Перейти до змісту

ПИК НЕФТИ: жизнь после нефтяного краха


Serpent

Рекомендовані повідомлення

 2 nickel - може ти й курс доллара на завтра заодно підскажеш?  Десь до третьої цифри після коми, мну багато не треба ;) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 2 nickel - може ти й курс доллара на завтра заодно підскажеш?  Десь до третьої цифри після коми, мну багато не треба ;) 

а що, те що я написав - для когось було таємницею, як завтрашній курс доляра "до третьої цифри після коми"? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай, такі статті замовляються компаніями в цьому зацікавленими. (Як не дивно, часто НАФТОВИМИ!

Знов таки, не хочу нікого "персонально", так би мовити, звинувачувати, дуже часто за такими статтями стоять непересічні вчені, але є прецеденти, ну, хоча б, з тим самим "свинячим" (чи ще яким грипом ? http://libymax.ru/?p=11515 ), або з глобальним потеплінням (див. хоча б ТУТ )

Так що, здається мені, років ще з 500тисячМіліонів людство якось протягне... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні в якому разі не претендую на роль пророка, але про грип я також прикалувався в тій супергарячій темі, писав, що в нас епідемія туберкульозу вже майже 20 років, а супергрип - маркетинговий хід, але тоді панікерів було набагато більше - "на одного чихнувшего - десять обосравшихся". Жінці в приказному порядку заборонив заходити в аптеку (щоб нічо не підхватила в черзі) і тим більше там щось купувати. Так та звізда з ушами втіхаря пішла і набрала всяких антигрипінів. Маску вдягнув один раз: державний нотаріус не приймав без маски. І шо? І де?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

NetSerpent, таваріщ, та ти зафакав. Патронів, значить, наробили до біса, а молотків і сокир, млять, дефіцит? Іди нафіг з такими аргументами, з тобою все ясно.

На рахунок Жака Фреско. Фільм Дух часу знятий не ним (вікі каже, що Пітером Джозефом). Фільм знятий ПРО НЬОГО (друга частина). Тепер ясно, як ти сприймаєш інформацію: що хочу, те й бачу. Теоретик, то теоретик, але твоя стаття нічим не ближча до практики.

Словом, не буду далі щось пояснювати, якщо погано вчився в школі і хочеш істерити і вбиватись об стіну - вперьод. Це твоє невідємне право, дароване Конституцією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не парьтесь.

З нафти в нас не роблять:

1. Самогонку

2. Сало

3. Капусту.

Так, що з пунктами 1 та 2 якось проживемо, на решту пунктів уваги не звертати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да не парьтесь.

З нафти в нас не роблять:

1. Самогонку

2. Сало

3. Капусту.

Так, що з пунктами 1 та 2 якось проживемо, на решту пунктів уваги не звертати

огнєнну воду з нафти ще за часів Хрущова робили. Ходила серед народу така муля: на всіх радянських горілчаних етикетках була намальована пташечка. Вона бувала трьох кольорів: золотиста, червона і чорна. Так в народі говорили що золотиста - це пшенична чи житня горілка, червона - картопляна, а чорна - да-да, саме з нафти. Зрозуміло, що "домашньої" це не стосується.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...