Перейти до змісту

Де найдешевші презервативи в Луцьку


swen1989

Рекомендовані повідомлення

Не знаю, чи в правильно розділ обрав, але все ж...

Мається на увазі презервативи відомих виробників: Contex, VISIT, SICO і тд. Хтось може знає, де самі найдешевші ціни в Луцьку. Або просто діліться скільки і де ви платите за цей засіб контрацепції.

P.S. Знаю, що без них краще, і знаю, що є інші засоби. Мене цікавить тільки цей засіб контрацепції. :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аптеках Contex упаковка на 3 шт. коштує 16.50 грн.

В інших місцях я б не радив купувати, навіть якщо дешевше - на такому не можна аж сильно економити, бо потім прийдеться витрачати кошти на маленького бейбі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В аптеках Contex упаковка на 3 шт. коштує 16.50 грн.

Та і мав на вазі аптеки. Найдешевше що я бачив упаковка Contex 12 шт - 49 грн. Аптека біля магазину "Мадот" (Варшавський ринок).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В армії, там їх нахаляву роздавали :)

Тільки я не поняв нафіга, в ували все одно не пускали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не дешевше жінці проконсультуватись з толковим гінекологом і вибрати собі якісь таблетки?

моя дружина он уже років з 7 приймає Логест. Зараз упаковка тягне біля 70грн... але ж то в місяць...

кинула приймати десь на місяць - маємо сина :) зараз приймає знову і все тіп-топ...

хоча кожному своє...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а не дешевше жінці проконсультуватись з толковим гінекологом і вибрати собі якісь таблетки?

моя дружина он уже років з 7 приймає Логест. Зараз упаковка тягне біля 70грн... але ж то в місяць...

кинула приймати десь на місяць - маємо сина :) зараз приймає знову і все тіп-топ...

хоча кожному своє...

всякі таблетки здоров'ю шкодять, не хочеться потім мати проблеми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

самые дешевые презервативы это б.у-ходи собирай.

Зачем экономить на здоровье-покупай в аптеках

А лучше без них и будет тебе счастье...а может и 2 счастья,а то и тройня.☺☻

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Толік вбивця :D

анек в тему

Молодой капитан собирается в первое плавание и спрашивает своего деда, бывалого капитана, что нужно брать с собой в море.

- Главное, что нужно в море - это таблетки от тошноты, ну и, пожалуй, презервативы, ведь ты будешь заходить в порты.

Капитан сходил в аптеку и купил 10 таблеток и 10 презервативов. На следующий день он рассказал деду, что он купил. Но дед сказал, что этого будет маловато. Капитан сходил в ту же аптеку и опять купил столько же таблеток и презервативов. Но дед сказал, что и этого мало, нужно, по крайней мере, еще столько же. Когда капитан в третий раз пришел в аптеку, аптекарь спросил:

- Это, конечно не мое дело, но если вас от нее тошнит, почему вы ее трахаете?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ой, не закривайте тему, хароша тема поржать! щас підтягнуться ще народні дотепники, хоч трохи життя на форумі розворушиться :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як ви думаєте, топікстатер такий ї**учий чи такий жадний?

напевно й..бар-терорист (без образ):P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всякі таблетки здоров'ю шкодять, не хочеться потім мати проблеми

Ти б почитав хоч як вони працюють. Чи обмежений світогляд рулить? ОБС - основне джерело знань і на біса вмикати мозок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так замітив, багато "розумних" тут водиться. якщо нема чого по суті теми написати, то якого х.. ви тут показуєте свій склад розуму??? здається, я ясно виразився, що мені потрібно, тому моє прохання: пишіть "в тєму". розвели флейм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рекомендую давно перевірений спосіб економії: після сексу презерватив не викидається, а миється, акуратненько змазується вазелінчиком, і упаковується в пластмасову коробочку, в якій і чекає наступного разу. Звичайно, для цієї мети краще не брати всякі ультратонкі кондоми - можуть не витримати кількаразового використання. Краще брати ті, що призначені для анального сексу - вони міцніші. Як свідчить практика, один презерватив може виручати впродовж 15-18 контактів. Безперечно, є ханжі, які скажуть, що такий презерватив можна використовувати лише з однією жінкою. Це - НЕПРАВДА! В дійсності його можна використовувати з різними жінками, але гарно мити після цього. Більше того, якщо ваша партнерша недостатньо рухлива, втомлена, чи просто перебуває в апатичному стані - то нанесений на зовнішню стінку сторони презерватива фастум-гель стимулюватиме прагнення жінки до життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я рекомендую давно перевірений спосіб економії: після сексу презерватив не викидається, а миється, акуратненько змазується вазелінчиком, і упаковується в пластмасову коробочку, в якій і чекає наступного разу. Звичайно, для цієї мети краще не брати всякі ультратонкі кондоми - можуть не витримати кількаразового використання. Краще брати ті, що призначені для анального сексу - вони міцніші. Як свідчить практика, один презерватив може виручати впродовж 15-18 контактів. Безперечно, є ханжі, які скажуть, що такий презерватив можна використовувати лише з однією жінкою. Це - НЕПРАВДА! В дійсності його можна використовувати з різними жінками, але гарно мити після цього. Більше того, якщо ваша партнерша недостатньо рухлива, втомлена, чи просто перебуває в апатичному стані - то нанесений на зовнішню стінку сторони презерватива фастум-гель стимулюватиме прагнення жінки до життя.

:blink: не знав, що є ще люди які таким методом користуються. дякую, посміявся :smile-zachot: . але я повторюся ше раз. уважно читайте тему. і нех... тут писати докази вашої розумової діяльності!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:blink: не знав, що є ще люди які таким методом користуються. дякую, посміявся :smile-zachot: . але я повторюся ше раз. уважно читайте тему. і нех... тут писати докази вашої розумової діяльності!

І взагалі! Шо ви тут ходите з розумними мінами, ідіть сюди і я верну вам людський облік!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всякі таблетки здоров'ю шкодять, не хочеться потім мати проблеми.

до-до... ти бачив шо я писав? 7 років! і нема ніяких ускладнень...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага. Тільки борода і вуса виросли :)

зате взаєморозуміння в подружжя підвищується, зранку на пару бритися :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така от літня пропозиція :

Contex №3 в асортименті від 10 уп. = 15 грн., від 30 уп. = 14 грн., Contex №12 в асортименті від 5 уп. = 45 грн., від 10 уп. = 44 грн.,

від 10 уп. = 25 грн., від 20 уп. = 23 грн., Durex №12 в асортименті= від 5 уп. = 72 грн., від 10 уп. = 69 грн.

Sico №3 = 17 грн., Sico №12 = 39 грн.

Гусарські в асортименті №3 = 10 грн.

Можливе замовлення будь-яких інших презервативів, предметів гігієни, а також ліків, медичної техніки, та інших медичних товарів.

Доставка в м.Луцьк на наступний день після замовлення.

тел. 097 - сім-сім-сім-2998

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...