Перейти до змісту

Дорожная обстановка


Рекомендовані повідомлення

на повороте на ул.8 марта повесили знак "разворот запрещён"

цей знак там вже з рік точно висить.

За великим рахунком правильний знак "Рух направо" - буде менше корків і аварійних ситуацій на тому перехресті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кажуть мені що в тому районі десь також вцепили знак, який забороняє поворот. Правда не уточнюють де саме. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ДСТУ 4100 - 2002

ЗНАКИ ДОРОЖНІ

Загальнітехнічніумови. Правила застосування

10.1.1 Дорожні знаки повинні розташовуватись так, щоб їх добре бачили учасники дорожнього руху як у світлий, так і в темний час доби, була забезпечена зручність експлуатації і обслуговування, а також було неможливе їх ненавмисне пошкодження. При цьому вони не повинні бути затулені від учасників дорожнього руху будь-якими перешкодами (зеленими насадженнями, щоглами зовнішнього освітлення тощо.).
10.2.2 В одному поперечному перетині дороги допускається встановлювати не більше як три знаки, без урахування дублюючих знаків і табличок до дорожніх знаків.

Черговість розміщення знаків різних груп на одній опорі (зверху-вниз або зліва-направо) повинна бути наступна:

— знаки пріоритету;

— попереджувальні знаки;

— наказові знаки;

— заборонні знаки;

— інформаційно-вказівні знаки;

— знаки сервісу.

У разі розміщення на одній опорі знаків однієї групи, їх розташовують відповідно до номера зна­ка в групі.

10.2.5 Відстань від краю проїзної частини, а за наявності узбіччя — від брівки земляного полот­на до найближчого до неї краю знака, установленого збоку від проїзної частини, повинна становити від 0,5 до 2 м, а до краю інформаційно-вказівних знаків 5.45 — 5.48, 5.51, 5.53, 5.54, 5.56, 5.58.2, 5.59, 5.61.1 —5.61.3 — від 0,5 до 5,0 м.
10.2.10 Відстань між сусідніми знаками, розміщеними на одній опорі, що поширюють свою дію на ту саму проїзну частину, за винятком знаків, виконаних в одному корпусі, повинна становити від 50 до 200 мм.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Імхо, так. Але лише як додаткова причина скоєного порушення. Знову ж імхо )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да ну, не было там знака "разворот запрещён" (он новенький, хрустящий), был только знак "стоянка запрещена".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був, Masik, точно був. :) І до нього якраз і довісили "Зупинку заборонену". І певно коли довішували, то і старий знак замінили на новий.

А довішували десь пару місяців назад, а мо навіть і в цьому році.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні знову бачив біля 5 школи, як 1 пост ДАЙців зупинили відразу 5 авто

При виїзді з Шухевича (Кузнецова) тепер не можна наліво. На Грибоєдова частенько засада.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

RomaBoma, дада - на попередній сторінці зовсім не про це писали. ;)

"Кажуть мені що в тому районі десь також вцепили знак, який забороняє поворот. Правда не уточнюють де саме."

саме так, Dream

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так, RomaBoma: в тому районі, кажуть (!), що з'явилось 2 (!) нових знаки, які дозволяють рух лише в одному напрямку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На парній стороні Бандери при русі від ВНУ на Шопена поставили знак "Зупинка заборонена".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як давно встановили знак "лише направо" на виїзді з вул Романа Шухевича (колишньої вул. Кузнєцова) на пр-кт Перемоги?

Сьогодні я його проморгав. Хоча його практично не видно за деревом. Пізніше викладу фото

бачив як вчора ввечері машина ДАІ стояла в карманчику біля 5-ої школи і, напевно, вже ловила водіїв, які повернули ліворуч :huh:

До сих пор стоят попрошайки!

(Не хорошие "люди")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо перенести ситуацію зі знаками біля Тамтаму на це перехрестя, то наступну кардинальну зміну напрямку руху на якомусь перехресті варто чекати через якихось 3-4 місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий тиждень наблюдаю за ситуацією, біля 5-ї школи в карманчику стоять мінти деколи навіть 2 машини, дуже багатьох зупиняють , може когось там зупиняли і за що? Наблюдаю цю картину обично в обідню пору

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілий тиждень наблюдаю за ситуацією, біля 5-ї школи в карманчику стоять мінти деколи навіть 2 машини, дуже багатьох зупиняють , може когось там зупиняли і за що?   Наблюдаю цю картину обично в обідню пору

:naezd:якщо маєш авто то поїдь по Кузнецова і поверни на ліво до 5школи і гривень за 100-200 менти тобі пояснять ...Є альтернатива з Кузнецова поверни на  на право і розвернись... пс краще не роби цього....  :friday:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тиждень тому повісили знак на Шухевича (Кузнєцова) "тільки праворуч", якого майже не видно за деревами. І всі, зазвичай, повертають наліво, прямісінько під смугасту палицю. А ці під@ри там майже цілодобово. І в 6 ранку їхав - були. І в 10 вечора є...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І зараз стоять. Таке відчуття, що в нас через місяць десь поміняють знак, до якого всі звикли, і стоять виконують всі місячну норму по штрафам...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сегодня в 02.30 (ночью) возвращался из Киева и то стоияли и возле них две машинки "пострадавших".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream, дякую буду вивчати, просто я туди дуже рідко їзджу, тепер точно не попадусь :rolleyes:

vagus, а чого наїзжати, я ж просто спитала :(

та да, може треба було прочитати що вище написано, там всі відповіді на мої питання :_34:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та да, може треба було прочитати що вище написано, там всі відповіді на мої питання

оце да.

Це навіть тре більшим шрифтом час від часу закидувати в цю тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...