуже хороша точка, вона знаходиться між входом у піхву і входом в пряму кишку. Якщо ви носите стринги, йде гіперстимуляція цієї точки, а між тим вона відповідає за всі органи малого тазу. Таким чином, провокуються порушення менструального циклу, запальні процеси, інфекції, безпліддя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss, я коли написав останнє повідомлення, то теж на це звернув увагу. А ти ще з прикольним коментом виклав цей факт. +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Із медицинського форуму:

-Чи правда, що носити стрінги не можна, тому що вони провокують жіночі захворювання?

-Правда. Тільки якщо вам дуже хочеться надіти стринги на вихід, а якусь вечірку і т.п. – Одягніть, але лише раз на місяць, але не більше того. Не треба носити їх щодня. Справа в тому, що на жіночому тілі є дуже хороша точка, вона знаходиться між входом у піхву і входом в пряму кишку. Якщо ви носите стринги, йде гіперстимуляція цієї точки, а між тим вона відповідає за всі органи малого тазу. Таким чином, провокуються порушення менструального циклу, запальні процеси, інфекції, безпліддя.

Правильно, ходіть дівчата без стрнгів :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, ходіть дівчата без стрнгів :blush:

Доречі в цьому році це дуже популярно. Не з потолка інформація :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, ходіть дівчата без стрнгів :blush:

А це вже, Сергію, інша тема: Як ви ставитеся до ходіння по вулиці без спідньої білизни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, вони такі ж жертви стереотипів, як і частина учасників теми, котрі типу проти. Людина з розвиненим відчуттям краси не робитиме з себе чудо, навіть якщо без комплексів. Вона одягатиме те, що пасуватиме, яка б вона не була. Не вдягатиме оці штанці-засранці.) Людина прагне бути індивідуальністю. І коли вона не має більше чим виділитись, то намагається виділитись зовнішністю. Але там всередині все рівно порожньо, бо смак він приходить з середини, це зовнішній прояв внутрішнього духовного багатства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, ходіть дівчата без стрнгів :blush:

Доречі в цьому році це дуже популярно. Не з потолка інформація :)

Моє повідомлення носило не інформативний характер - скоріше це побажання чи пропозиція :blush:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, ходіть дівчата без стрнгів :blush:

Доречі в цьому році це дуже популярно. Не з потолка інформація :)

Zeuss, ясен перець, що не з потолка, а трохи нижче... :g05:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно, ходіть дівчата без стрнгів :blush:

А це вже, Сергію, інша тема: Як ви ставитеся до ходіння по вулиці без спідньої білизни?

тему створювати не буду, але скажу, що я тільки за - як не як літо!

Та й ці стрінки такі зараза не зручні :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А взагалі, вони такі ж жертви стереотипів, як і частина учасників теми, котрі типу проти. Людина з розвиненим відчуттям краси не робитиме з себе чудо, навіть якщо без комплексів. Вона одягатиме те, що пасуватиме, яка б вона не була. Не вдягатиме оці штанці-засранці.) Людина прагне бути індивідуальністю. І коли вона не має більше чим виділитись, то намагається виділитись зовнішністю. Але там всередині все рівно порожньо, бо смак він приходить з середини, це зовнішній прояв внутрішнього духовного багатства.

Згідний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вона знаходиться між входом у піхву і входом в пряму кишку.

сынок спрашивает у мамы: 
- мам, а что такое минет?
- ну... это когда в рот берут...
Пап хрясь маме подзатыльник: Дура! не берут, а дают! У нас сын растёт!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...