Перейти до змісту

У луцькому парку розширюють дитяче містечко


Shraick

Рекомендовані повідомлення

В центральному парку культури та відпочинку активно розширюється і реконструюється дитяче містечко, там 27 липня планують офіційно відкрити дитяче кафе.

Про це стало відомо 20 липня під час виїзного прес-клубу керівництва мерії.

Розширенням та облаштуванням навколишньої території міська влада дозволила зайнятись ТзОВ «Мадагаскар». Договір з фірмою підписали на 10 років.

Директорка закладу Алла Рожанська розповіла, що, за її задумом, на території дитячого містечка постане цілий розважальний комплекс, основу якого складатиме торгова площа, дитяче кафе та ігровий майданчик для малят.

Нині в дитячому містечку вже встигли старі каруселі замінили на нові, а також встановити додаткові.

«Тут буде тільки безалкогольна продукція, морозиво, тістечка, солодощі, піцца. Ми маємо на меті розвинути інфраструктуру в парку, щоб діткам було де відпочивати. Бо для дорослих зараз є багато

закладів, а для дітей таких закладів майже немає. На вихідних ми будемо проводити різноманітні дитячі заходи – дитяче караоке, виступи клоунів. Строго слідкуватимемо й за тим, щоб сюди не приносили спритні напої», – переконує бізнесвумен.

Директорка закладу каже, що фірма вклала у майданчик і кафе понад 600 тисяч гривень. Але вона впевнена, що гроші окупляться.

Інформує http://www.volynnews.com/news/city/16675/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

планують офіційно відкрити дитяче кафе

ключевая фраза

эх побухаем

p.s. интересно, в кафе буде територия для не курящих детей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я скажу, что если будет заведение класса "Мадагаскара" на 33-ем, то я двумя руками за! частенько заезжаем туда на мохито и легкий перекус. всегда поражались, насколько там культурно, спокойно, чисто и вообще умиротворяющая обстановка :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поживем-побачим, не треба одразу думати, що все буде погано

Луцьку потрібен заклад типу колишнього "Буратіно" в центрі, справді заклад для дітей, а не генделик з додатковим дитячим меню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бил недавно в парке видел то кафе, чесно очень класно, реконструкція старих качель на 5+, да и завидения Мадагаскар норм, парк надо облагораживать, лудше палатьки с пивом и шашликами отбил недавно в парке видел то кафе, чесно очень класно, реконструкция старих качель на 5+, да и завидения мадагаскар норм, парк надо облагораживать, лудше палатьки с пивом и шашликами отуда гнатьуда гнать

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще один об'єкт, на якому заробив Шиба

А краще ж було коли гойдалки розвалювались, страшно з дитиною гуляти - раптом щось звалиться на голову. Краще ж коли кораблик обдертий, а з гірки дитина спускається в калюжу, правда? Дуже гарно коли в замку іграшковому старшокласники розпивають пиво чи горілку? І сміття звичайно лишається там же. А навіщл прибирати, все одно ніхто не слідкує за порядком. І туалет шукати далеко не треба - тут же в "замку" :mdr: А мами з дітками потім гуляють в тому всьому... Якщо вже так історично склалось що владі нашій місцевій не до того, то нехай порядок зробить той хто зацікавлений в тому. І хай собі заробляють люди. А кому дуже заздрісно - були ж всі шанси самому почати, містечко те дитяче не один рік занепадало.

ЗІ: не маю жодного відношення до Мадагаскару \хіба що періодично купую там морозиво чи піцу\, чи до Шиби \тут без нюансів!\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яя.. ремонт там дуже в тему, так само як і покраска і реставрація старих заукинутих споруд, типу голови богатиря і т.п. Аж приємно дивитись і діти раді.

Так шо хай собі всякі Шиби і т.п. піаряться хоч до всеру, мені однаково, головне результат, а не те, хто за ним стоїть.

