Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

читаю тут пости деяких людей які пишуть про роботу дорожників... це бред такий що навіть читати не хочеться... цікаво хто з дорожників думав що зимою не буде снігу ? покажіть мені пальцьом такого чоловіка... дорожники працюють щодня... але не завжди вистачає дизпалива для своєчасної очистки від снігу. і це не вина дорожників... це вина держави яка не виділила грошей на 10-денний запас палива. якби ви хоч 1 день попрацювали у дорожній організації ви б зрозуміли у чому суть проблеми... а розсуждати всі герої і умніки

Згідний повністю, от тільки проблеми перекладання відповідальності не вирішує.

Систематична підміна свідомості і сприйняття реалій в нашій країні стала нормою і це стосується усіх сфер починаючи з комунпослуг та закінчуючи дачою хабара.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А добре що сніг пішов - дороги рівніші стали. :_31:

і я цим себе сьогодні потішив, як на роботу їхав... але зараз вже не до сміху

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А зараз точно весна?) Зранку їхав маршруткою, ледве рухались усі машини. Знову ж, як і було зимою, хтось вліпить машину не там, а ще й сніг зменшив дорогу і формуються затори. В дворі намело снігу по бампер. Що ж далі буде..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А добре що сніг пішов - дороги рівніші стали. :_31:

ГАРШОЧЄК, НЄ ВАРІ! Я пожартував. Досить! =)
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене зараз турбує два питання (як і напевне більшість, що виїхали сьогодні своїм транспортом): як виїхати з роботи? і як поставити машину на місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хіба грудень не навчив? Співчуваю...

а що ж тут вчити? березень місяць за вікном....на таке навіть і не надіявся...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене зараз турбує два питання (як і напевне більшість, що виїхали сьогодні своїм транспортом): як виїхати з роботи? і як поставити машину на місце?

Мене також дуже хвилювало це питання, особливо як поставити машину в гараж?

Зранку якось виїхав, а ось назад заїхати було дуже проблематично. За якихось пів-дня двері гаража замело до рівня замка.

Мабуть, годину потратив, щоб хоч трохи розчистити, але сніг сипав швидше, ніж я його відкидав. :(

Лише дякуючи двом сусідам по гаражу, вдалося поставити машину на місце :0152:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки дійшов додому 5 машин випхали, ще 5 спробували випхати...

Як добре, що зранку поїхав на маршрутці... Хоча думки взяти машину проскакували.

И я вот сижу и думаю, толку с того что я один такой дурак на субе выехал с нашего двора, а вот как заеду даж не представляю :) т.к. у нас переметает там одно место перед домом практически по пояс + машины по бокам, там только на тракторе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя...Покатитися покатався, а от вже в гараж "підпихали"....Ледь заїхав.

А вночі мені на Трускавець, хоч і позашляховиком, але всеодно якось так...неспокійненько...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а вот как заеду даж не представляю

особливо як поставити машину в гараж?

і як поставити машину на місце?

Мда, я не один такий. Чутвертий)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені пощастило поставити машину в гараж, а то через пів години вже по Загородній було і не проїхати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене зараз турбує два питання (як і напевне більшість, що виїхали сьогодні своїм транспортом): як виїхати з роботи? і як поставити машину на місце?

а я відразу зрозумів, що кину на роботі :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Викладайте уже якісь фотографії - цікаво, что там на дорогах!

Сам виходив, пройшовся - супер враження!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вперше бачив як відкопують локомотив. Виїхав з металобази на вул. Мамсурова і став якраз на переїзді. Трохи повідкопували, а потім відчепили локомотив і дали дорогу автотранспорту.

mW2cx.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні, водії, трохи дивуєте. Невже прогнозу ніхто не бачив, чи не чув штормового попередження? В білорусів таке саме, до речі, твориться. А дороги стоять. (для вантажівок). Сьогодні був на вулиці лише в ранзі пішохода, але щоб вийти на вулицю, ледь відкрив двері. Сніг на дворі чистити буду лише завтра (за прогнозом в час ночі має сніг/вітер припинитись).

І по темі

XB0lE.jpg

Перекладу текст: "То не наша, копаємо далі"

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зранку з гаража годину часу видряпувався. Дороги просто жесть, як температура впала нижче нуля на дорогах утворились "драбини" з льоду. Ставити в гараж навіть не ризикнув. По Кравчука бачив техніку, що чистила дорогу, але не дуже видно результат з такими то масштабами опадів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дома, УРААА! Приїхав машиною). Але дорога була "веселою".

Щоб піднятись до ЦУМа з кільця (Шевченка) довелось витягувати одну машину, на пузі висіла. (Таки дійсно слово "Дякую" багато значить, на душі так приємно що допоміг комусь. Не хвалюсь, їй Богу).

Декілька таких кучугур брав, що думав всьо, хана. таки резина хороша багато чого значить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зара біля Там-Таму на зупинці на пузі сидів тролейбус, бус, декілька машин. Під мостом, біля Юванта, стоять 4 фури, які відкопують одна-одну. По дорозі стояли купа машин на аварійках, напевно, вже покинуті. Людей в маршрутках повно. В дворі ж, хто не встиг виїхати з самого ранку, навіть і не намагався. А сніг все ще мете..

Змінено користувачем Amblee
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...