Перейти до змісту

Recommended Posts

В неділю через 2 тижні після ремонту нарешті все стало нормально,пройшов дощ із легкою блискавкою і знову нічого,крім Ютуба,неможливо дивитись.

Тільки плати вчасно головне.Що за...?

Поширити це повідомлення

...
Zevs_Isver    2 355
57 хвилин тому, AnimaNoir сказано:

Хороший стьоб, аплодую стоячи. Раз немає аналогів значить треба терпіти неякісні послуги)

та то не стьоб, то я так здалека зайшов щоб дати зрозуміти що кінцевий користувач на тарифі "50 грн" не пуп землі

та й монтери не "резинові" і не можуть бути одночасно у всіх місцях

Поширити це повідомлення

Skorpio76    812

я перепрошую. Компанія позиціонує себе як "оператор рішень". Компанія встановила тариф "50 грн". Цей тариф абонент не виторговував, а погодився на пропозицію компанії. І проблема компанії, що вона не спроможна: 1) інвестувати у більш надійне обладнання /мережі. 2) не спроможна розрахувати очікуване навантаження на ремонтну службу (зважаючи на реальний стан тих же мереж і обсяг робіт у попередні періоди) і виходячи з цього, встановити відповідний штат цієї ремонтної служби (в тому числі черговий у вихідні, святкові дні і нічні години) 3) не бажає найняти достатню чисельність обслуговуючого персоналу.

На жаль, у нас дуже мало сфер (ринків) де є нормальна конкуренція, де кожна фірма буквально труситься над кожним клієнтом, в тому числі тими, хто "не є пупом землі".

Сам був вражений, коли свого часу підключався до Датагруп. Виконання заявки на підключення довелося чекати мало не цілий місяць! А потім періодичні трабли, коли тобі в п'ятницю в контакт-центрі заявляють "очікуваний строк відновлення послуги - ..... понеділок". Тобто практично три доби. Але ніхто навіть не думає здійснити перерахунок абонплати і повернути 10% від її суми (не кажучи вже про неустойку). Напевно будете вважати, що я пишу дивні речі, але сподіваюся колись ми прийдемо до того, що компанії усвідомлять - швидкість сервісу - не менш важлива конкурентна перевага, ніж ціна. І якщо компанія погодилася піти на демпінг і запропонувала низьку плату - ніхто її силою не змушував це робити, але виконуйте взяті обов'язки.

Поширити це повідомлення

sanbOK    1 022

noob_tm в 12:20 відновили. Помоніторив роботу більше 5 годин. все ок. 

18 часов назад, Штекер36 сказал:

В неділю через 2 тижні після ремонту нарешті все стало нормально,пройшов дощ із легкою блискавкою і знову нічого,крім Ютуба,неможливо дивитись.

Тільки плати вчасно головне.Що за...?

номер договору.

19 часов назад, Zevs_Isver сказал:

треба було купляти квартиру в будинку де є 3 (ТРИ) провайдери - все було значно стабільніше

а так вирішили "зекономити" - от і маємо що маємо

та ну .... якби стояло питання якась недосцяна 5-ти поверхівка де є 3-5 провайдерів або новобудова з 1 провайдером де  живе noob_tm то я б довго не думав. в будь-якому випадку рано чи пізно крім ДГ туди зайде ще хтось буде конкуренція і noob_tm переключиться і буде радіти життю. так буває зайжди і з усіма будинками. 

Поширити це повідомлення

sanbOK    1 022
6 часов назад, Itzamna сказал:

Відкриваю сайт, спочатку нормал, через секунду "какаха", F5 і знову нормал, ну чо за фігня ?

598b95b1ece2e_DNS2.thumb.jpg.4fa604f7551ce483a3b639b75823b217.jpgDNS.thumb.jpg.5ff6e939f5ed486a425db4295e3a1aa1.jpg

Зайшов з першого разу без проблем (macOS 10.11, chome 60.0.3112.90). Судячи з глюку десь не підгружаються скрипти або стилі сайту. 

Поширити це повідомлення

sanbOK    1 022
22 минуты назад, Itzamna сказал:

З незручністю 1 сайта писав би я сей пост, вот чом вопрос :D

Який номер договору?

Яку швидкість показує торент при завантаженні?