І, як правильно відмітив Шкодер, якщо заклад буде типу Мадагаскару на 33-му, то я теж тіко ЗА!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А краще ж було коли гойдалки розвалювались, страшно з дитиною гуляти - раптом щось звалиться на голову. Краще ж коли кораблик обдертий, а з гірки дитина спускається в калюжу, правда? Дуже гарно коли в замку іграшковому старшокласники розпивають пиво чи горілку? І сміття звичайно лишається там же. А навіщл прибирати, все одно ніхто не слідкує за порядком. І туалет шукати далеко не треба - тут же в "замку" :mdr: А мами з дітками потім гуляють в тому всьому... Якщо вже так історично склалось що владі нашій місцевій не до того, то нехай порядок зробить той хто зацікавлений в тому. І хай собі заробляють люди. А кому дуже заздрісно - були ж всі шанси самому почати, містечко те дитяче не один рік занепадало.

ЗІ: не маю жодного відношення до Мадагаскару \хіба що періодично купую там морозиво чи піцу\, чи до Шиби \тут без нюансів!\

та я не проти ремонту, порядку і т.д. Я просто пам'ятаю з якими обіцянками пускали "шашличніків" в парк (закріпим за кожним конкретний квадрат парку і будемо контролювати як вони доглядають ту територію). І що? І де? Чи думаєте шашличників вигнали через неприбирання? Чи підготовка для Мадагаскару?

Також цікаво було б дізнатись подробиці отримання Москвичем Бригантини. Там також мабуть багато було обіцянок і зобов'язань.

Повторюсь: я не проти Мадагаскару в парку, я проти перетворення країни в Гондурас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну в даному випадку троха простыше ) Мадагаскар то троха не той рівень шо шашличники ) і марку вони триматимуть, бо дбають про репутацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

. всегда поражались, насколько там культурно, спокойно, чисто и вообще умиротворяющая обстановка :ok2:

а я "поражаюсь" їхніми цінами...звідки вони їх беруть???

може відповідь тут

Директорка закладу каже, що фірма вклала у майданчик і кафе понад 600 тисяч гривень. Але вона впевнена, що гроші окупляться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти, Shkoder, мохіто - це дитячий безалкогольний дрінк? ;) От чого не вистачало в "Буратіно" :)

А якщо серйозно, то я згідна, що в нас не вистачає просто безалкогольного кафе для дітей.. А не для батьків, чиї діти граються на вулиці. Я пригадую дитинство і те ж саме "Буратіно" з желейками і тістечками - це кожного разу було свято. А ось в наших дітей виходить, що свято - це в кращому випадку похід на піцу і морозиво :( Де поруч дорослі пють пиво чи мохіто чи коньяк - різниці тут вже немає...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а я "поражаюсь" їхніми цінами.

А шо не так???

БУло в малого ДН. Сиділи в Мадагіскарі. 3-х дорослих і син.

2 піцци, пару пив, бокал вина, фреш, 4 десерти з морозива, зелений чай.

230грн.

Не сказав би шо то вже аж на стільки дорого, враховуючи загальну атмосферу закладу і то шо діти там себе почувають ну просто дуже комфортно.

Хоча, як то кажуть - кожному своє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если будет заведение класса "Мадагаскара"

це таки буде відділення "мадагаскару", їх кафе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо серйозно, то я згідна, що в нас не вистачає просто безалкогольного кафе для дітей.. А не для батьків, чиї діти граються на вулиці. Я пригадую дитинство і те ж саме "Буратіно" з желейками і тістечками - це кожного разу було свято. А ось в наших дітей виходить, що свято - це в кращому випадку похід на піцу і морозиво :( Де поруч дорослі пють пиво чи мохіто чи коньяк - різниці тут вже немає...

як не має дитячого кафе? З такими війнами ринок від Тигреса переносили, а ви кажете не має. Чи там як і з шашличниками, тільки обіцянки (в Тигреняті не був, тому й питаю)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо не так???

БУло в малого ДН. Сиділи в Мадагіскарі. 3-х дорослих і син.

2 піцци, пару пив, бокал вина, фреш, 4 десерти з морозива, зелений чай.

230грн.

Не сказав би шо то вже аж на стільки дорого, враховуючи загальну атмосферу закладу і то шо діти там себе почувають ну просто дуже комфортно.

Хоча, як то кажуть - кожному своє.

