Перейти до змісту

У луцькому парку розширюють дитяче містечко


Shraick

Рекомендовані повідомлення

дружина не може знайти роботу
думаю напевно не дуже вона і старається її знайти, обгрунтую чому так думаю, якщо немає можливості працювати за спеціальністю то принаймі роботу продавця в магазині(тимчасово поки не знайде кращої)можна знайти дуже швидко, на магазинах постійно розклєюють оголошення типу шукаю продавця.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дружина не може знайти роботу
думаю напевно не дуже вона і старається її знайти, обгрунтую чому так думаю, якщо немає можливості працювати за спеціальністю то принаймі роботу продавця в магазині(тимчасово поки не знайде кращої)можна знайти дуже швидко, на магазинах постійно розклєюють оголошення типу шукаю продавця.

там є ще куча обставин, я їх спеціально опустив, спростив ситуацію, але ти ж не думаєш, що це єдина родина, яка не може дозволити собі відвідання "Мадагаскару"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозно, то я згідна, що в нас не вистачає просто безалкогольного кафе для дітей.. А не для батьків, чиї діти граються на вулиці. Я пригадую дитинство і те ж саме "Буратіно" з желейками і тістечками - це кожного разу було свято. А ось в наших дітей виходить, що свято - це в кращому випадку похід на піцу і морозиво :( Де поруч дорослі пють пиво чи мохіто чи коньяк - різниці тут вже немає...

як не має дитячого кафе? З такими війнами ринок від Тигреса переносили, а ви кажете не має. Чи там як і з шашличниками, тільки обіцянки (в Тигреняті не був, тому й питаю)?

Тигреняти вже нема більше року точно.

Там ресторан "Піраміда", зовсім з дєтямі не пов’язаний. Ресторан не найвищого пілотажу, швидше бар.

В Тигреняті до речі було непогано, не фонтан, але хоч щось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тигреняти вже нема більше року точно.

Там ресторан "Піраміда", зовсім з дєтямі не пов’язаний. Ресторан не найвищого пілотажу, швидше бар.

В Тигреняті до речі було непогано, не фонтан, але хоч щось...

ну да, в нас вміють: брали земельку під дитяче кафе, рік-два помурижили і, вуаля, ще одна ригаловка. Хто наступний? Мадагаскар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там є ще куча обставин, я їх спеціально опустив, спростив ситуацію, але ти ж не думаєш, що це єдина родина, яка не може дозволити собі відвідання "Мадагаскару"?

інші обставини, то певно ше парочка кредитів, бо ж хотілось модно жить, купить машинку і т.п.

Херня то всьо. Головою думати тре перш за все. Краще мати ОДНУ дитину і давати їй все необхідне, ніж мати 2,3,...5 і нити шо ми, цука, бідні і нам так херово.

Краще не мати кредитів, їздити на маршрутці і гроші лишати В СІМ"Ї, а не нести все до банку, бо ж тре возити свою дорогоцінну дупу в машині.

Тьху. Таке на кожному кроці і оте ниття вже дістало. не можеш нормально розпланувати доходи і витрати - САМ винен!

І да, багато хто мене шас тут засудить, тіпа чорствий, гад, падлюка і опше...

так от - мені плювати. я вкалую як Папа Карло, вкалую своїми власними руками і головою і я знаю як заробляються ті гроші, бо сам з села і всього шо маю досяг САМ! Потом і роботою.

І тон еціни в Мадагаскарі такі, то менталітет в нас такий, шоб ніхера не робити і вічно плакатись, шо нема за шо жити.

ВОТ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мікс, спокійніше. В них жодного кредиту і вони не ниють.

П.С. В них не те що машини немає, а одна мобілка на всіх (знайдена)

"а далі дивляться чи хватить хоч чоловіку на проїзд на роботу."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, извини, навеяло :smile3:

1210933946.jpg

и вообще, куда-то тебя и Микса не в ту степь понесло. мы тут обсуждаем сабж, а не благосостояние соседей

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І тон еціни в Мадагаскарі такі, то менталітет в нас такий, шоб ніхера не робити і вічно плакатись, шо нема за шо жити.

ВОТ.

Ага, салати від 25 грн., піца від 60 грн., пляшка горілки від 100 грн, якась нещасна маленька пачка чіпсів(в магазині- 2 грн.) - 15 грн.

І Слава Богу я не плачусь, що немаю за що жити, в мене нормальний стабіьний дохід, але я не розумію чому така націнка... певно менталітет такий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там ресторан "Піраміда", зовсім з дєтямі не пов’язаний. Ресторан не найвищого пілотажу, швидше бар.

Кухня там повний ацтой. Виживають за рахунок лєтніка із пивом біля дитячого майданчика. Люблю такі місця, де можна пити пиво і одночасно людей бачити, а не у стінку дивитись.

Ага, салати від 25 грн., піца від 60 грн., пляшка горілки від 100 грн, якась нещасна маленька пачка чіпсів(в магазині- 2 грн.) - 15 грн.

В ресторанах вищої категорії при совку макс. націнка була 75% від роздрібної ціни, це так, к свєдєнію... А в "Мадагаскарі" як для дитячого кафе, погоджуюсь, ціни зовсім "недєцкі", хоча, можна прикинути, що це зроблено, щоб відсіяти маргінальну публіку, район-то великий, а сходити там практично нікуди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора нібито вже відкрилось:

містечко «Диво»

Хто був, бачив, які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуляла там з малим вчора і сьогодні))) в дитини щастя море, все культурненько, пофарбоване, старим качелькам дали нове життя, побудували нові. Дітей поки що небагато, відпустки, та й погода не дуже сприяє. А загалом враження дуууууже позитивні, раджу побувати на вихідних з дітками

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...