Поширити це повідомлення

ZLOvSmetane    374
9 годин тому, Itzamna сказано:

Сторінки з першого разу не грузяться...покі в кеш не попадуть і обновить не нажать або почекать, вже пару днів, доколе ?

DNS.jpg

Підтримую, аналогічно в мене і в знайомого така сама проблема.. 

Поширити це повідомлення

ZLOvSmetane    374
3 годин тому, sanbOK сказано:

Це тільки в хромі чи в інших браузерах також?

хром, опера.. накатував на тестовий ноут чисту вінду - та сама трабла.. якось ще треба попробувати напряму з шнурком, але якщо не в мене одного таке то грішу на днсники дадагруповські, тим більше коли приєднуюсь до іншого провайдера таких траблів непомічав.

Поширити це повідомлення

sanbOK    1 022
13 минут назад, ZLOvSmetane сказал:

хром, опера.. накатував на тестовий ноут чисту вінду - та сама трабла.. якось ще треба попробувати напряму з шнурком, але якщо не в мене одного таке то грішу на днсники дадагруповські, тим більше коли приєднуюсь до іншого провайдера таких траблів непомічав.

Просто крім, як тут більше ніде про проблему не чув і якби ДНСи лагали то вони лагали б у всіх.

Враховуючи, що інет в мене вдома той самий що і в вас також відчув би проблему.

Поширити це повідомлення

AnryABC    56
On 05.08.2017 at 15:24, noob_tm сказано:

Скільки ще часу мені потрібно бути без інтернету? Що у вас за сервіс такий? Інтернет день робить і тиждень не робить... Номер договору 199576( По цій адресі у всіх підключених абонентів інтернету немає)... Ви можете перевірити кількість заявок і терміни їх викнання. Чому все на стільки погано? І що саме головне немає ніякої відповіді, Ви можете відповісти щось типу " Дуже багато роботи не встигають спеціалісти робити" ну так я спитаю: "Навіщо набирати такі об'єми робіт, а потім казати що спеціалісти не встигають" Все діло в грошах? Ооо на рахунок грошей " Куди потрібно звернутися для того щоб компенсували абонплату за всі дні без інтернету?"  Я підлючений до цього провайдера десь в районі місяця і складається дуже погана думка. Будь ласка sanbOK якщо Ви маєте якісь можливості зв'язатися із нашим місцевим відділенням Датагруп(Луцьк Карбишева 2а) повідомте їх, що я хочу отримати пояснення на рахунок ситуації що склалася.

Я це все пройшов,був і на Карбишева,там теж запевняли що відсутність комунукації з колцентром суто випадкова(не відповіді,не відзвону,ні толково розяснення),обіцяли все владнати за пару хв.,чекайте дзвінок.Чекав днями,тільки  sanbOK намагався допомогти.Задостало,розірвав договір,написав заяву на відшкодування коштів за дні  без трафіку,перейшов на іншого провайдера і поки все норм.

Поширити це повідомлення

Skorpio76    812

Злопам"ятний виявляється Домашній телеком. У вівторок висловив критичну думку, а у четвер взяли і відключили. Довелося телефонувати у контакт-центр.

P.S. Звичайно, я швидше жартую про наявність прямого зв'язку між критичним постом на форумі і збоями у роботі інтернету. Хоча..... Хоча вже тривалий час (кілька місяців) таких збоїв, що б Інтернету не було взагалі не траплялося. Але "гальмування швидкості" були присутні

Поширити це повідомлення

sanbOK    1 022
11 часов назад, Voronin10 сказал:

ем, чого мене на спідтесті(окла) оприділяє як MainStream?

Та пофіг на який сервер міряти . спідтест не показник. Торентом міряй

Поширити це повідомлення

Maniko    343
18 хвилин тому, MrVes сказано:

Я один тут Датагрупом задоволений?   :huh:

Ні, не один, в мене теж нема проблем з ним останні пів року. Останній раз були проблеми в кінці січня коли переводили абонентів на схему VPU то в мене чогось порт здох.

Поширити це повідомлення

Зареєєструйтесь або увійдіть для відповіді

Ви маєте бути зареєстрованим учасником для коментування

Створити акаунт

Зареєструйтесь у нашій спільноті. Це легко!

Створити обліковий запис

Увійти

Маєте акаунт? Заходьте.

Увійти зараз