не так у людей з зарплатами, як з цінами у мадагаскарах. Волинь і далі лідирує у списку регіонів, з найнижчими зарплатами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ятеж не олігарх, але 200 грн на свято для дитини потратити то не гроші, ІМХО!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

великий + тієї перебудови в тому що нарешті там стало чисто і культурно (бо було місце де всі бухають по вечорам і розпиваютьь пивас).... тікішо прийшов з парку вже даже вивіску мадагаскар вцепили .... )) класно наравиццо)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ятеж не олігарх, але 200 грн на свято для дитини потратити то не гроші, ІМХО!!!

В тому-то й справа, що є родини де 200 грн - скарб. Для прикладу, є у мене знайомі: чоловік, дружина, школяр і дошкільня. Працює тільки чоловік, дружина не може знайти роботу. Чоловік, не дивлячись на високий професіоналізм, отримує ледь більше мінімалки, плюс "дитячі". Вгадай, що вони роблять в день зарплати? Не повіриш - роздають борги, платять за гуртожиток, садок, школу, а далі дивляться чи хватить хоч чоловіку на проїзд на роботу. І цей замкнутий круг щомісяця, добре якщо зарплату на заводі не затримали. Ті постійні борги не дають можливості шукати нормальну роботу. Дай бог щоб вони сходили хоч раз в той Мадагаскар, поки діти малі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден... але кожен - сам хазяїн своєї долі... мені не повезло. я на то працював як проклятий...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден... але кожен - сам хазяїн своєї долі... мені не повезло. я на то працював як проклятий...

Мікс, він працює набагато тяжче за тебе, уж павєрь.

Та й про долю можна сперечатися. Не люди керують долею, а доля людьми, просто дехто "благодаря судьбе", а дехто "вопреки судьбе". Але ладно, зав'язуєм з оффтопом - Мадагаскару бить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я скажу, что если будет заведение класса "Мадагаскара" на 33-ем, то я двумя руками за! частенько заезжаем туда на мохито и легкий перекус. всегда поражались, насколько там культурно, спокойно, чисто и вообще умиротворяющая обстановка :ok2:

Дійсно, біля Мадагаскара завжди прибрано, чистенько, травичка викошена і полита. Але якби ще свиней там штрафували, або в рило запихали їм те що вони накидали на землю то там було б ще краще. І двірник бу в би радий. взагалі не розумію як можна так робити.

post-783-1279794923,67_thumb.jpg

post-783-1279794937,11_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

STORK, згоден, треба тим муділам що там сємачкі лускають, те лушпиння запихати таки в пасть :angry2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якби ще свиней там штрафували

А хто їх має штрафувати? Працівники Мадагаскару? Не мають права. Міліція? Їм все одно. А якщо і не все одно, то за всім не вслідкуєш. Тут питання культури, а на такими "дрібницями" ці люди не переймаються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В парку треба убрати всі палаткі з пивом - це точно!

Облагородити парк, хоча краще почати з "концлагеря" - це нащ зоопарк, і куди той директор дивиться, його треба в клітку з ведмедями, визвати на відверту розмову :)

Придумати новий проект парку, зробити щось таке цікаве, впевнений спонсори найдуться, було б бажання зробити щось гарне і дійсно корисне для парку, і його відвідувачів.

Краще вже без зоопарку взагалі, чим такий як у нас є, не вірю що нема коштів, чи не можливо щось придумати, було б бажання.

А дітей вже з дитинства привчають ходити по кабакам, спочатку соки, даді пиво, потім горілочка, діти бачать як батьки хлепчуть пиво, "приобщаются к взрослой жизни с пелёнок".

Цент міста, то взагалі великий ЖАХ...

В парку треба убрати всі палаткі з пивом - це точно!

Облагородити парк, хоча краще почати з "концлагеря" - це нащ зоопарк, і куди той директор дивиться, його треба в клітку з ведмедями, визвати на відверту розмову :)

Придумати новий проект парку, зробити щось таке цікаве, впевнений спонсори найдуться, було б бажання зробити щось гарне і дійсно корисне для парку, і його відвідувачів.

Краще вже без зоопарку взагалі, чим такий як у нас є, не вірю що нема коштів, чи не можливо щось придумати, було б бажання.

А дітей вже з дитинства привчають ходити по кабакам, спочатку соки, даді пиво, потім горілочка, діти бачать як батьки хлепчуть пиво, "приобщаются к взрослой жизни с пелёнок".

Центр міста, то взагалі великий ЖАХ...

Цікаво що наша мерія придумає знову для втілення :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...